Реальний спосіб заробити 30 доларів за добу в Телеграм

Напевно, ви вже втомилися шукати робочу схему заробітку, натикаючись на купу непотрібних курсів і статей, в яких вам обіцяють золоті гори. Але, насправді все це або фантазія автора або явно не робоча схема. Витрачено час і гроші, а дійсно робочої системи по заробітку не знайдено.

Якщо ви хочете дізнатися провіреної схеми, як заробляти гроші в Інтернеті абсолютно на автоматі, без вкладень, без знань, то читайте статтю.

Ви не повірите, але прочитавши цю статтю і застосувавши всі рекомендації на практиці, ви зможете заробити свої перші 30 доларів протягом доби.

Ви з подивом побачите, що для цього не потрібні грошові вкладення, і якісь надприродні знання, все, що вам треба – це прочитати статтю. У ній дається докладна інструкція по заробітку в мережі на автоматі від 30 доларів кожен день. Все це буде відбуватися в автоматичному режимі (на халяву), треба всього лише один раз налаштувати і запустити процес. Ось ці прості кроки, які написані в інструкції.

1.Крок перший – встановлення програми VPN на свій комп’ютер

Це потрібно для того, що б можна було міняти свою IP адресу і обходити блокування сайтів. Для цього заходьте на сайт «Hidemy. Name», завантажуйте і встановлюйте програму VPN на свій комп’ютер. Безкоштовний варіант дають на добу. Для цього на головній сторінці сайту натискаєте на опцію «спробувати безкоштовно», вводите електронну пошту і отримаєте безкоштовний код, який дає право користуватися програмою протягом 24 годин.

Гроші на халяву

Цього часу вистачить, щоб заробити свої перші гроші і далі вже оплатити цю послугу. Вона коштує приблизно 400 рублів на місяць. У програмі можете вибрати будь-який сервер, тобто поміняти свою IP адресу, на будь-яку іншу і натиснувши кнопочку «підключитися» запускаєте на компі, далі згортаєте її, бо на сьогодні вона більше не буде потрібна.

2. Другий крок – це створення нового Telegram каналу

Навіть якщо у вас вже встановлений цей месенджер, створіть новий канал саме для заробітку. Досвідчені користувачі, які освоїли цей вид заробітку радять купити вже робочий канал з контентом, це дасть впевненість в тому що при активній роботі він не буде забанений. Але, оскільки стаття має назву «Як заробити гроші на халяву», нічого купувати не будемо. Якщо у вас немає вільного номеру телефону для реєстрації аккаунта в Telegram, можете скористатися сервісом SMS-AKTIVATE.RU. Заходите на сайт, проходите просту реєстрацію, і в лівій панелі вибираєте сайт Telegram. Натискаєте кнопочку «купити», відкриється вікно з номером телефону, який вводите вже безпосередньо при реєстрації Messenger. А, код, який прийде на цей телефон, вводите в Телеграм, і перед вами відкриється створений канал.

3. Третій крок – це реєстрація в партнерській програмі

Для заробітку за пропонованою методикою вибираємо партнерську програму TRAFORCE.COM. чому саме цю партнерку? Тому що тут не треба чекати модерації. Користувач відразу може взяти будь-яке посилання на сайті і почати заробляти гроші. Після реєстрації на цьому сайті заходите в розділ оффери і натискаєте на опцію «доступні оффери». Перед вами відкриється список різних офферів, з якими можна працювати. Але вам необхідно вибрати категорію і країну, заповнюєте фільтр, вибираєте категорію «Мейнстрім дейтинг» і країну Україна. Відкриється і список офферів, які працюють саме з «Mainstream Dating» по Україні. Що таке «Мейнстрім дейтинг»? Це сайти знайомств, на які будете направляти клієнтів і отримувати за кожну реєстрацію певні гроші.

Якщо подивитися розцінки на цьому сайті, то побачите, що в середньому вони платять 90 центів за кожну реєстрацію. Бувають розцінки нижче, бувають вище. Можна знайти і півтора долара за кожну реєстрацію. Вибираємо, наприклад один долар сорок центів. Але є умови, таку оплату отримаємо, якщо реєстрація буде здійснена людиною старше 30 років якщо вік від 18 і до 30 років заплатять всього 55 центів, але це теж непогана ціна. Це практично 20 гривень. На цій сторінці побачите своє партнерське посилання, яке будете поширювати в Інтернеті і залучати на сайт користувачів. Тепер найголовніше, як домогтися цих реєстрацій, де брати трафік та ще автоматичний? Є розроблений умільцями алгоритм дій, який працює і приносить дохід.

4. Гроші на халяву: схема заробітку на автоматі

Для початку потрібно перейти на сайт «Tgstat.ru» – статистика різних каналів. Тут публікується рейтинг Telegram каналів і їх тут дуже багато, вони всі вам знадобляться. Заходьте на цей сайт і тут вибираєте регіон Україна, якщо вас цікавлять тільки канали саме української аудиторії, далі вибираєте категорію, наприклад автомобілі, так як будемо лити трафік на сайт знайомств, тому нас цікавить чоловіча аудиторія. Відкривається список Telegram каналів в яких видно скільки передплатників на каналі, який приріст охоплення і все інше, але нас цікавить чи є тут передплатники і в якій кількості. Вибирайте канал, де багато передплатників, копіюйте його адресу, заходьте в свій Telegram, і в пошуку введіть назву обраного Telegram каналу. Зайдіть на його сторінку і подивіться, що там є. Якщо є коменти – це дуже добре, можна додавати свій коментар зі своїм партнерським посиланням. В цьому і полягає головна суть заробітку.

5. Як створити базу Telegram каналів, що мають підписників

Спочатку створюєте текстовий документ і заносите всі вибрані адреси Telegram каналів з якими будете працювати: відправляти їм розсилку з коментарями. Тобто збираєте базу Telegram каналів. Практики рекомендують зібрати чим більше адрес, бажано 100, але краще 200, в яких відкриті коментарі, це важливо. У деяких каналах є обмеження, що не можна в коментарях залишати посилання, але це не біда, тому що у 80% випадках коментарі з посиланнями пропускають і система за це не банить, вона нормально ставиться до посилань на сторонні сайти. Як тільки назбираєте базу мінімум у 100 каналів, переходите до наступного кроку.

6. Створюємо креативний коментар

Текст коментаря, який будете розсилати по всіх каналах які зібрали повинен бути помітним, цікавим для чоловіків і що б він закликав до дії. Для цього створюєте ще один текстовий документ, також розміщуєте його на робочому столі і друкуєте коментар. Наприклад, «Шукаю хлопця для одноразових зустрічей, пишіть мені особисто на цю адресу» і вказуєте своє партнерське посилання з партнерської програми.

гроші за просто так

Ви вже знаєте де воно знаходиться в партнерській програмі, але воно довге і його бажано скоротити. Для цього переходите на сервіс «Bitly», вставляєте скопійоване посилання в спеціальне поле і скорочуєте його. Отримане коротке посилання копіюєте і вставляєте в свій креативний коментар.

7. Завантаження і встановлення Auto clicker

Після виконаної підготовчої роботи необхідно встановити спеціальну програму, яка буде автоматично розсилати коментар за адресами створеної бази, без вашої участі. Для цього потрібно відвідати сайт «Clickermann», завантажити «Auto clicker», встановити його і запустити на своєму комп’ютері. Ця програма записує всі ваші дії, які робите на комп’ютері, а потім можете їх відтворювати. Після того як ви відкрили цей додаток, заходите в «Налаштування», відкриється вікно для настройки сценарію, заповнюєте чисті поля: в поле «запустити сценарій» ставите цифру 1; в поле «зупинити» – цифру 2; в поле «запис сценарію» – 3. Далі натискаєте «Застосувати».

Тепер потрібно виконати найголовніше – записати сценарій на скрипт, який буде працювати автоматично. Для цього натискаєте кнопочку 3, все, запис пішов. Далі виділяєте перше посилання з бази і на клавіатурі натискаєте «control + с», потім натискаєте кнопку «backspace», що б програма скопіювала перше посилання, потім вона скопіює слідуюче посилання. Далі йдете в телеграм і в пошук вставляєте скопійоване посилання способом «ctrl + v», і натискаєте enter. Скрипт відкриє перший сайт, ви наводите мишку на слово «коментар» і натискаєте. Відкриється поле для коментаря і вводите свій креативний коментар. Натискаєте кнопку 2 – скрипт зупиниться.

Щоб перевірити як ця програма працює, натискаєте кнопку 1 – запускаєте цей скрипт, і він починає працювати самостійно, точно повторює, що ви робили, але робить це вже з посиланням на другий сайт. І, ось таким чином ви просто можете залишити цей скрипт на ніч або на добу він буде працювати, і розсилати ваш заготовлений коментар по всій базі, тим самим буде залучати трафік на вашу партнерку, і ви будете заробляти з цього непогані гроші.

Резюме

Як бачимо схема робоча. Однак не можна її сприймати, як абсолютно автоматичну, без участі людини. Роботи буде достатньо і для вас, як користувача. Адже порожній новий канал телеграм довго не працюватиме, його система забанить за спам. Куплені робочі аккаунти тримаються значно довше. Замість забанених акаунтів потрібно ставити нові.

Крім того постійно потрібно шукати канали донори і збільшувати або освіжати базу. За цим принципом можна працювати з будь-якою іншою партнеркою. Головне, що ви вмієте шукати трафік і лити його на партнерку. Тому доведеться включати голову і шукати вигідні партнерські програми. Тобто гроші на халяву – це не такі вже й легкі гроші.

Який бізнес відкрити восени? Бізнес на Осінь

Бінарні опціони для новачків

Як заробити 1000 гривень ( день ) в Інтернеті