10 Кращих крипто-валют на покупку

На даний момент на Coinmarketcap зареєстровано більше 5000 криптографічних валют, і, можливо, в два рази більше, про яких ви ніколи не дізнаєтеся.

Це багато. То яку крипто-валюту краще купити?

У цій статті я поділюся своїми 10 кращими крипто-валютами, в які можна інвестувати для сильного, диверсифікованого портфеля.

Якщо ви шукаєте наступний великий криптовалюта, або для яких аллкоінов купити диверсифікувати, читайте далі. Диверсифікація є ключовим моментом

Існує не тільки одна краща крипто-валюта для покупки.

Багато кріптокорреспонденти мають різні випадки використання і обіцяють зруйнувати різні галузі промисловості.

Інвестування в криптовалюта є ризикованим, але інвестування тільки в одну є більш ризикованим.

Так що переконаєтеся, що диверсифікувати свій крипто-портфель.

Диверсифікація є відмінним способом для хеджування вашого ризику і збільшити ваші шанси бути залученим в наступний гарячий криптовалюта.

Так як я люблю диверсифікацію, мій список кращих крипто-валют для інвестицій включає в себе монети, які:

Земля в різних категоріях монет, які існують. Є деякі з менш волатильних монет в кожній категорії. Щодо прості в зберіганні і торгівлі.

Оскільки всі представлені крипто-валюти настільки різні, подумайте, які з них мають найбільший сенс для вашого портфеля і вашої інвестиційної стратегії.

Надалі я опишу кожну монету, її призначення, команду, ліквідність, волатильність цін і інші метрики.

Зрештою, ви будете мати тверде розуміння, так що ви можете вирішити для себе, яка з них є кращою крипто-валютою для купівлі.

Почну з популярних, добре відомих криптовалюта. Ідеально підходить для початківців.

Потім я перейду до більш просунутим монетам.

Ці монети можуть приносити більше прибутку, але вони вимагають, щоб ви знали про них трохи більше.

Плюс, вони, швидше за все, більш волатильні, ніж перші монети в моєму списку.

Якщо ви вже інвестували в верхні крипто-валюти, пропоновані на таких платформах, як Coinbase, і хочете розширити свій портфель, то монети в нижній частині мого списку, можливо, буде краще для вас.

ціна біткайна

# 1. Bitcoin

Біткойн є найбільш широко використовуваної криптовалюта на сьогоднішній день. Його часто називають королем крипто-валют, і його основна мета – діяти як глобальна, “рівна рівному”, цифрова готівку.

# 2. Litecoin

Litecoin – одна з перших криптографічних валют після Bitcoin, і одна з найгарячіших криптографічних валют останнього десятиліття.

Використовуючи вихідний код Bitcoin, Litecoin є виделкою Bitcoin з деякими технічними змінами в коді, що робить його набагато швидше, ніж Bitcoin. Його місія також полягає в тому, щоб бути глобальною, однорідної валютою.

# 3. Ethereum

Ethereum був першим великим проектом по впровадженню “розумних” контрактів.

Інтелектуальні контракти дозволяють розробникам запускати мобільні і настільні децентралізовані додатки (dApps) поверх блок-ланцюжка.

Тисячі токенов працюють в мережі Ethereum, і саме ці маркери послужили поштовхом до руху початкової пропозиції монет (ICO).

# 4. Бінансовая монета (БНБ)

На відміну від Bitcoin і Litecoin, які призначені для використання в якості валют, монета Binance є жетоном-утилітою.

Це означає, що її цінність виходить з того, наскільки вона корисна (і наскільки великий попит на її корисність) в рамках екосистеми Binance.

# 5. Жетон основного уваги (БАТ)

Токен Основного Уваги – це ще один токен-утиліта, найбільш часто використовуваний в браузері Brave Browser.

Токен BAT використовується для рад творцям контенту або практично всім, кого Ви вважаєте корисними в Інтернеті. Ви можете давати на чай творцям контенту щомісячні чайові або вибрати відправку одноразових платежів конкретним людям.

Крім того, користувачі, які дивляться рекламу, можуть отримувати винагороду в BAT. Використовуючи “розумні” контракти, рекламодавці можуть блокувати BAT, і під час перегляду їх реклами, їхні кошти вивільняються як сміливого браузеру, так і кінцевого глядачеві.

# 6. Монери (XMR)

Монери – це проект, орієнтований на приватне життя. Монета використовує химерну криптографію і логіку конфіденційності, щоб приховати особистість учасників.

З цієї причини вона широко використовується в темній павутині і на сьогоднішній день є найпопулярнішою монетою, присвяченою конфіденційності.

# 7. NEO

ОСЗ часто називають китайським Етереумом. Заснована в Китаї, ОСЗ є ще однією “розумної” контрактної платформою, що дозволяє розробникам запускати dApps на блок-ланцюжку.

Вони трохи більш централізовані, ніж Ethereum: замість того, щоб покладатися на сотні вузлів, як на Ethereum, є тільки кілька (менше 10), які приймають рішення про ОСЗ.

# 8. Луч

Beam – це ще одна крипто-валютна хвиля в індустрії, орієнтована на конфіденційність.

На відміну від монери, який є більш традиційним проектом блок-ланцюжка, Beam використовує новий протокол блок-ланцюжка під назвою Mimblewimble.

Не вдаючись в подробиці, Mimblewimble, як відомо, допомагає значно масштабувати ланцюжок і швидкість транзакцій, зберігаючи при цьому високий рівень конфіденційності і анонімності.

# 9. NEXO

Останнім часом Нексо привертає до себе увагу. Nexo як софтв

# 10. Cardano (ADA)

Компанія Cardano, конкуруюча з Ethereum і NEO, прагне бути більш масштабованої і простий у використанні для розробників.

Він прагне бути більш масштабується, впроваджуючи два рівня технології: один відповідає за відстеження балансів в бухгалтерській книзі, а інший – за передачу вартості.

У Cardano використовуються дві мови програмування – Haskell і Plutus.

Haskell існує з 1980-х років і є спробою Cardano полегшити розробникам створення децентралізованих додатків. Плутус – це функціональна мова, створений власною командою розробників Cardano.

Де накрутити підписників в Інстаграм та TikTok

Який веб-сайт створити? — 12 типів і пропозицій

Залишити відповідь