12 бізнес-ідей для школярів та підлітків

У підлітковому віці з 13 до 18 років, багато хто вже замислюються про те, ким вони хочуть займатися в майбутньому. Але деякі хочуть вже заробляти свої гроші.
Варіанти ідей, які зможуть стати в нагоді для підлітків і допоможуть заробляти власні гроші, і в подальшому можливо будуть вкладені в свій бізнес.

12 бізнес-ідей для школярів і підлітків
Cute boy writing in notebook. Little boy solves mathematical examples – Vector

1. Організація сервісу за дорученням.

Оскільки в сьогоднішній час кожна людина цінує свій час. І людина, яка багато часу витрачає на роботу в офісі, то він автоматично не завжди може впоратися з виконанням домашніх зобов’язань. І це може школяреві стати перспективою для заробітку. Суть бізнес-ідеї полягає в закупівлі продуктів, прибирання будинку, приготуванні їжі і так далі. Для початку можна запропонувати свої послуги сусідам квартири, будинки. Потрібно оцінити власні можливості і скласти ціни.

2. Виготовлення свічок своїми руками.

Ця діяльність не вимагає спеціальної кваліфікації. Такі товари, як свічки потрібні постійно, оскільки їх закуповують у величезній кількості на різні свята. Бізнес можна побудувати на продажу свічок, які створені своїми руками. Щоб поширити інформацію про бізнес, можна почати пропонувати своїм родичам, подругам, створювати групи в соцмережах і т.д. Спочатку доходи можуть бути невеликі.

3. Якщо є вже інвестиції, які можливо вкласти в бізнес, то можна встановити ведінг-автомат.

Цей бізнес в подальшому можна розширити. І вже після закінчення школи можна бути став бізнесменом. Автомати можуть бути як з кавою, снеками, газованою водою, їжею, так і іграшками. Наприклад: в школі популярні автомати з снеками та кави. За допомогою цієї бізнес-ідеї можна отримувати хороший прибуток, і дуже швидко окупити всі вкладене.

4. Бізнес по обслуговуванню і ремонту гаджетів.

Ця ідея підійде школярам, ​​які знаються добре в цій техніці. В сьогоднішній час додається безліч різних моделей електронних пристроїв, і не всі користувачі можуть розбиратися в функціях.

І на допомогу може прийти фахівець, який допоможе. Ця робота може приносити хороший стабільний прибуток.

Щоб реалізувати цю ідею, потрібно мати особисту кімнату з відмінним освітленням, комп’ютером, різноманітні інструкції по ремонту і невеликий набір інструментів. Перед тим, як встановити ціну на послуги потрібно знати вартість послуг у конкурентів.

5. Якщо у школяра добре виходить готувати різну смакоту вдома, то можна спробувати піч булки, печиво, робити бургери, бутерброди або гамбургери на продаж в школу, магазини. Але перш, потрібно від батьків щоб вони подбали про соответственности приготування їжі з нормами санітарії.

6. Надання послуг няні.

Така робота підійде більше для дівчаток. Робота полягає в тому, що деякі батьки можуть часто затримуватися на роботі, і їх дітей потрібно комусь забирати з садка, позайматися з ними, погуляти за певну плату.

7. Заняття репетиторством.

Суть бізнесу полягає в наступному: деякі однокласники або діти знайомих, родичів можуть відставати від своїх однолітків, і тому батьки для їх шукають репетитора, який зміг би підтягнути знання за певну плату.

8. Можна зайнятися кур’єрськими доставками, але відповідно не на машині, а на велосипеді або пішки. Це можуть бути доставки газет, піци на будинок, офіс і так далі за певну плату. Згодом можна розширити свій бізнес за допомогою запрошення друзів.

9. Продаж товарів з Китаю.

Цей бізнес самий підходящий варіант для школяра. Оскільки вартість цих товарів при замовленні досить-таки низька, і на їх можна зробити хорошу накрутку. Але, для початку потрібно оцінити попит на товари, які можна буде продати. Після чого замовити ці товари, але не у великій кількості, а для початку просто спробувати. І коли товар буде вже в наявності, можна починати шукати клієнтів. Головне запам’ятати, що цей бізнес вимагає деяких вкладень.

10. Заняття роздачею листівок.

Як всім відомо, що кожна компанія хоче заявити про себе, і стати відомою. І лідером серед всіх реклам є роздача листівок. Зрозуміло, що більшість дорослих людей будуть просто відмовляються від роздачі листівок людям стоячи в центрі міста. А школярі з радістю погодяться працювати в цій сфері, щоб отримати гроші.

11. Продаж товарів ручної роботи.

Кожна дівчинка любить в’язати бантики, створювати аксесуари, вишивати, ліпити і т.д. Ці товари можна продавати в магазини, робити на замовлення. Наприклад, можна створити групи в соцмережі, виставляти товари, шукати клієнтів і продавати.

12. Бізнес по вирощуванню і продажу овочів, ягід, фруктів.

Ця ідея підходить звичайно для тих хто має дачу і свій город. Сам бізнес не вимагає великих вкладень і особливих навичок. І ці продукти або квіткові рослини можна продавати в магазинах, на ринках, соцмережах.

Ціни рекомендується встановлювати, приблизно на 20% нижче за ринкові. Такий бізнес і доходи будуть звичайно нестабільними, оскільки основний прибуток буде влітку і восени.

Таким чином висновок такий, що є безліч бізнес-ідей для школярів, якими вони можуть почати спокійно займатися. Бажано починати свій особистий бізнес з хобі.

Хайп — реальний заробіток чи черговий лохотрон?

Як відкрити інтернет-магазин в Інстаграм з нуля

Ключові елементи seo-плану для малого бізнесу

Як позбутися ігрової залежності: поради батькам

 

Залишити відповідь