25 ідей для бізнесу актуальних ще сьогодні

1) Консультаційні послуги

Якщо у вас є досвід і знання у вузькій області, ви ідеальний кандидат на цю роботу. Маючи знання, які у вас вже є, вам потрібно буде найбільше інвестувати в маркетинг і створення мереж, власний веб-сайт і візитні картки.

25 ідей для бізнесу

2) Ремонт / зберігання / продаж велосипедів

У 2015 році велосипедна індустрія процвітала, і, звичайно ж, всі ці велосипеди повинен хтось обслуговувати. Оскільки це в першу чергу сезонна робота, ви можете розглянути варіанти зберігання, особливо якщо ви живете в «привабливому для велосипедистів» місці, і людям не дозволяється постійно возити до нього свій велосипед. Старі велосипеди також користуються все більшим попитом на ринку, тому ви можете розглянути можливість продажу старих велосипедів в Інтернеті.

3) Як створити групу чату бота

Десять років тому кожної компанії був потрібен веб-сайт, п’ять років тому кожної компанії потрібно додаток, а сьогодні кожної компанії необхідно поліпшити комунікацію за допомогою автоматичних відповідей з використанням чат-бота. Хоча створення чогось подібного на перший погляд здається складним, існують такі інструменти, як Chattypeople, які дозволяють легко створити бота Facebook без будь-яких знань в області програмування.

4) Доставка від дверей до дверей

Все більше і більше підприємств надають клієнтам можливість продавати в Інтернеті, від онлайн-магазинів до піцерій. Однак не всі доставляють. І ось тут-то ви і починаєте! Ви можете відправити ці продукти або почати свій власний бізнес, продаючи і доставляючи свої власні продукти.

5) Освітні програми

Відмінна бізнес-ідея – це також продаж власних знань. Ви не тільки отримуєте прибуток від того факту, що вже володієте їм, але і вкладення в нього практично не існує. Просто створіть веб-сайт, створіть контент і, можливо, інвестуйте в рекламу тут і там. Оскільки це дуже конкурентна область, зосередьтеся на чомусь, в чому ви можете відрізнятися від інших.

6) Послуги туристичного гіда.

Якщо вам пощастило жити в популярному серед туристів місті і досить знати його історію, будівлі, знаменитостей і загальні пропозиції, ви можете надати послуги туристичного гіда. І знову ж таки, це буде означати, що вам доведеться витратитися на ці процеси.

7) Домашній ремонт / реставрація

Якщо у вас є навички і інструменти, чому б не запропонувати послуги з ремонту або дому? Якщо ви особливо гарні в якійсь області – відмінно! Крім того, вам не потрібно вкладати кошти спеціально, тому що ви зосереджені на установці і ремонті.

8) Послуги для літніх людей

Є багато бізнес-ідей, в яких беруть участь люди похилого віку. Ви можете робити їм покупки, оплачувати рахунки, забезпечувати догляд або просто складати їм компанію.

9) Чистка / ремонт човна

Якщо ви ентузіаст парусного спорту і знаєте, як ремонтувати і обслуговувати човна, це відмінна робота, яку ви можете виконувати протягом всього року. Місцеві пристані для яхт також можуть бути джерелом корисної інформації або потенційного співробітництва.

10) Послуги інтернет-маркетингу

Навіть якщо ви нічого не знаєте про онлайн-маркетингу, є прості курси, які можуть познайомити вас з цим світом, особливо з SEO. Це галузь з великою конкуренцією, тому добре зосередитися на одній вузькій області, яка виділить вас з натовпу.

11) Написання блогу / розміщення відео

Так, у блогерів все ще добре. Найкраще? Фінансові вкладення мінімальні. Вкрай важливо, щоб ви знали, як створювати хороший контент, володіли базовими знаннями в області SEO та великим терпінням. Якщо ви харизматичні і володієте знаннями, якими можете поділитися, ви також можете запустити свій власний канал на YouTube. Є люди, які таким чином заробляють серйозні гроші, і ці робочі місця стають все більш привабливими для молоді.

12) Партнерський маркетинг

Партнерський маркетинг просуває продукти людям. Натомість він отримує комісію з їх продажу. Amazon – найпопулярніша платформа для аффилированного маркетингу, але є альтернативи, які ви можете розглянути. Оскільки афілійований маркетинг зазвичай поєднується з написанням блогу, для поєднання контенту і просування вам також необхідно розглянути блог.

13) Написання

Є більше, ніж письменник-фрілансер або блогер. Amazon і Apple займаються виданням книжок авторів з найвищим рейтингом, включаючи все, від керівництв і кулінарних книг до наукової фантастики.

14) Клінінгові послуги

У цій роботі цікаво те, що у вашому розпорядженні кілька варіантів. Ви можете прибирати вдома протягом дня, а офісні приміщення або ресторани – щодня в кінці дня. Від ваших бажань залежить, в який час доби ви хочете працювати. Все, що вам потрібно для прибирання, продається за відносно розумною ціною, і ви будете отримувати більшу частину своєї роботи через рекомендації, а це значить, що вам не потрібно занадто багато вкладати в рекламу або маркетинг.

15) Оренда приміщення / речей / обладнання

Відповідно до «економікою спільного використання» люди з більшою ймовірністю будуть брати речі в оренду, а не купувати. І хоча Airbnb або Uber привертають найбільшу увагу, справжня правда полягає в тому, що ви можете орендувати практично всі, що тільки можете придумати, від власного гаража, паркувального місця, меблів до садових інструментів. Навіть якщо у вас немає нічого з перерахованого вище, ці речі можна купити за відносно доступні гроші. А якщо ви хочете вивести всю історію на новий рівень, ви можете розглянути можливість оренди обладнання для вечірок, наприклад наметів або фото будок.

16) Послуга розробки бізнес-плану

Якщо у вас є (успішний) незалежний проект або робота, це цінні знання, якими ви можете поділитися з іншими. Наприклад, досліджуйте ринок або напишіть фінансовий план. Підприємці з радістю оплачують послуги людей, які самі успішно відкрили свій бізнес і можуть допомогти їм розробити власний успішний бізнес-план.

17) Дизайн / розробка веб-сайтів

Оскільки ми живемо в епоху цифрових технологій, очікується, що у вас буде веб-сайт – особливо вакансії, які приведуть до збільшення продажів за рахунок збільшення трафіку і охоплення. Якщо у вас є необхідні навички, ви можете створювати персоналізовані сторінки для клієнтів. Ви можете почати з невеликих кроків за допомогою WordPress і підвищити свої навички. Якщо ви відчуваєте, що у вас немає таланту для чогось подібного, ви все одно можете почати з Code Academy або попросити наставництва у досвідченого дизайнера. Крім створення веб-сайту, ви можете запропонувати клієнтам послуги веб-управління, т. Е Обслуговування веб-сайту.

18) Графічний дизайн

Діловому світу потрібні талановиті креативщики, щоб компанії могли розповісти свою історію за допомогою брендингу. Це може бути що завгодно, від створення логотипу, реклами, інформаційного бюлетеня, журналу, брошури. Потрібно натхнення? Ніки Лаатц працює вдома і розробляє шрифти, графіку і шаблони, які він продає в Інтернеті і заробляє на життя гідним заробітком.

19) Консультант з інтернет-безпеки

Завдяки хакерам і вірусам онлайн-безпеку стала пріоритетом для кожної компанії, але також і для кожної людини. Крім досвіду і невеликих вкладень в маркетинг, вам не потрібно багато грошей, щоб захистити чиєсь обладнання або програмне забезпечення. Компанії дуже охоче платять тому, хто знає, як добре захистити свою інформацію.

20) Догляд за тваринами

Люди витрачають все більше і більше грошей на своїх вихованців, і ця тенденція збережеться і в майбутньому. Вигул або стрижка собак, дресирування або утримання тварин – можливостей багато. Однак найбільше грошей приносить виробництво кормів і солодощів для тварин з органічного землеробства.

21) Догляд за газоном / прибирання снігу

У ваших сусідів є зелені зони, які трохи занедбані або не можуть прибирати сніг взимку? Це відмінна можливість зайнятися бізнесом. Полив або догляд за садом, поки господарі у відпустці, теж відмінний варіант, і ви завжди знайдете кого-небудь, кому потрібно косити траву або прополоти бур’яни. Для початку вам знадобиться усталений садовий інструмент. Якщо ви виберете послугу з прибирання снігу, ви навіть можете креативно рекламувати її, роздрукувавши своє повідомлення на самому снігу.

22) Редакційні послуги

Вам не потрібні початкові грошові вкладення, і потенціал для розширення існує. Ви можете пропонувати свої послуги більш великим і дрібним компаніям, а також авторам або студентам. Ви можете багато чого запропонувати: редагування, копірайтинг, коректура або введення контенту.

23) Виробництво домашніх продуктів харчування

Будь то домашня суміш для супу, хліба, солодощів, тістечок або шоколаду, люди люблять домашні продукти. Оскільки у вас є кухня, для початку вам знадобляться тільки продукти, упаковка і основні маркетингові матеріали. У Хорватії є багато прикладів, коли люди перетворили місцеву кухню на справжню імперію малого бізнесу, але на ринку все ще є достатньо місця для вас.

24) Доменне ім’я клієнта

Купівля домена вимагає невеликих вкладень. Справжня прибуток полягає в купівлі тих доменів, які легко запам’ятати і які мають потенціал. Одного разу, коли компанії знадобиться домен, вона без вагань заплатить вам за нього.

25) Продаж готових сайтів

Використовуючи таку сторінку, як Flippa, ви можете створити веб-сайт і продати його. Звучить смішно, але це може стати вигідною операцією.

Заробіток на Youtube: 5 простих порад новачкові

Заробіток на сайті «Отзовік»

ТОП 15 ідей з чого почати заробіток в інтернеті в 2021 році

Топ-15 способов Заработать в Интернете 2021

Залишити відповідь

error: Вміст захищений!!