Безкоштовна накрутка лайків в Instagram

Ні для кого не секрет, що за допомогою розкрученого профілю в Instagram можна заробляти гроші, здійснюючи продаж реклами.

Але де взяти перше підписників? Це питання, яке хвилює величезна кількість людей бажаючих бути популярними в соціальних мережах. Адже на новому акаунті швидше за все не буде ніякої активності або ж вона буде мінімальна. А для заробітку потрібен профіль хоча б з 10 000 тисячі передплатників. Чим більше буде активності на акаунті, тим краще він буде просуватися і набирати нових передплатників. Де ж взяти початкову активність?

Є такий сервіс Hitinsta.ru. На ньому можна кожні 5 хвилин без реєстрації отримувати по 30 – 40 лайків на свої пости.

Для цього потрібно розмістити нове фото, скопіювати посилання на нього і розмістити на сайті Hitinsta.ru. Запуститься п’ятихвилинний таймер. Щоб отримати заповітні лайки, необхідно все це час просидіти на даному сайті.

Не можна закривати або переходити на іншу вкладку, таймер обнулятиметься і починати відлік заново. За раз можна на цьому безкоштовному сервісі отримати від 10 до 50 лайків. І так, можна робити хоч цілий день. Необов’язково сидіти все 5 хвилин біля екрану. Можна вставити посилання, пройти необхідну перевірку капчі і зайнятися своїми справами.

НАКРУТКА ЛАЙКІВ INSTAGRAM

Кожні 5 хвилин таймер потрібно перезапускати. Не можна просто поставити посилання і піти на кілька годин. Це істотний мінус даного сервісу. Але безперечні плюси переважують всі мінуси.

  • По – перше, це безкоштовно,
  • по – друге лайки дійсно додаються,
  • по-третє, поступово зростає соціальна активність на профілі.

Тобто, бачачи що аккаунт користується популярністю на нього додаються живі підписники, яким цікава тематика даного профілю.

А якщо зареєструватися на даному сервісі, то відкриється можливість накручувати підписників. Звичайно ж, це будуть боти. Не варто чекати від них активності, вони потрібні лише для того, щоб аккаунт не виглядав порожнім. При бажанні, якщо не вистачає терпіння чекати відліки таймера, можна придбати необхідну активність за гроші. Розцінки цілком прийнятні.

Найпростіше створити акаунт красивої дівчини. Фотографії зазвичай беруться з профілів під Вконтакте. Там багато сторінок красивих дівчат, які не змогли набрати популярність і виявилися не затребувані. Якщо брати фото з таких сторінок, то ризик, що дівчина знайде свої фото і поскаржиться мінімальний. У розкручених профілів, швидше за все є сторінка і в Інстаграме.

І якщо популярна дівчина побачить свої фото на іншій сторінці може заявити в поліцію, що загрожує великими неприємностями.

Звичайно, використовувати чужі фото і видавати себе за іншу людину, не дуже добре. Але, на жаль, величезна кількість людей не бачать в цьому нічого поганого. І при розкручуванні соціальних профілів, часто використовуються чужі фото. Іноді, навіть популярних людей.

Викладати слід по одному фото в день. Соціальну активність можна отримати описаним вище способом, або в пошуку Instagram вбити запит – Взаємообмін. В цьому випадку потрібно лайкать сторінки інших людей, підписуватися, а вони будуть відповідати взаємністю. Але це хоч і ефективний, але досить довгий спосіб. Хоча він може дати істотний приріст нових живих передплатників.

Як можна заробити на таких акаунтах?

По – перше, набравши хоча б 1000 чоловік, можна зареєструватися в партнерській програмі і продавати через профіль якийсь товар. Наприклад, товари з AliExpress. Чи іншого інтернет магазину.

Партнеру дають спеціальну посилання, по якій він повинен запрошувати нових покупців. І з їх покупок йому буде нараховуватися невелику винагороду. Приблизний дохід від такого заробітку від 3000 до 30 000 рублів на місяць.

Безкоштовна накрутка лайків в Instagram

По – друге, такий аккаунт можна продати на спеціальних біржах, типу Trade – Groups.ru. Вартість таких профілів варіюється від 300 до 400 рублів. Але якщо підписники живі і проявляють активність, то можна продати значно дорожче. З огляду на, що на накрутку підписників не було витрачено ні рубля, це цілком непоганий результат.

Набрати 1000 підписників при бажанні, можна за кілька днів. На YouTube зібрано пристойну кількість відео на цю тему.

Третій спосіб – продаж реклами. Аккаунт повинен бути активним і мати хоча б 10 000 підписників. Для продажу реклами є спеціальні біржі. Головне не ломити ціни і тоді рекламодавці будуть замовляти рекламу саме на вашому профілі. І будуть робити це на постійній основі. Але аккаунт повинен бути якісним. Якщо рекламодавець не бачитиме віддачі, то йому стане невигідно більше замовляти рекламу на даному профілі. Тому безкоштовні методи бажано використовувати лише для накрутки початкової активності, а потім залучати або купувати живих підписників.

Мобільний заробіток на рекламі з додатком EMoney

Кращі програми для заробітку з телефону на 2022 рік

Як просувати свою творчість в Інтернеті