Американські сайти для заробітку в Інтернеті

Сайти для заробітку в Інтернеті – це найзатребуваніші ресурси, де можна заробляти гроші. Існує багато різних способів заробітку в мережі, застосовуючи для цього різні інструменти, які є в інтернеті. Вони дають людям можливість заробляти гроші, не виходячи з дому. Більшість способів здійснюються через сайти або мобільні програми.

У статті ви знайдете щось корисне для себе, тому що описані сайти найнадійніші, тому що вони тестуються тисячами користувачів, які позитивно про них відгукуються.

Надійні американські сайти для заробітку в Інтернеті: огляд

Американські сайти для заробітку в інтернеті

Заробіток в Інтернеті – це  одна з найновіших тенденцій, яка дозволяє заробляти гроші онлайн прямо з дому. Така можливість дає людям впевненість у собі при втраті роботи. Більшість безробітних знаходять заробіток у мережі. Багато молодих людей, які закінчили навчальні заклади, поки шукають відповідну компанію для влаштування на роботу, підробляють онлайн на різних сервісах.

У цій статті мова піде про деякі популярні та надійні сайти, на яких сміливо можна реєструватися та працювати.

Багато людей думають, що процес заробітку в Інтернеті це легко і просто. Але, насправді, заробляння грошей в Інтернеті вимагає розуму, освіченості та щоденних певних зусиль.

Насамперед, потрібно знайти популярні та надійні сайти для роботи та отримання доходу. Далі потрібно обов’язково поставити мету, наприклад, заробити 100 доларів на місяць, і напружено працювати, щоб її досягти.

Веб-сайти надають користувачам широкі можливості для заробітку грошей. Але водночас є ризик потрапити на вудку шахраїв. Щоб цього не сталося, потрібно знайти такі сайти, про які написані позитивні відгуки від користувачів.

Чи легко заробляти гроші в Інтернеті?

Підприємці, які будують свою справу в інтернеті, дають відповідь на це питання негативно, тому що це такий самий напружений процес, як і робота на підприємстві. Заробіток грошей в інтернеті потребує великих зусиль, знань та умінь. Тому заробляння грошей за допомогою надійних сайтів нічим не відрізняється від будь-якої іншої роботи, яку люди виконують у приватній компанії.

Ось перелік надійних сайтів перевірених підприємцями, які реально дають роботу та сплачують гроші.

1.Fiverr – це сайт для здібних людей, які вміють працювати головою

Цей ресурс, де користувачі з усього світу продають свої знання та вміння, а покупці, такі ж користувачі замовляють різні послуги. Виконавці замовлень, виконуючи роботу одержують незалежне джерело доходу.

Це найпростіший спосіб заробити гроші. На Fiverr виконане замовлення часто називають «кворком». На цьому сайті виконавці можуть займатися будь-якою роботою, яка їм подобається.

Наприклад, якщо людина вмієте класно малювати, вона може створити «кворк» типу: «Я намалюю картину за 5 доларів». Якщо покупців зацікавить цей «кворк», вони зроблять замовлення.

Якщо покупцеві виконана робота сподобалася, тоді він її оплачує та пише відгук. Покупець може написати відгук після того, як він здійснив покупку. Тобто заплатив гроші. Позитивні відгуки – це найкраща реклама для виконавців, а також мотивація для покупців послуг вибрати саме цього фріланера. Оплата відбувається через гаманець електронної системи Paypal.

Listverse – це сайт для заробітку на статтях

Сервіс платить автору 100 доларів за оригінальну статтю. Звичайно, будь-який ресурс, який платить таку суму грошей лише за одну статтю, має свої правила. Але, як стверджує адміністрація, правила прості, і якщо дотримуватися інструкції, то все вийде.

Далі система попереджає, що сайт платить лише на гаманець PayPal, інших варіантів немає.

У Listverse розроблені критерії, за якими приймають статтю від автора. Адміністрація дуже суворо аналізує статтю, тому будь-яке відхилення від правил спричиняє відмову в оплаті, бо роботу не приймають.

Listverse відбирає статті, написані про загадкові та захоплюючі події. Твори на фантастичні та надприродні теми, наприклад, про НЛО, про доісторичні тварини-монстри, про незвичайні позаземні істоти, користуються особливою популярністю. Така тематика статей може мати великі шанси на схвалення адміном.

Наприклад, читачі люблять читати розповіді на страшні теми, такі як «Десять страшних секретів» або «Десять способів дістатися вночі до місця з привидами» та інше.

Крім страшилок і сцен з привидами, читачі вважають за краще читати про космічні технології, життя людей після смерті, історичні події. У правилах сказано, якщо інформація має бути написана для того, щоб просвітити людей, розширити їх знання та змусити їх сказати після прочитання статті: «Вау! Я цього не знав і навіть не припускав. Це приголомшливо».

Listverse щодня публікує 10 найкращих творів. За кожну публікацію автору платять 100 доларів та 40 доларів за зображення.

YouTube – заробіток на своїх унікальних та цікавих відео

Якщо ви маєте канал на YouTube і хочете заробляти на ньому гроші, знімаючи і публікуючи цікаві відео, то все у ваших руках. YouTube має фантастичну партнерську програму, про яку багато хто не знає.

Якщо людина вміє знімати цікаві та корисні кліпи відповідно до правил, встановлених системою YouTube, вона може заробляти на партнерській програмі цього сервісу. Заробіток партнери одержують від доходу, отриманого за рекламу, що показується під час демонстрації відео.

Популярні канали мають пряме спонсорство від рекламодавців. Реклама зазвичай виглядає у згадці про бренд у відео.

Але, як інструктують експерти людей, які бажають терміново отримати гроші від свого каналу, Що б вони трохи схололи, бо таке швидко не буває. Щоб досягти високого рівня популярності та отримувати постійний прибуток зі свого каналу, треба бути творчим генієм та багато працювати, працювати і працювати.

About com – надзвичайно популярний сайт, який пропонує людям корисний контент

Тематика сайту містить багато різних категорій, таких як комп’ютери, IT технології, блоги, наука та інші.

Написаний контент фрілансерами для About має бути інноваційний і корисний для користувачів. Гіди цього проекту мають бути експертами у своїх галузях.

Хорошою новиною є те, що система сайту платить гідам гарні гроші за їхній контент. Кожен гарний фахівець можете спробувати стати гідом на About. Але треба пам’ятати, що необхідно бути експертом в галузі, в якій збираєтесь працювати.

Кожен автор має пройти процес відбору, щоб почати писати для цього сайту.

Knowledgenuts – сайт, на якому публікуються корисні та цікаві факти

Це новий ресурс який запущений засновником Listverse. Він також платить за гарний контент.  Knowledgenuts має гасло «Пиши та отримуй гроші».

Сайт платить 10 доларів за кожну прийняту статтю. Оплата  здійснюється через електронну платіжну систему PayPal.

Clixsense – відомий сайт PTC, подібний до наших буксів

На цьому ресурсі користувачі можуть заробляти гроші двома способами: натискаючи на рекламу, яка показується на сайті, та через партнерське посилання запрошуючи людей на цей сайт.

Користувачі сайту Clixsense можуть заробити до 0,02 доларів за клік на перегляді реклами. Процес дуже простий: потрібно протягом певного періоду часу, наприклад, 30 секунд або 15 секунд дивитись рекламу, все залежить від вартості реклами.

Преміум-користувачі цього сайту також можуть заробляти гроші за допомогою рефералів. Коли запрошений учасник заробляє 1 долар за перегляд реклами, то користувач, який запросив його отримує комісію в розмірі 0,50 долара.

Clixsense — надійний сайт, коли справа доходить до платежів, гроші можна вивести на електронний гаманець електронної системи PayPal.

Cracked – дуже популярний гумористичний сайт

Цей ресурс отримує мільйони переглядів щомісяця. Користувачі публікують смішні статті, відео, фотографії і т. д. Кращий спосіб заробити гроші на Cracked – це писати і публікувати смішні статті.

Як стверджує адміністрація сайту, компанія з радістю заплатить гроші тим користувачам, хто напише цікаву статтю для їх сайту. Ті люди, хто вміє писати цікаві статті на тему гумору, обов’язково мають спробувати свої сили на цьому сайті.

Користувачі також можуть взяти участь у щотижневому конкурсі Photoshop, який проводять на сайті, та спробувати перемогти, щоб заробити гроші. На сайт також можна завантажувати кумедні відео.

Щоб за контент платили на цьому сервісі, він має бути найвищої якості. Cracked публікує лише найкращий контент. Автору заплатять за його роботу лише після того, як контент буде схвалено редакторами сайту та опубліковано.

Upwork – це сервіс для фрілансерів

Практично цей сайт є посередником між замовниками послуг та фрілансерами всього світу. Користувачі можуть спілкуватися та співпрацювати у певних нішах. Замовники наймають фрілансерів для виконання різних послуг, наприклад написання текстів, зробити дизайн банерів, відправити рекламне повідомлення по своїй базі користувачів та інше. На сайті можна замовити будь-яку роботу, яку можна виконати на комп’ютері.

Система сайту Upwork бере комісію від 5% до 20% від заробітку фрілансера. Причому чим більше грошей заробляє виконавець, тим менше комісію він платить.

Як недолік, можна відзначити той факт, що сайт дуже популярний, тому там велика конкуренція, і новачки не можуть закріпитись, тому що їм важко привернути увагу покупців до свого портфоліо.

Резюме

Згадані сайти є хорошими джерелами для заробітку. Але для того, щоб отримувати гідний дохід, потрібно докласти певних зусиль.

Але як би там не було варто відвідати ці сайти та уважно ознайомитися з їхніми правилами, вимогами та рекомендаціями.

Тримайтеся подалі від шахраїв. Їх в інтернеті безліч. Займайтеся лише легальною діяльністю.

Що таке NFT-токени і як на цьому заробити

Як економити на покупках — 10 практичних порад

Як швидко відновити свою енергію та сили

error: Вміст захищений!!