10 Способів знайти нову роботу!

Шукаєте нову роботу і відчуваєте себе пригніченим? Не знаєте, з чого почати? Від того факту, що ринок праці є конкурентним, нікуди не дітися. Спроба нового підходу може бути як раз тою перевагою, яка вам потрібна проти інших кандидатів.

1. Стратегічний підхід – перший крок до успішного пошуку

Не ставте швидкість вище всіх інших міркувань. Може виникнути спокуса запустити якомога більше додатків, але при стратегічному підході ви швидше отримаєте роль.

Присвятіть деякий час обмірковування того, що ви шукаєте, і будьте реалістичні у своїх амбіціях. Цільтеся високо, але не поза досяжністю.

Дослідіть компанії і посадові ролі в обраній вами області (LinkedIn дуже корисний для цього) і використовуйте цю інформацію для адаптації вашого пошуку. Обов’язково підпишіться на оповіщення на дошках вакансій як для компаній, так і для ролей, а також для більш широких областей роботи.

2. Виходьте за рамки звичайних Онлайн-сайтів вакансій і Великих Рекрутерів

Після того як ви зареєстрували дані і зробили запити рекрутерам і більш загальним сайтам вакансій, подумайте більш конкретно про свою області роботи або посади.

Чи є у них галузеві форуми або публікації з порадами по роботі? Веб-сайти, такі як Mumsnet, і сектора, такі як NHS, мають свої власні робочі дошки, як і журнали.

Багато незалежні рекрутери відправляють електронні листи з попередженнями про роботу, на які також варто підписатися.

LinkedIn є ключовою рекрутингової платформою; також розгляньте групи Facebook в обраній вами області. Слідкуйте за своїми цільовими компаніями на їх платформах соціальних мереж, оскільки вони часто публікують про нові можливості.

10 Способів знайти нову роботу!

Не забудьте також використовувати свою мережу друзів і сім’ї.Багато компаній пропонують співробітникам заохочувальні рекомендації, тому не соромтеся повідомляти людям, що ви шукаєте нову роль.

3. Подумайте про інших місцях і роботі Неповний робочий день

При пошуку роботи подумайте про те, де можуть знаходитися потенційні можливості.

Чи може поміститися інше місце?

Чи можете ви бути гнучкими щодо роботи на неповний робочий день, ввечері або у вихідні, щоб отримати досвід або додати до грошей, які ви заробляєте щотижня?

4. Уважно подивіться на Свій набір навичок

Важко точно визначити, які навички у вас є чи ні, але, коли ви шукаєте роботу швидко, це допомагає проаналізувати, де ваші сильні і слабкі сторони. У кожного є області, які потребують роботи.

Використовуйте цей аналіз двома способами:

Щоб визначити, де ваші навички можуть принести користь компаніям. Виявити будь-які слабкі місця або прогалини і усунути їх за допомогою онлайн-навчання, волонтерської роботи або стеження за роботою, щоб отримати досвід і поліпшити своє резюме.

Крім того, знання своїх слабкостей і то, як переосмислити їх як позитивні сторони, є ключовою підготовкою до співбесіди, на яку ви повинні витратити час.

5. Витрачайте Більше часу на Менша Кількість додатків

Ви можете подумати, що керівництво про те, як швидко знайти роботу, запропонує якомога більше додатків. Але ви з більшою ймовірністю досягнете успіху за допомогою цілеспрямованих і продуманих програм, ніж за допомогою дробовика.

Організуйте себе так, щоб вам було ясно, в якому порядку ви повинні заповнювати заявки і які з них мають пріоритет. Не пропустіть крайні терміни подачі заявок, а також не чекайте до останнього дня подачі заявки.

Багато компаній будуть проводити співбесіди з кандидатами у міру отримання заявок і закривати процес, як тільки вони заповнять цю роль.

Електронна таблиця або список компаній, ролей, менеджера з підбору персоналу та крайній термін / вимоги допоможуть вам вирішити, на що подати заявку в першу чергу, а потім послужать керівництвом для підготовки до співбесіди, як тільки вони отримають вашу заявку.

6. Переконайтеся, Що Ваше Резюме Готово З Точки Зору Роботодавця

Онлайн-заявки зажадають від вас завантажити своє резюме. Написання резюме може бути непростим завданням, але витрачати на нього час дуже важливо.

Подивіться наше керівництво з написання резюме і подумайте, як ви можете продати свої навички для роботи, на яку претендуєте.

Попросіть друга переглянути чернетку вашого резюме, щоб виявити будь-які помилки, а також розповісти про те, наскільки релевантним ваш досвід для конкретної ролі, про яку йде мова, і які докази ви включили в підтвердження цього.

Не кажіть просто, що ви гарні в продажах, продемонструйте це на прикладах.

Включайте цифри, якщо можете.

як знайти роботу
young woman using computer and taking notes on paper. Cozy office workplace, remote work, E learning concept.

Пам’ятайте, що ви не повинні включати в себе всі роботи, які ви коли-небудь робили, тільки ті, які мають відношення до справи. Крім того, ви не обмежені включенням тільки оплачуваної роботи – увімкніть відповідні стажування та волонтерську роботу.

Резюме повинно бути постійною роботою, в яку вносяться поправки, адаптуються і оновлюються відповідно до кожної заявки окремо. Це ніколи не закінчений документ.

7. Адаптуйте Супровідний лист до резюме

Одного “вирізати і вставити” буде недостатньо. Супровідна записка буде першим, що побачить рекрутер або роботодавець, і вони будуть мати досвід відсіювання тих, хто подає заявку без розгляду.

Подивіться, скільки символів або слів у вас є; максимізуйте свій вплив з позитивом і щирим інтересом до компанії, в яку ви звертаєтеся.

Підкріпіте свої твердження прикладами, які змусять читача захотіти дізнатися про вас більше.

8. Максимізуйте Свої Канали Соціальних Мереж

Роботодавці і рекрутери дивляться на профілі в соціальних мережах. Переконайтеся, що ваші фотографії профілю та налаштування конфіденційності підходять і враховують те, що ви розміщуєте в суспільному надбанні.

Використання платформ соціальних мереж може бути способом продемонструвати інтерес і вміння, які будуть актуальні для деяких ролей. Яким би не було ваше заяву, проходження за компаніями, в яких ви зацікавлені працювати, і взаємодія з їх контентом можуть виділити вас серед інших кандидатів.

Слід пересвідчитись, що у вас є присутність LinkedIn і стежте за ключовими групами в обраній вами області, включаючи галузеві журнали. Додавайте лише ті контакти, які вам відомі.

Рекрутери часто роблять підходи в LinkedIn, тому, якщо ви не працюєте і шукаєте нову роль, зробіть це ясно в своєму профілі. Регулярно перевіряйте повідомлення LinkedIn. Наше керівництво з написання вашого профілю LinkedIn тут.

9. Подумайте Про Деталі

Є так багато речей, які потрібно мати на увазі при пошуку роботи. Створіть контрольний список речей, які потрібно запам’ятати, включити або зробити для кожної заяви та інтерв’ю, включаючи копію вашої заяви, імена відповідних людей, а також деталі і терміни проведення інтерв’ю.

Дослідіть людей, які проводять інтерв’ю . Прочитайте будь-які публікації або контент, на які вони або компанія недавно посилалися в соціальних мережах, подивіться на будь-який висвітлення в пресі, пов’язане з цією областю або сектором, і заздалегідь підготуйте питання, щоб задати їх на співбесіді. Ви не повинні питати їх всіх, але це допомагає думати вперед.

вакансія
Working in the office close up. Woman hand and coffee

Відрепетируйте вголос свої відповіді на ключові питання, такі як опис себе і своїх амбіцій, щоб ви могли говорити без великих пауз.

Подумайте про мову тіла і тоні голосу, щоб проектувати впевнену версію себе. Практикуйтеся говорити, що не мнучи волосся, манжети або аксесуари.

10. Підходьте До Речей по Різному

Швидкий заробіток також може включати в себе створення власного проекту або бізнесу. Замість того, щоб претендувати на традиційні ролі, подумайте про те, щоб охопити свій підприємницький дух або визначити навички, які у вас є, які можуть знадобитися бізнесу, але не будуть активно набиратися.

Приєднання до мережевим групам і організація зустрічей з відповідними компаніями можуть призвести до позаштатної роботи, проектної роботі або навіть до повної зайнятості свого часу.

Будьте неупередженим щодо того, як виглядає успішна робота-деякі види роботи з антисоціальними годинами можуть платити більше, залишаючи вам час для спілкування з дітьми або виконання інших обов’язків по догляду.

Подумайте про те, щоб приєднатися до тимчасового агентству, так як постійні можливості часто з’являються через temping без реклами. Ви повинні будете врівноважити це зі знанням того, що багато тимчасові робочі місця є низькооплачуваними і включають повторювану офісну роботу.

Навіть таке перебування в різних офісах навчить вас цінним навичкам і допоможе звузити коло пошуку роботи.

Ви також можете розглянути можливість стажування або добровільної роботи, щоб отримати досвід або встановити контакти в потрібній вам галузі. Якщо ви вибрали цей шлях, переконайтеся, що ви знаєте свої основні трудові права.

Як заробити на розведенні тварин ( дома і в селі )

Заробіток в Інтернеті з телефону

5 можливих проблем при пошуку роботи за кордоном

error: Вміст захищений!!