AliExpress в Україні – як купувати дешеві товари

Aliexpress — китайський інтернет-магазин, який за останні кілька років набув великої популярності в Україні. Цей маркетплейс надзвичайно популярний завдяки низьким цінам та відносно хорошій якості продукції. Звичайно, є продукти, якість яких бажає кращого, але це нечисленні випадки. Більше того, Aliexpress – це місце, де можна купити практично все. Починаючи з гаджетів, косметики, одягу та закінчуючи іграшками. Aliexpress українською мовою. Як робити покупки на цьому торговому майданчику написано у статті.

Де українцям купувати дешеві товари?

AliExpress в Україні

Відповідь на це питання однозначна – в інтернет магазинах. І найпопулярніший – це Aliexpress. Однак потрібно пам’ятати, що в мережі з’явилися хитруни і почали пропонувати неправильну електронну адресу цього магазину, наприклад Aliexpress ua, чи Аliexpress com ua – це обман, оскільки сайт офіційного магазину маэ адресу Aliexpress. com.

Тому, якщо шукатимете цей магазин, то ніколи не пишіть в адресному рядку, наприклад, «Аliexpress ua» або припустимо «Аliexpress com ua Україна каталог» та інше. За цими адресами потрапите на звичайні сайти або блоги, які можуть вас заплутати.

Якщо ви хочете купувати дешевий товар у гривнях, то ви повинні написати запит у пошуковій системі «Aliexpress .com». Це буде офіційний сайт, де зможете вибрати країну Україна та інтерфейс українською мовою, ще й валюту у гривні. Каталог із описом пропонованих товарів також українською мовою.

Реєстрація на платформі Аліекспрес

Щоб почати використовувати магазин  Aliexpress, необхідно створити обліковий запис.

Це дуже схоже на створення облікового запису на сайтах інших інтернет-магазинів. Це можна зробити двома способами.

1). Перший спосіб створення облікового запису на Аліекспрес

По-перше, щоб створити обліковий запис, необхідно вказати свою адресу електронної пошти. Потім необхідно заповнити коротку форму.

Для цієї мети найкраще вибрати електронну поштову скриньку якою користуєтесь щодня.

В основному це пов’язано з тим, що на цей e-mail будуть надходити повідомлення, пов’язані з покупками в магазині.

2). Другий спосіб створення облікового запису

Створити обліковий запис ще простіше, якщо у вас є обліковий запис на Facebook.

Реєстрація здійснюється в кілька кліків, оскільки для цього портал Aliexpress автоматично підключається до Facebook.

Такий спосіб підходить для людей, які використовують Facebook щодня та хочуть використовувати його для покупок у магазині.

Другий спосіб набагато простіше, проте не можна сказати, що перший спосіб набагато складніший.

Особливості покупки товарів на Аліекспрес

Покупки в цьому магазині можуть здатися складним процесом, але це лише видимість. Щоб щось купити, потрібно знайти товар, який вас цікавить.

Пошук товарів здійснюється шляхом перегляду категорії товарів. Вони згруповані і можуть бути знайдені за характеристиками:

  • ціна товару;
  • вартість доставки;
  • відгуки користувачів;
  • вибір виробника товару

Поділ на такі категорії полегшує пошук і водночас дозволяє купити товар відповідної якості.

Щоб вигідно купити хороший товар, бажано звернути увагу на його популярність у покупців.

Завдяки цьому буде якась впевненість у тому, що товар, що купується, добре зарекомендувало себе у користувачів. Звичайно, перед покупкою варто ознайомитись з рейтингом та відгуками про продавця, завдяки цьому є шанс уникнути покупки у недобросовісного продавця, який намагається обдурити покупців.

За рейтингом ця торгова платформа мало чим відрізняється від інших аукціонних майданчиків. Це забезпечує захист від несумлінних продавців та покупців.

Той, хто є ненадійним продавцем, довго не протягне, тому що негативні відгуки користувачів відлякують людей.

Після того, як знайдете потрібний товар, дізнаєтесь його характеристики, виберете потрібний колір, можете купувати.

Як купувати товари на Aliexpress: порада фахівця

Торговий портал Аліекспрес приваблює все більше людей завдяки тому, що він безкоштовний. По-друге, покупець може купувати товари тієї ж якості, що і на європейських ринках, але за вигідною ціною. Це заощаджує гроші людей. Крім того, при покупці товарів на інших сайтах вартість доставки часто становить більшу частину ціни товару. У випадку Aliexpress доставка безкоштовна, що також є позитивним фактором. Крім того, обслуговування клієнтів, скарги та повернення товару та грошей прозорі та зрозумілі.

Покупка на Аліекспрес: практична інструкція

Ось кроки, які необхідно виконати, якщо ви маєте намір вигідно придбати вибраний товар:

  • Натисніть кнопку «Купити зараз».
  • Якщо це перша покупка, потрібно буде заповнити форму з даними для відправки. При наступних покупках ця адреса буде запам’ятовуватися автоматично. Для цього не забувайте вибрати опцію «Встановити за замовчуванням».
  • Потім завершується процес покупки, натиснувши кнопку «Зберегти та надіслати на цю адресу».

Все, товар обраний, процес покупки завершується оплатою.

Аліекспрес: як сплатити за покупку товарів

Найкращий і найшвидший спосіб оплатити товар, куплений на Аліекспрес — скористатися карткою ПриватБанку.

Завдяки цьому вам не потрібно турбуватися про те, що рахунок у гривнях, і її конвертацію, це все відбувається автоматично. Ймовірно, це найшвидший та найбезпечніший спосіб оплати у гривнях.

Після здійснення оплати покупець, який купує товар, отримує електронного листа з підтвердженням того, що оплата була зроблена. Потім процедура обробки платежу триває близько 24 годин, а потім все, що вам потрібно зробити, це дочекатися посилки.

Крім того, платежі можуть здійснюватися й іншими способами, наприклад, звичайним банківським переказом або Western Union, а також переказ грошей на електронні гаманці PayPal, WebMoney. .

Цікаво, що гроші за товар продавець отримує лише після завершення всієї угоди, тобто після отримання товару покупцем.

Крім того, доставка товару абсолютно безкоштовна. Це дуже хороша новина та ще один аспект, який говорить на користь використання послуг цієї платформи.

Таким чином, сервіс Аліекспрес забезпечує високу якість послуг і водночас дає можливість швидкого повернення грошей у разі незадоволення клієнта.

Як бачите, вся процедура оплати продумана та орієнтована на клієнта. Тому немає сумнівів, чому цей торговий портал завойовує дедалі більше клієнтів.

Повернення грошей при відмові покупця від товару

На Aliexpress, як і на будь-якому торговому порталі, що поважає себе авторитетним, діє програма захисту покупців.

Це дозволяє запобігти шахрайським транзакціям і водночас забезпечує високу якість товарів.

Хоча більша частина товарів, представлених на сайті з Китаю, та їх ціна дуже демократична, це не означає, що якість дуже погана або покупець не має прав.

Маркетплейс Aliexpress дає можливість покупцеві повернути свої гроші, сплачені за товар, який виявився бракованим, пошкодженим, що не відповідає опису або неналежної якості щодо ціни.

Багато людей можуть вагатися, тому що зазвичай повернення коштів відбувається тоді, коли виконано повернення товару.

Але доставка в Азію може перевищити вартість товару, і тому повернення може виявитися невигідним.

На щастя, до такої обставини Аліекспрес добре підготувався. Немає потреби повертати товар у Китай, щоб отримати гроші назад.

У такому разі здійснюється повне повернення коштів за товар. У разі проблем з якістю товару покупець має право на часткове (іноді повне) повернення коштів.

Щоб отримати відшкодування, потрібно заповнити відповідну форму товару, який підлягає поверненню.

Оскільки повертати посилку дуже дорого, тому слід вибирати варіант «Тільки повернення», тобто. це означає лише кешбек.

Також у графі «причини повернення» потрібно лише вибрати, що підходить із запропонованих.

Висновок

Як бачите, маркетплейс Aliexpress – хороша альтернатива іншим торговим майданчикам. Купівля товарів онлайн у інтернет-магазинах – це вигідний спосіб заощадити трохи коштів. Такий спосіб придбання товарів популярний за кордоном.

Звичайно, краще дізнатися про весь комплекс послуг – це просто протестувати цю платформу на собі.

Тоді ви зможете швидко дізнатися, чи підходить це вам, чи підходять ціни та асортимент товарів.

10 ознак того, що на вас чекає успіх

Правильний старт свого бізнесу

Огляд на Фріланс біржу Freelancehunt com