Найкращі 3 бізнес-ідеї для жінок підприємців

Бізнес-ідея не обов’язково має бути якоюсь незвичайною, яку тільки можна придумати. Це також може бути щось просте, що не вимагає особливого розуму та навичок. Може навіть у когось ця ідея вже застосовується, то до неї потрібно придивитися і подумати, як цю роботу виконувати трохи краще, ніж її роблять інші люди.

Згодом навіть найпростіша ідея може перерости у великий прибутковий бізнес.

Про те, яку ідею вибрати жінці для бізнесу, читайте у статті.

Бізнес для жінок з нуля: 3 прості бізнес-ідеї без попередніх витрат

Найкращі три бізнес-ідеї для жінок підприємців

Наведені ідеї для жіночого бізнесу може застосувати майже кожна молода жінка без спеціальної освіти та навичок. Всі вони дуже прості, і мають деякі переваги:

  • практично не вимагають капіталу для старту;
  • засновані на навичках, які мають багато молодих людей;
  • перевірені іншими;
  • можна застосувати для додаткового заробітку у неробочий час.

Остання особливість має вирішальне значення. Якщо ви ніколи раніше не займалися бізнесом, то в жодному разі не починайте свою справу зі звільнення з поточної роботи.

Навчання літніх людей користуватися комп’ютером та телефоном

Ця ніша може здатися неприбутковою, але в Україні проживає понад 10 мільйонів людей, старших за 60 років. Переважна більшість із них – це жінки, які дуже хочуть навчитися користуватися комп’ютером та смартфоном. Але, у їхніх дітей та онуків немає терпіння та часу їх цьому навчати. Тому курси з комп’ютерної грамотності користуються популярністю. І вони не обов’язково повинні оплачуватись літніми людьми – часто гроші за навчання вносять їхні діти.

Якщо ви знаєте, як залучити цю аудиторію до навчання, це може стати вашою ідеєю для своєї справи з нуля. Найголовніше тут не навчити, а переконати цільову аудиторію вчитися. Це люди, які часто бояться глузування і не вірять у свої сили. Якщо ви зможете впоратися з психологічною проблемою цієї категорії людей, все інше ви зробите в кращому вигляді.

Ідея для жіночого бізнесу в Instagram

Щодо легкого бізнесу, то тут різні відгуки. Багато досвідчених бізнесменів, які мають кілька облікових записів в Інстаграм, успішно ведуть там торговий бізнес і ухиляються від податків. Але молодим дівчатам без досвіду складно, але цілком можливо отримувати дохід від перепродажу товарів, використовуючи соціальну мережу Instagram.

Про що ця бізнес-ідея? Це поєднання хорошого почуття моди, вміння торгувати та побудови особистого бренду в Інстаграм.

Суть бізнесу – це спекуляція: купити якнайдешевше кілька десятків предметів одягу кількох найпопулярніших розмірів і продати дорожче. Головне в цій комерції почуття моди та затребуваності пропонованого товару. І, ще обов’язково постійно розкручувати свій обліковий запис публікуючи контент. Фішка тут у ненав’язливій рекламі. Просто дівчина повинна показувати себе в одязі, який продає, і чекати на запитання від своїх передплатників, на кшталт «де це можна купити?». Продавати у такий спосіб можна навіть не маючи інтернет-магазину. Все відбувається на основі повідомлень у Instagram.

На перший погляд, такий бізнес може здатися простим у виконанні, але насправді це далеко не так. Така комерція по зубах тільки дівчатам і жінкам, які мають хороший смак і почуття моди, потребу підписників і навичку фотографування. Тут краса жінки є головним активом. Гарні, яскраві фотографії – це факт успіху, а для цього просто необхідно мати гарне обличчя. Однак це не проблема при сучасному макіяжі та фотошопі. Тому, тямущі жінки, у яких добре розкручений Instagram з десятками тисяч підписників та фанатів, заробляють до 30 тисяч гривень на місяць.

Догляд за людьми похилого віку

Така послуга добре оплачується і завжди користується попитом. Про таку ідею люди часто навіть не підозрюють. До того ж іноді діти переїжджають в інше місто або емігрують за кордон, і їхнім літнім батькам нема кому робити покупки, надавати допомогу з комп’ютером та вирішувати інші прості життєві проблеми, наприклад, супроводжувати їх до лікаря.

Опікун може вирішити багато домашніх проблем, що не потребують професійних технічних та медичних знань. Ключем до отримання перших клієнтів – це завоювання довіри. Це можна зробити, наприклад, використовуючи відгуки друзів та сусідів.

Чи є у цій ідеї гроші? Адже пенсіонери мають дуже маленькі пенсії. Проте оплачувати роботу опікуна можна солідарно із дітьми пенсіонера. Наприклад, це може бути дочка або син літньої людини, які поїхали до іншого міста робити кар’єру. Зазвичай у опікуна заробіток хороший. Тут дуже важливо, з одного боку, завоювати довіру людини, яку опікун доглядає, а з іншого боку, переконати того, хто оплачуватиме послуги в тому, що робота буде якісна.

Резюме

Якщо ви дійсно хочете стати підприємцем, то маєте розуміти, що це буде непросто, але чим раніше ви почнете свій бізнес, тим швидше досягнете своєї мети. А поради, наведені у статті, вам у цьому допоможуть. Згідно з численними дослідженнями, жінкам складніше, ніж чоловікам, розпочати бізнес, але коли справа доходить до ведення прибуткового бізнесу, жінки рідше зазнають невдачі.

Як конвертувати працюючу ідею в свій бізнес

Категорії кредитів доступних для клієнтів банку

Кредит чи позичка — в чому різниця?