30 бізнес ідей з Европи та Америки без вкладень

Хоча це правда, що коли мова йде про підприємництво, неминуче доводиться вкладати гроші, у багатьох випадках сума, необхідна для початку бізнесу, не повинна бути настільки високою, щоб перешкодити вам зробити це, навіть якщо ви не накопичили багато грошей.

Інтернет зробив можливим багато з них в режимі онлайн, і знання того, як скористатися цим потенціалом, може дати вам можливість швидко створити організацію, яка не вимагає великих інвестицій – наприклад, оренди приміщень – і яка, в свою чергу, дозволяє охопити величезну кількість клієнтів і розширюватися без особливих зусиль.

Інші види бізнесу, які не вимагають великих інвестицій і які можна почати майже автоматично, засновані на використанні колишніх знань або навичок: наприклад, викладання мов, розробка веб-сайту або декорування інтер’єрів.

Добре те, що у всіх з них капітал, необхідний для початку бізнесу, практично нульовий. В цілому, він буде зведений до таких інструментів, як комп’ютер або мобільний телефон. Але з іншого боку, вони зажадають зусиль, наполегливості, майстерності і взагалі багато часу: по крайнії мірі, часу, необхідного для отримання значного портфеля клієнтів.

Проте, якщо у вас немає багато грошей, але ви замислюєтеся про можливість підприємництва, ось 30 бізнес-ідей, які легко запустити і які не вимагають великих інвестицій.

Створіть свій блог.

Інтернет зробив можливим відкриття бізнесу, що не потребує великих початкових інвестицій.

Щоб почати заробляти гроші за допомогою блогу, вам потрібен тільки комп’ютер, сайт, на якому ви можете розміщувати свої матеріали, підключення до Інтернету – плюс багато наполегливої ​​праці і терпіння.

Важливо знати, що хоча блог може бути успішним в бізнесі – блог Пета Флінна про цифровому бізнесі Smart Passive Income приніс більше 2 мільйонів доларів за останні 12 місяців – він вимагає таланту і часу.

Головне – знати, що ключ до будь-якого хорошого блогу – це якісний контент. І як зазначає Флінн в своєму просторі, під якісним контентом ми повинні розуміти, що, як і в іншому бізнесі, мова йде про те, щоб запропонувати відповідь на проблему наших майбутніх читачів.

Будь то підручники, навчальні того чи іншого матеріалу, або тести і рекомендації товарів, які клієнти хочуть купити, перед початком роботи в якості блогера рекомендується чітко визначити, яку тему ви хочете висвітлювати і чому ваш блог може бути актуальним.

30 бізнес ідей з Европи та Америки

Це якісний зміст не має ніякої іншої мети, окрім як отримати гарну співтовариство користувачів, численних і регулярних, які прихильно ставляться до відвідування вашої сторінки. Як тільки ви цього досягнете, ваш блог почне приносити прибуток.

З одного боку, ви можете отримувати дохід від свого блогу за рахунок додаткового платного контенту. В цьому випадку ви можете створювати преміум-статті, доступні тільки передплатникам, або створювати матеріали, такі як електронні книги або керівництва для продажу через ваш сайт.

Ще один спосіб заробити на своєму блозі – це реклама, коли бренди рекламують свої товари на вашому сайті або через партнерський маркетинг. Останній заснований на рекомендації товарів і подальшому отриманні комісійних за кожну з скоєних продажів.

Одними з найпопулярніших платформ, що дозволяють заробляти на своєму блозі, продаючи товари, є партнерська програма Amazon або рекламна платформа Google Adsense.

У цьому сенсі дуже важливо, щоб ви завжди рекомендували статті, пов’язані з вашою темою, і щоб це були якісні статті, тому що якщо ви втратите свою репутацію, можливо, що ваш блог перестане приваблювати аудиторію і, отже, перестане приносити дохід.

Створіть канал на YouTube.

Ще один спосіб, за допомогою якого інтернет дозволяє заробляти гроші, – це канали YouTube.

Хоча стати успішним youtuber під силу не кожному, найпопулярніша платформа потокового відео дозволяє охопити величезну аудиторію з мінімальними ресурсами і може стати більш ніж прибутковим бізнесом для тих, хто здатний генерувати привабливий контент, привертає велику кількість передплатників.

Але так само, як і ведення блогу, заробіток на YouTube вимагає зусиль і часу, часу, необхідного для створення великого і лояльного спільноти послідовників.

Щоб створити канал YouTube, досить мати обліковий запис Google, а потім відкрити свій канал на платформі потокового мовлення.

Перш ніж приступити до роботи, врахуйте, що хоча це не вимагає ніяких інвестицій, якщо ви хочете пропонувати якісний контент, вам, можливо, доведеться вкласти кошти в дороге записуючий обладнання.

Способи заробітку на YouTube залежать від користувачів, які дивляться ваш контент. Як тільки ваш канал перевищить 10 000 переглядів, ви можете зареєструватися в партнерській програмі YouTube, щоб монетизувати свій контент.

Як тільки ваша заявка буде схвалена, ви зможете почати заробляти на своєму каналі за допомогою реклами на вашому контенті.

Стати господарем Airbnb.

Якщо у вас є вільне житло, наприклад, кімната, то стати господарем Airbnb може бути прибутковим бізнесом, який буде приносити дохід з першого моменту без особливих вкладень.

Щоб стати господарем Airbnb, вам потрібно просто зареєструватися на платформі, повідомивши тип вашого житла і кількість гостей, яких ви можете прийняти.

Щоб отримати уявлення про гроші, які ви можете заробити, на сайті самої платформи зроблені попередні оцінки. За кімнату в Мадриді для гостя можна заробити від більш ніж 400 євро на місяць. Але все залежить від місця і наявності вільного простору. Чим більше житло, тим більше грошей ви заробите.

Що стосується витрат, то реєстрація безкоштовна, як і оголошення на платформі, але Airbnb стягує відсоток в розмірі 3% від кожного бронювання за управлінські послуги.

Що стосується недовіри до прийому гостей у вашому житло, ви повинні знати, що в будь-який час господар сам вирішує, хто може перебувати в його приміщенні. Крім того, платформа вимагає від користувачів вказівки номера телефону і підтвердженого адреси електронної пошти. Але крім цього, при бажанні ви можете запросити і іншу додаткову інформацію, наприклад, документи, що засвідчують особу, або рекомендації.

Airbnb стверджує, що на все бронювання поширюється захист від шкоди майну на суму 800 000 євро і страховка від нещасного випадку на суму 1 мільйон доларів.

Послуги краси на дому або в домашніх умовах.

Послуги у сфері краси процвітають, досить поглянути на велику кількість салонів, що спеціалізуються на манікюрі та догляді за особою, які заполонили вулиці багатьох міст.

Однак відкриття магазину – це далеко не той бізнес, який вимагає невеликих інвестицій.

Зіткнувшись з цим, варіант надання перукарських і косметичних послуг на дому або в домашніх умовах дозволяє не тільки заощадити на вартості приміщення. Він також приєднується до іншої тенденції в бізнесі – бізнесу на вимогу, який тріумфально розвивається, оскільки дозволяє клієнтам заощаджувати багато часу.

Що може бути краще, ніж можливість підстригтися або зробити манікюр у себе вдома у зручний для вас час і день. А можливість запропонувати таку послугу – це бізнес з невеликими інвестиціями.

Економія витрат на оренду також може дозволити вам пропонувати послуги преміум-класу за більш конкурентоспроможною, ніж на ринку, ціною, за допомогою якої можна привернути увагу клієнтів. Секрет, як і в усьому іншому, полягає в якості вашої роботи.

Якщо у вас є необхідні знання для проведення цих процедур, вам потрібно буде витратитися тільки на обладнання і, можливо, автомобіль для полегшення транспортування.

Крім того, щоб оптимізувати свій бізнес і отримати більше клієнтів, ви можете рекламувати свої послуги в інтернеті або створити власний сайт і навіть додаток для залучення та управління користувачами.

Персональний тренер.

За аналогією з послугами краси на дому, якщо у вас є освіту і акредитація в галузі фізичного здоров’я, прибутковим варіантом бізнесу, що не вимагає великих інвестицій, є пропозиція своїх послуг в якості персонального тренера.

У цьому сенсі ви можете запропонувати свої знання для роботи в тренажерному залі або самостійного ведення клієнтів. Для цього ви можете заявити про себе через Інтернет завдяки соціальним мережам і веб-сайтам.

У цій області ви також можете вибрати спеціалізацію пропонованих вами послуг, хоча ваша потенційна аудиторія скоротиться, в свою чергу її інтерес до вашої роботи може зрости. Ви можете вибрати роботу з конкретною нішею: діти, люди похилого віку, реабілітація, спортсмени … або для конкретного виду діяльності: йога, бігуни …

Головне при виборі цього бізнесу – мати необхідні знання і акредитацію, щоб мати можливість розвивати свою роботу без ризику для клієнтів.

Фотограф на заходи.

Якщо у вас є навички і знання в області фотографії, то стати фотографом на заходах – це бізнес, який не зажадає занадто великих початкових інвестицій.

Як любитель фотографії, ми припускаємо, що у вас є необхідне фотообладнання, але правда в тому, що, можливо, у міру того, як ви стаєте більш професійним, вам будуть потрібні додаткові матеріали або більш досконале фотообладнання, що спричинить за собою певні витрати.

Для початку роботи в якості фотографа весіль та інших громадських заходів найдоцільніше мати гарне портфоліо, здатне прорекламувати ваші роботи і залучити потенційних клієнтів. Для цього ви можете фотографувати все ті урочистості, на яких ви присутні, а потім показувати їх публіці через Інтернет.

Найкраще створити свій власний сайт, де клієнти зможуть зв’язатися з вами і найняти ваші послуги. Також якомога більше рекламуйте свою роботу. Наявність профілю в Instagram і навіть Facebook буде мати велике значення. Але є й інші соціальні мережі, такі як Flickr і Pinterest, де також доцільно мати свій профіль.

Головне – забезпечити якомога більшу видимість ваших фотографій, щоб клієнти почали приходити.

Послуги з прибирання будинку.

В даний час будь-яка послуга, яка економить час, добре сприймається користувачами. Особливо коли мова йде про утомливих завдання.

Створення компанії з прибирання приміщень не потребують занадто великих інвестицій. Необхідно мати необхідні інструменти для збирання (хоча часто, якщо мова йде про приватних будинках, ці витрати несуть самі господарі).

Ще однією доцільною інвестицією може стати створення веб-сайту, на якому ви зможете рекламувати свої послуги. Хоча існують платформи, де ви можете запропонувати свою роботу, вказавши свою ставку і географічний регіон, в якому ви доступні.

Хоча в сфері збирання існують різні галузі, в яких ми можемо спеціалізуватися (конкретні сектора або конкретні техніки), якщо ми є єдиним працівником в нашій компанії, найкраще зосередитися на приватних послугах, так як для інших потрібні матеріали і навіть специфічна і дорога техніка.

Для того, щоб бути успішним в цьому виді бізнесу, важливо не тільки викликати довіру до нас, ми також повинні постійно враховувати дотримання екологічних стандартів, поводження з хімічними речовинами і т.д.

Послуги домашнього кейтерингу.

Для професіоналів гастрономії не завжди можливо відкрити свій заклад, де вони могли б пропонувати свої послуги. Відкриття ресторану, безсумнівно, зажадає значних витрат.

Одним із способів почати роботу в ресторанному бізнесі з меншими інвестиціями може бути створення кейтерингового бізнесу. Таким чином, ми позбудемося необхідності мати місце для прийому гостей і будемо мати у своєму розпорядженні тільки простором, необхідним для приготування страв.

У цьому бізнесі важливо розуміти, що незалежно від того, чи буде це місце, де у вас кілька кухарів, які допомагають вам робити ваші заготовки, або ви будете пекти торти або печиво вдома, щоб потім продавати їх на невеликих святах або в магазинах, в усіх випадках буде обов’язковим дотримання необхідних правил.

Крім інших правил, ви повинні мати дозвіл на експлуатацію санітарного обладнання, свідоцтво про проходження навчання персоналу харчоблоку і навіть дозвіл на перевезення харчових продуктів. Якість продуктів харчування і постачальників завжди має бути якомога вище.

Як тільки ви зрозумієте це, відкриття невеликого кейтерингового бізнесу на своїй кухні може стати швидким способом почати роботу в кулінарному бізнесі.

У цьому сенсі знову ж дуже важливо мати веб-сайт, на якому ви можете заявити про себе, рекламувати свої страви і, перш за все, запропонувати спосіб зв’язатися з вами, щоб найняти ваші послуги. Одним із способів завоювати аудиторію може бути обмін деякими своїми рецептами.

Соціальні мережі в більшості випадків необхідні. За допомогою акуратних зображень своїх творінь ви можете викликати інтерес до своїх страв і почати створювати співтовариство клієнтів.

Що стосується цільової аудиторії, якщо ідея полягає в тому, щоб почати з невеликого кейтерингу на дому, краще всього вибрати сімейні торжества будинку, з невеликою кількістю учасників і навіть на продаж товарів, таких як замовлення тортів. Якщо ви збираєтеся продавати упаковані продукти, пам’ятайте, що ви повинні дотримуватися необхідні правила, що стосуються маркування продуктів харчування.

Організатор заходів.

Організацію заходів можна розглядати як легкий для початку бізнес, який не вимагає занадто великих інвестицій і здатний швидко приносити дохід. За даними Emprendedores, цей вид бізнесу дозволяє отримувати середню валовий прибуток від 10% до 30%.

Крім того, для його застосування не потрібно спеціальної підготовки. Швидше, організатор заходів повинен володіти рядом навичок, таких як креативність, навички організаційного управління та, звичайно ж, комерційні навички.

Основа цього бізнесу вимагає від вас наявності хорошого списку контактів і портфеля постачальників, здатних запропонувати різні послуги, необхідні для кожного заходу. Також важливо визначити, як ви будете виставляти рахунки-фактури.

Ви можете зібрати всі витрати на захід і пізніше розрахуватися з постачальниками або встановити плату за виконану роботу в якості організатора, а клієнти нехай платять постачальникам.

Цей другий варіант може бути корисний для зниження початкових інвестицій. Майте на увазі, що в багатьох випадках постачальники можуть попросити у вас значну передоплату за свої послуги. Це може стати потенційною проблемою, якщо у вас немає необхідних заощаджень, і ваш бізнес повинен авансувати ці гроші до тих пір, поки ви не зможете отримати їх від клієнтів в кінці заходу.

Бути оптовиком або посередником в Дропшиппінг.

І знову інтернет уможливив створення онлайнових підприємств, які швидко запускаються і не вимагають великих інвестицій.

У цьому випадку він відомий як дропшіппінг, при якому через наш інтернет-магазин ми можемо продавати оптом товари, яких у нас як таких немає на складі і які сам виробник відповідає за їх подальшу відправку кінцевого покупця.

Завдяки Дропшиппінгу ваш інтернет-магазин стає посередником між оптовиками і покупцями, тому ви отримуєте комісійні з кожного продажу.

Таким чином, при створенні електронної комерції ми скорочуємо витрати на утримання складу, інвентаризацію та доставку.

Хоча вам доведеться виконати важку роботу по рекламі і позиціонуванню вашого інтернет-магазину, крім того, що ви будете покладатися на серйозність ваших оптовиків. Якщо вони запізняться або не відправлять товар, ви будете відповідати за відповідь клієнту.

Сайт SaleHoo пропонує великий каталог оптових компаній, з якими ви можете укласти угоди. Ще один сайт, з якого можна почати свій дропшіппінг-бізнес, – Shopify.

Помічник з продажу на eBay.

Якщо ви досвідчений продавець eBay, ви можете заробляти на eBay не тільки продаючи свої товари.

Йдеться про те, як стати помічником з продажу на eBay – швидкий і легкий бізнесі, який можна почати заробляти прямо зараз.

По суті, це просто продаж чужих товарів і отримання комісійних з кожного продажу. Таким чином, початковий капітал явно зменшується, оскільки саме клієнт відповідає за поставку запасів. Ваша роль полягає в тому, щоб мати необхідні діловими навичками для здійснення продажів. І чим більше продажів ви зробите для своїх клієнтів, тим вище будуть комісійні.

Для того щоб стати помічником з продажу на Ebay, платформа вимагає виконання низки попередніх умов, таких як продаж не менше чотирьох товарів за останні 30 днів; наявність рейтингу в 50 або більше відсотків голосів виборців; наявність не менше 97% позитивних відгуків; відсутність на рахунку eBay неоплачених залишків.

Якщо ви відповідаєте цим вимогам, ви зможете створити профіль в каталозі помічників з продажу і почати рекламувати свої послуги в якості помічника з продажу, щоб інші продавці зверталися до вас для продажу своїх товарів.

Що стосується комісійних, які ви можете отримати за кожну продаж товарів, то це буде залежати від ваших навичок ведення переговорів, оскільки ви самі будете встановлювати розцінки на свої послуги. Вони можуть варіюватися в залежності від ціни або типу товару, що продається.

Як попереджає eBay, “узгодження умов взаємин з клієнтом є вашим обов’язком”, тому завжди корисно узгодити всі деталі заздалегідь, до початку роботи з клієнтом, особливо коли мова йде про те, хто буде оплачувати збори і комісії eBay або хто буде доставляти товар.

Беріть участь в платних опитуваннях.

Один із способів легко і швидко заробити додаткові гроші – це участь в платних опитуваннях.

Компанії все більше цікавляться думкою клієнтів і користувачів, щоб знати тенденції ринку, проблеми своєї продукції, поліпшити продажу … і для цього багато хто вибирає проведення платних опитувань.

Щоб брати участь в платних опитуваннях, досить зареєструватися на деяких сайтах, що надають подібні системи опитувань, і підписатися на ті, які вам сподобаються.

Як попереджає Computer Today, перш ніж зареєструватися на будь-якій сторінці, яка пропонує такий вид винагороди, постарайтеся переконатися, що вона законна, тому що в деяких випадках це шахраї або сайти, створені виключно для отримання ваших даних.

GlobalTestMarket, Future Talker або My Survey – ось деякі з зарубіжних сайтів платних опитувань, рекомендованих Computer Today.

Консультант і менеджер по соціальним мережам.

У той час як Інтернет сьогодні визначає більшу частину глобальної економіки, всередині неї все більше набирають силу соціальні мережі.

Згідно зі звітом Brandwatch, в світі налічується 3,03 мільярда активних користувачів соціальних мереж, 79% дорослих користуються Facebook, і в середньому ми відправляємо близько 60 мільярдів повідомлень в день між Facebook Messenger і Whatsapp.

Одним словом, соціальні мережі тут і зараз. Що, в свою чергу, призвело до того, що завдяки їм почали розвиватися нові, раніше невідомі робочі ролі.

Хоча великий попит на фахівців в соціальних мережах змусив цю професію мати курси та магістратури, орієнтовані на підготовку менеджерів спільнот, правда полягає в тому, що якщо ви ефективні в управлінні і стратегіях цих платформ, робота не матиме істотного значення.

А початок бізнесу в якості консультанта або менеджера з соціальних медіа практично не вимагає інвестицій. Головне – знати, як заявити про себе, і вміти продемонструвати свою здатність створювати плани і стратегії для різних соціальних платформ. Окрім наявності коштів (комп’ютер, мобільний телефон) для їх виконання.

Також може бути доцільно використовувати інструменти, що оптимізують управління вашими акаунтами в соціальних мережах.

Послуги цифрового маркетингу.

Як і управління соціальними мережами, пропозиція послуг цифрового маркетингу може стати бізнесом, який можна почати без особливих вкладень.

Звичайно, мається на увазі, що у вас є необхідні знання, щоб продавати себе в якості консультанта по інтернет-маркетингу.

У цій області ви можете запропонувати компаніям свою здатність оптимізувати їх цифрові стратегії, поліпшити їх позиціонування в інтернеті за допомогою методів SEO, таких як більш ефективні заголовки, теги, мета-опису … щоб більше користувачів стали потенційними клієнтами.

Що стосується того, як відкрити власне агентство цифрового маркетингу, то, знову ж таки, як і в будь-якому бізнесі, заснованому на досвіді роботи в Інтернеті, вам потрібно буде попрацювати над своїм особистим брендом, щоб залучити потенційних клієнтів.

Створіть сайт, де ви зможете заявити про себе і де ви зможете завантажувати якісний контент, що відображає, що ви дійсно є експертом в цій галузі. Також працюйте над соціальними відносинами і налагодженням зв’язків для створення контактів.

Такі інструменти, як Навігатор продажів LinkedIn, можуть стати хорошим способом пошуку потенційних клієнтів.

Графічний дизайнер.

Графічний дизайн переживає момент піднесення, викликаного розвитком Інтернету. Особливо цифровий дизайн, орієнтований на призначений для користувача досвід і зручність використання, породжує зростаючий попит на професіоналів цього типу, завдяки таким новим ролям, як UX Designer або Design Thinker.

І для того, щоб почати працювати в цій якості, не потрібно великих інвестицій, які в основному зводяться до покупки комп’ютера. Звичайно, вам буде потрібно володіти необхідними навичками пакет Adobe (InDesign, Illustrator, Photoshop), а також HTML, JavaScript і CSS є обов’язковими.

Крім того, ключове значення матиме ваша здатність знаходити клієнтів, щоб почати затверджуватися в професії і завойовувати репутацію (і гроші).

На таких сайтах, як Domestika, орієнтованих на творчі ролі, є розділ вакансій, який дозволяє фахівцям шукати пропозиції про роботу і потенційних клієнтів.

Наявність профілю LinkedIn також може допомогти вам в пошуку завдань. Для цього оптимізуйте свій профіль, створіть ретельну мережу контактів і, перш за все, проявляйте активність, ділячись своїми роботами і корисною інформацією, яка змусить агентства і потенційних клієнтів звернути на вас увагу.

Послуги веб-дизайну.

Сьогодні багато платформи дозволяють створити сайт без особливих знань і зусиль. Але правда в тому, що коли мова йде про розробку професійного і персоналізованого сайту, найкраще запросити експерта, здатного виконати унікальний дизайн.

Якщо у вас є необхідні навички програмування, ви можете почати пропонувати послуги веб-дизайну в якості фрілансера для приватних осіб чи малих підприємств.

Сьогодні, якого б розміру не був бізнес, йому необхідно місце в Інтернеті, оскільки переважна більшість потенційних клієнтів шукають там будь-яку послугу або товар, який їм потрібен але не всі компанії можуть дозволити собі витрати, які зажадають залучення спеціалізованого агентства для створення професійного веб-сайту.

Почавши з невеликих робіт, ви зможете набути навичок і професіоналізм, а в довгостроковій перспективі – більше знань, що, в свою чергу, дозволить вам рости в своєму бізнесі.

І знову цей вид роботи – бізнес, який ви можете почати прямо зараз і який не зажадає великих інвестицій. В основному це комп’ютер і підключення до Інтернету.

Розробник додатків.

Знову ж, наявність спеціальної підготовки може дозволити вам почати працювати без необхідності мати за спиною велику компанію.

Така ситуація в індустрії розробки додатків. Кожен день виходять тисячі нових додатків, і якщо у вас є знання і талант для їх створення, цей бізнес не потребуватиме величезних інвестицій для початку.

По крайней мере, якщо мова йде про пропозицію своїх послуг в якості позаштатного розробника для будь-якого проекту. У цьому випадку мова, як завжди, йде про те, щоб устаноіть свої ставки і знайти проект, який почне приносити дохід.

Такі майданчики, як Lancetalent, дозволяють зареєструватися в якості фрілансера і почати пошук клієнтів в світі розробки додатків.

З іншого боку, якщо у вас виникла ідея, і ви хочете запустити власний додаток, вам слід врахувати, що в цьому випадку вам буде потрібно більший дохід.

Конкретної ціни на створення програми не існує, але деякі аспекти дизайну та архітектури, такі як сервери, хостинг і так далі, є одними з витрат, з якими доведеться зіткнутися.

Після того як ви його створите, вам потрібно буде вирішити, чи хочете ви продати його компанії або просувати його на ринку самостійно. У цьому сенсі деякі способи заробити на своєму додатку включають в себе перетворення його в платне, створення моделі підписки, безкоштовний додаток, але з додатковим платним контентом або включення реклами.

Радник з кібербезпеки.

Однією з найбільших проблем, з якими стикаються сьогодні підприємства, є забезпечення безпеки в Інтернеті.

Але справа не тільки в компаніях. Сила, якою володіють дані, зробила крадіжку інформації та захоплення облікових записів і профілів однієї з головних цілей хакерів. Тому кібербезпека стає все більш актуальною для всіх, хто має комп’ютер і працює в Інтернеті.

Тому, якщо ви здатні захистити сайт від вірусів, зломів і інших погроз в мережі, ви можете подумати про те, щоб запропонувати свої послуги в якості консультанта з кібербезпеки, не вимагаючи ніяких капіталовкладень.

Це правда, що великі компанії знають про ризик, який несуть в собі ці атаки, і інвестують в ІТ-безпеку через спеціалізовані агентства або навіть через власний відділ кібербезпеки.

Але ви можете почати з приватних осіб і малих підприємств, які не можуть дозволити собі витрати на утримання експерта в штаті або аутсорсинг агентства.

Згідно з даними, більше половини малих і середніх підприємств страждають від комп’ютерних атак, тому, якщо ви вмієте добре управляти комерційними навичками, це може стати більш ніж прибутковим бізнесом.

Послуги з перекладу документів і контенту.

Сьогодні мови відкривають багато дверей, і знайти роботу, не володіючи англійською мовою, практично неможливо.

Тому, якщо ви вільно володієте одним або кількома мовами, це дозволить вам почати прибутковий, швидкий і малоінвестіціонний бізнес. Йдеться про пропозицію своїх послуг в якості перекладача документів або контенту.

Світ стає все більш глобальним, і тому багато додатків і веб-сайти сьогодні повинні пропонувати свій контент на декількох мовах, щоб залучити більше клієнтів. Таким чином, це ринок, де ви можете знайти безліч пропозицій.

Також переклад документів, прес-релізів і навіть аудіовізуальних матеріалів. Відео – це формат, який все частіше споживається користувачами Інтернету, і багато ЗМІ, агентства та компанії можуть потребувати ваших послугах по включенню в них субтитрів.

На таких сайтах, як Gengo або One Hour Translation, ви можете зареєструватися в якості перекладача і почати пошук клієнтів.

Послуги по редагуванню і коректури.

Якщо ви добре володієте навичками письма, граматики і загальної писемного мовлення, ви можете вирішити почати працювати коректором і редактором копій.

Як такі, ми займаємося орфографічною правкою (пов’язаної з орфографією, пунктуацією, граматикою, уніфікацією критеріїв …) і стилістичної правкою (пов’язаної з лексикою, лексичними помилками …) всіх типів текстів, які можуть зажадати цього: чернетки для публікації, новини в ЗМІ, докторські дисертації …

Цей бізнес не вимагає інвестицій, вам знадобиться тільки комп’ютер для всіх тих текстів, які потрібно виправити в цифровому форматі.

У цьому сенсі все засновано на тому, щоб почати отримувати завдання, за допомогою яких можна створити портфоліо контактів. Ви можете розмістити оголошення на платформах для фрілансерів, просувати свій профіль на LinkedIn, створити свій власний сайт або спробувати запропонувати свої послуги фрілансера ЗМІ або видавництвам. Але не зупиняйтеся на цьому, подумайте, що будь-який текст, який буде прочитаний публікою, від книги до веб-тексту, повинен бути вичитаний.

Брокер з дому.

Вкладення грошей у фондовий ринок може бути ефективним способом заробити гроші. Якщо ви освоїли фондовий ринок і знаєте все, що потрібно знати, щоб без особливого ризику рухатися на фондовому ринку, тоді ви можете прийняти рішення стати біржовим брокером в Інтернеті.

Безсумнівно, це бізнес, який завдяки Інтернету можна почати прямо зараз і з невеликими інвестиціями. Комп’ютера або мобільного телефону буде досить, щоб почати купувати і торгувати акціями, без необхідності знаходитися в конкретному фізичному місці.

В даний час ви можете знайти безліч платформ, де ви можете це зробити. У них ви повинні зареєструватися, відкрити профіль і зв’язати його з банківським рахунком, на який будуть вноситися або виводитися гроші від ваших акцій. Пам’ятайте, що в більшості випадків операції, які ви виконуєте, матимуть супутні витрати або комісійні.

Послуги з ремонту одягу на дому.

Якщо у вас є навички шиття або ви навіть вмієте самі шити одяг, прибутковим бізнесом з невеликими початковими інвестиціями може стати пропозиція своїх послуг в якості кравчині на дому.

Схоже, люди все більше і більше піклуються про свій стиль, а ринок моди – це сектор, який завжди буде процвітати, тому важко перестати мати потребу в послугах з пошиття та переробці одягу. До цього ви додаєте додаткове переміщення, а разом з ним і економію часу, яку ви полегшуєте своєму потенційному клієнтові. Це дозволить вам виділитися з більшості кравців і кравчинь.

Ви можете забрати всі замовлення, а потім виготовити їх у себе вдома або в майстерні, або виконати їх на дому у замовника. Це буде залежати від кожної роботи або від того, який бізнес ви ведете з кожним замовленням.

З точки зору інвестицій не обов’язково мати магазин. Досить мати вдома кімнату, де можна організувати швейні приналежності і підтримувати порядок в одязі.

Приватний вчитель.

Робота в якості приватного репетитора може бути ефективним і швидким способом заробити гроші.

Якщо ви вільно володієте другою мовою або маєте вчений ступінь в таких областях, як математика, фізика, біологія або історія (серед інших), ви можете використовувати свої знання для допомоги студентам, які потребують репетиторстві.

Кращий спосіб зробити це – створити профілі на сайтах, що спеціалізуються на наданні послуг домашнього репетиторства, таких як Tus clases Particulares – один з найпопулярніших для цього. Залежно від предмета або ступеня освіти (середня школа, університет …) заняття можуть навіть перевищувати 20 євро на годину.

Пропонувати майстер-класи, курси або семінари.

Якщо у вас є знання або навички, які можуть бути корисні іншим людям, ви можете подумати про організацію майстер-класів, лекцій або семінарів, де ви зможете проводити навчання і отримувати за це гроші.

Залежно від того, чому ви хочете навчити, ви можете запропонувати семінари або заняття через Інтернет, невеликі групи у себе вдома або навіть зв’язатися з бібліотеками, організаціями або культурними центрами, де можна орендувати приміщення для проведення таких бесід.

У міру зростання вашого впливу і престижу в даній області буде рости і число людей, зацікавлених у відвідуванні ваших семінарів або виступів. Чим більше релевантності вам вдасться отримати, тим більше можливість розширення ваших контактів, а разом з ними і мережі ваших курсів.

Догляд / дресирувальник собак.

Якщо ви любите тварин і маєте досвід спілкування з собаками, то легким для початку і не вимагає великого капіталу бізнесом може стати пропозиція послуг по вигулу і догляду за цими тваринами.

Кількість тварин в наших будинках зростає. Але часто графік роботи не дозволяє приділяти їм увагу або проводити час, якого вони вимагають. Тому не дивно, що підприємства по вигулу і догляду за нашими тваринами з часом починають процвітати.

Якщо ви можете доповнити свої послуги заняттями з дресирування, а також вигулом або наглядом за вихованцями, поки їх господарі знаходяться у відпустці, ваші розцінки можуть бути вище.

Щоб почати отримувати клієнтів, розмістіть рекламу в інтернет-спільнотах для тварин і залиште оголошення в зоомагазинах та ветеринарних центрах. Як тільки у вас з’являться перші клієнти, їх власні рекомендації допоможуть вам.

Звичайно, існують і онлайн пошукові системи, де можна створити свій профіль, наприклад, PaseaPerros або Rover.

Доглядальниця по догляду за людьми похилого або залежними людьми.

Будучи доглядальницею для літніх або залежних людей, ви можете допомогти всім тим сім’ям, які не хочуть відправляти своїх родичів в будинку для людей похилого віку.

Ваша робота буде полягати в наданні допомоги в усьому, що необхідно для задоволення потреб цих людей, як всередині організації, так і погодинно, у вихідні дні або ввечері, щоб сім’ї могли відпочивати без турбот.

І це бізнес, який ви можете почати, не маючи ніякого капіталу. Вам просто потрібно мати відповідні навички і характером, щоб займатися професією, що вимагає такої відповідальності, як турбота про людей.

Хоча ви можете шукати клієнтів через оголошення і знайомих, існують деякі сайти, призначені для підбору доглядальниць до сімей, які потребують їхніх послуг.

Що стосується заробітної плати, то розцінки встановлюються вами, якщо ви пропонуєте свої послуги погодинно. У випадку контрактів на повний робочий день, зарплата буде заснована на мінімальній заробітній платі, яка в даний час складає 900 євро.

Трансферні послуги.

Стати приватним водієм може бути цікавим і легким бізнесом, особливо якщо ви живете в містах. У цьому сенсі ви можете запропонувати себе в якості особистого водія для приватної особи або спробувати стати водієм однієї з компаній VTC, представлених в Іспанії.

Щоб стати водієм в Uber, вам необхідно мати, крім водійських прав, власний автомобіль, довідку про біографію і бути зареєстрованим як індивідуальний підприємець. Інші платформи, де ви можете зареєструватися, – Cabify або Lyft.

Кур’єрські послуги для приватних осіб або компаній.

Ще один варіант бізнесу, який ви можете почати відразу ж і який не вимагає великих інвестицій, якщо у вас є автомобіль, – це зайнятися кур’єрською роботою.

У цьому сенсі, хоча ви можете шукати клієнтів серед приватних осіб, яким потрібна своєчасна доставка і доставка посилок, більш простий варіант для початку роботи – зареєструватися в програмі доставки Amazon.

Відомий як Amazon Flex, гігант електронної комерції включає в себе можливість автономної роботи в якості кур’єра для доставки ваших замовлень.

Для цього вам потрібно зареєструватися в якості фрілансера і мати хоча б один мобільний телефон, так як вам потрібно буде встановить додаток Amazon Flex. За даними самого сайту, за двогодинний блок можна заробити до 28 євро.

Послуги з ремонту електроніки.

В наш час кожна людина має в своєму житті хоча б один електронний пристрій. Мобільні телефони, комп’ютери, планшети та смарт-пристрої оточують нас постійно, і тому вміння ремонтувати ці пристрої може відкрити двері в більш ніж прибутковий бізнес.

Запропонуйте свої послуги в мережі, знайомим або навіть компаніям, щоб почати знаходити замовлення. Ви можете ремонтувати ці пристрої, не виходячи з дому, і вам буде потрібно тільки вкласти кошти в необхідні інструменти для проведення ремонту.

Дизайнер інтер’єру.

Під хештегом decor на Instagram було розміщено понад 51 мільйон фотографій. І це лише один з багатьох тегів, які існують навколо декору на популярній платформі.

Фотографування ідеальних куточків наших будинків стало майже нав’язливою ідеєю для багатьох користувачів, а турбота про декор перестала бути долею небагатьох.

Тому наявність навичок створення привабливих приміщень і обстановки може дозволити вам заробляти гроші, не вимагаючи занадто великих інвестицій в бізнес. Освіта або сертифікація в області дизайну інтер’єру допоможуть вам знайти більше клієнтів, але це не є обов’язковою вимогою.

Щоб почати залучати клієнтів, спробуйте продемонструвати точна роботи з декорування або заявити про себе за допомогою зображень вашого власного будинку, які служать прикладом того, на що ви здатні. Звичайно, наявність профілів в Instagram або Pinterest буде практично обов’язковим.

66 бізнес-ідей для малого бізнесу

Бізнес з Китаєм ( Топ-30 товарів з Китаю )

Заробіток в Інтернеті на лайках