7 цікавих ідей для Stories в Instagram

Зовсім недавно з’явилася в Інстаграм функція Stories, що означає «короткі оповідання». Вона справила реальний фурор не тільки серед любителів інстаграмерів, а й серед підприємців. Вона ніби зайва, можна створювати та публікувати фотографії та коротке відео з накладанням тексту, значків, які прийнято називати «емоджі» та різні позначки. Фішка в тому, що такий пост не публікується в стрічці і не залишається на завжди, він живе всього добу. На цю функцію звернули увагу маркетологи.

Тому якщо ви ведете бізнес та ще не освоїли функцію Stories в Інстаграмі, то читайте статтю та застосовуйте поради на практиці.

Instagram Stories: де взяти ідеї для історії

7 цікавих ідей для Stories в Instagram

Спочатку Stories була лише у соціальній мережі в Instagram, потім у вигляді контенту з’явилася у блогах та сайтах різних бізнесів. Чому бізнес так зацікавився цим функціоналом? Бо там багато трафіку.

За статистикою в Instagram тусується близько 300 мільйонів активних користувачів всього світу, півгодини на день вони витрачають на перегляд Instagram Stories. Тому щомісяця мільйон рекламодавців розміщують там рекламу.

  1. Перша ідея – проведення опитувань серед користувачів.

Люди дуже люблять дивитися ролики з пригодами, тому вони заходять в розділ Stories.

Система вже передбачила функцію опитування і провести його не складає жодних труднощів. У спеціальній формі запитуєте, а там передбачено дві відповіді: «Так» або «Ні».

Після проведеного опитування заходьте на сторінку статистики щоб бачите результат.

  1. Контрольне опитування підписників

Таке опитування можуть проводити підприємці, які ведуть бізнес за допомогою потенціалу Instagram. Вони можуть проводити різні вікторини на тему своїх товарів та послуг. Таким чином вони дізнаються про попит і якість своєї роботи.

  1. Наклейки з різними функціями

У системі «історії» дуже великий вибір стікерів, кожен знайде щось собі. Однак варто орієнтуватися на такі стікери, як: додавання опитування, розташування, хештеги або гіфки. Проте багато людей цим зловживають. Досвідчені інстаграмери радять зосередитися на кількох наклейках, які найкраще підходять, і час від часу їх міняти. Але, не застосовуйте все одразу, такі пости виглядають не естетично.

  1. Поділіться своїми спогадами

Багато людей люблять згадувати різні дати та історії зі свого життя. Тому публікуйте свої старі сімейні фотографії, а якщо є, то й кліпи. Архівні спогади дуже гарна ідея для stories.

  1. Поділіться своїм досвідом з підписниками

Історії в Instagram не повинні обмежуватися лише фотографіями. Тут немає жодних обмежень. Подумайте про свій досвід, свої навички та поділіться ними з користувачами.

Добре, коли контент приносить якесь навчання. Можна ділитися рецептами, порадами щодо усунення проблем. Наприклад, якщо ви добре малюєте, то покажіть своїм підписникам кілька простих технік, як намалювати щось за кілька простих кроків.

  1. Запитання та відповіді

Більшість людей неодноразово стикалися з терміном «Питання та відповіді», в Інтернеті повно подібного контенту. Все частіше люди шукають відповіді на питання, які їх турбують. Instastories – це чудове місце, щоб відповісти на запитання. Це можна зробити двома способами: текстом або відео.

  1. Організуйте конкурси

Виявляється, конкурси дуже захоплюють людей і, таким чином, збільшують кількість підписників. Як організувати пробний конкурс за допомогою Instastories? На початку попросіть своїх користувачів опублікувати конкретну статтю, а далі ви самі вирішите, що з цим робити.

Учасники повинні відзначити вас у публікації, і вони можуть зробити це тільки після того, як стануть підписниками. Це чудовий спосіб збільшити їх кількість.

Висновки

Функція stories – прекрасний варіант розкрутити свій бізнес, збільшити охват читачів, та завоювати собі чим найбільше підписників.

Pinterest ( Рінтерест ) що це таке і як це працює

Як монетизувати свій акаунт в Інстаграм?

Як знайти ідею, щоб відкрити свій бізнес з нуля