4 правила, як заощаджувати з кредиткою

Безпека та зручність утримання своїх грошей прямо на кредитній картці сьогодні вже встигла оцінити більшість людей. Навіть пенсіонери сьогодні часто одержують на такі карти пенсії. Але ще не всі знають, що за допомогою кредитки можна економити гроші. Сьогодні ми розглянемо, як правильно це робити.

По-перше, знімати гроші з картки потрібно лише у тих банкоматах, які належать вашому банку. Тоді ви можете розраховувати, що з вас не знімуть відсотки за обслуговування. А от якщо зняти гроші у «чужому» банкоматі, то цього не уникнути. Причому таке зняття може обійтися до трьох відсотків від суми, яку ви перевели в готівку.

5-правил,-як-заощаджувати-з-кредиткою

По-друге, розплачуйтеся карткою. Це позбавить вас сплати відсотків за постійно зняття готівки. На щастя, сьогодні систему безготівкового розрахунку підтримує більшість магазинів, де ми здійснюємо повсякденні покупки. До того ж, нині перекази грошей прямо з картки дозволяють навіть оплачувати комунальні послуги.

По-третє, користуйтесь пільговим періодом кредитування. Майже кожен банк, який випускає кредитні картки, дає своїм клієнтам можливість користуватися кредитами з картки безкоштовно протягом певного пільгового періоду. Він може тривати лише до двох місяців. Якщо встигати класти на картку потрібну суму вчасно, то можна непогано заощадити на відсотках, адже тоді їх платити зовсім не доведеться.

По-четвертє, користуйтесь різними програмами бонусів. Наприклад, багато банків сьогодні дають можливість оплачувати карткою покупки в деяких магазинах, а потім вам назад на картку повертаються відсотки із використаною сумою. З першого погляду це зовсім небагато, але зазвичай достатньо, щоб накопичити на якусь приємну покупку.

А в деяких банках клієнт цими бонусами може сплачувати за послуги партнерів банку, що теж досить непогано і дуже зручно.

Чи можна заробити на валютних вкладах?

Робота для Жінок на дому — Вишивка на замовлення

Чому банки відмовляють у кредиті?