Альткоїни – які вони бувають і як їх заробити

У світі цифрових валют сьогодні найкращий час для отримання прибутку. Якщо ви теж так думаєте і хочете зайнятися заробітком на крипті, то треба поквапитися, поки ще є можливість. На крипто-ринку з’явилося багато різних способів заробити на альткойнах. У статті розповідається про методи, що дозволяють зробити заробіток на криптовалюті більш прибутковим. Читайте далі і дізнаєтеся про те, як використати крипто-партнерів Біткойна для заробітку.

Чи можна заробити альткоїни

Альткоїни

Професіонали ствердно відповідають на це питання. Одним із найпопулярніших способів заробити на цифровій валюті завжди був майнінг. Цей процес у тому, що люди використовують обчислювальну потужність комп’ютера для отримання цифрових монет.

Майнінг не вийшов із моди з народженням великої кількості віртуальних валют, він поширюється дедалі все більше. Однак для деяких цифрових валют майнінг став практично неможливим.

Наприклад, ще зовсім недавно чи не кожен просунутий школяр міг майнути Біток. Тепер це майже неможливо зробити. Для цього вже потрібно мати спеціальне дороге обладнання, яке не вигідно використовувати.

Проте можна майнути альткоїни. Вони дають високу прибутковість та малу складність з погляду комп’ютерного застосування. Отримані альткоїни можна обмінювати на біржі, одержуючи Біткоїни.

Оцініть складність та прибутковість

Якщо надумаєте добувати віртуальну валюту, обов’язково врахуйте її особливості. Багато залежить від криптовалюти, яку хочете отримати. Кожна цифрова валюта має свої особливості та складності. Чим складніший процес видобутку, тим більше часу та електроенергії піде на її отримання.

Рівень доходності є тим важливим параметром який визначає, чи варто змінювати отриману крипту на Біткойни. Якщо дохідність низька, потрібно шукати дешеву віртуальну валюту, щоб отримати хороші результати.

На які альткоїни можна звернути увагу для заробітку

Вибрати альткоїни для майнінгу нескладно. Подивіться, які найвигідніші з урахуванням капіталізації. Наприклад, можете сміливо вибирати:

    1). Ethereum – це децентралізована платформа для створення смарт-контрактів. Він відрізняється від Біткойна тим, що дозволяє створювати смарт-контракти, які є цифровими грошима з високим ступенем програмування.

   2). Litecoin (LTC) – це криптовалюта з відкритим вихідним кодом, випущена за ліцензією. З технічного погляду LTC дуже схожий на Біткойн (BTC). Litecoin має відкритий вихідний код і не контролюється державою.

  3). Monero (XMR) – це популярна криптовалюта, її першою назвою було BitMonero, а потім вона стала просто Monero, що в перекладі означає гроші. Monero відрізняється від багатьох інших криптовалют, подібних до Біткойнів,

4). Dash – це криптовалюта з відкритим вихідним кодом, мета якої стати найзручнішою та масштабованішою криптовалютою у світі.

Заробляйте альткоїни за допомогою онлайн-торгівлі

Одним із найкращих способів заробити альткоїни це онлайн-трейдинг. Він включає торгівлю віртуальними валютами. В цьому випадку великою перевагою є те, що інвестиції мінімальні, тобто не потрібні тисячі євро для покупки обладнання для майнінгу і немає проблем із споживанням електроенергії. Тут потрібно мати будь-який комп’ютер і підключений до Інтернету. Торгувати можна всіма валютами, згаданими вище, у кращих брокерів, які працюють на крипто-біржах.

У цьому процесі використовується CFD або контракти без особливого ризику, бо дають можливість торгувати навіть без володіння валютою. Тим не менш, необхідно бути обережним, тому що це фінансова торгівля з кредитним плечем. При такій методиці ризики можуть бути високими, якщо не керувати своїм торговим капіталом належним чином.

Найцікавішою валютою для біржевої торгівлі є Біткойн.

Висновки

В зв’язку з тим, що держава не контролює криптовалюту, альткойни мають високий рівень зміни обмінного курсу. Тому люди, які інвестували кошти в альткоїни, навіть невеликі суми, наприклад до 100$  за низьким курсом, при продажі за високим курсі можуть отримати гарний прибуток.

Стратегія заробітку криптовалюти на FreeBitcoin

Як безкоштовно отримати криптовалюту

Чим різняться звички багатих і бідних людей