Як подорожувати по світу майже безкоштовно: 13 способів

Багато хто мріє побачити світ, але у небагатьох є фінансові можливості для цього. Однак, сьогодні є маса варіантів для подорожей дешево, або навіть безкоштовно. Деякі з варіантів нижче пропонують безкоштовне проживання, інші пропонують безкоштовний транспорт, а деякі пропонують і те, і інше.

Вони все зі своїми власними обмеженнями, мінусами і плюсами, але для тих, хто хоче подорожувати, вони будуть дуже привабливі.

безкоштовна подорож
Vector illustration of a happy family tourists

1. Викладати за кордоном

Є тисячі міжнародних шкіл по всьому світу, які шукають кваліфікованих англомовних співробітників, від ІТ-фахівців до адміністраторів і викладачів усіх спеціальностей. Більш докладно про конкретні вакансії можна дізнатися в міжнародному агентстві з підбору персоналу «Search Associates».

2. WWOOF

Це організація, яка допомагає фермерам по всьому світу знайти працівників. Сільське господарство – це в основному сезонна робота, і фермери потребують сезонної допомоги. В обмін на 4-6 годин допомоги кожен день вони надають кімнату і харчування. Однак дістатися до місця необхідно за свій рахунок.

3. Хостели

Багато хостели виявляються в аналогічній ситуації, як і фермери – з великою кількістю ліжок і номерів, але без робочої сили. Тому вони пропонують безкоштовне проживання – а іноді і безкоштовне харчування в обмін на роботу. Дехто навіть платить невелику стипендію на витрати.

4. Корпус миру

Корпус миру пропонує неймовірно цікаві можливості – жити протягом декількох років в суспільстві, яке потребує добровольцях. Добровольці відправляються на край світу, живучи і працюючи в найбідніших громадах планети.

Але, Корпус миру – це не для всіх. Він ставить перед людьми 27-місячні зобов’язання: три місяці навчання, потім два роки роботи в польових умовах.

5. Короткострокове волонтерство

Якщо шкала волонтерської подорожі у людини вимірюється тижнями або місяцями, а не роками, варто спробувати короткострокові послуги з розміщення добровольців, такі як:

«Go Overseas»

або «Idealist».

Вони пропонують можливість працювати по всьому світу, починаючи від викладання англійської мови до роботи будівельником.

volonterski podorozhi
couple together in rome during the covid19

6. Власна волонтерська поїздка

Також можна організувати свою власну волонтерську поїздку за допомогою краудфандінгових веб-сайтів, таких як «GoFundMe». Люди можуть збирати гроші від своїх друзів, членів сім’ї, колег і незнайомих людей, щоб покрити витрати на поїздку. Деякі спонсори, приєднаються до поїздки.

7. Доглядати за тваринами і будинком

Є цілі веб-сайти, присвячені з’єднанню любителів домашніх тварин з їх власниками. Власники домашніх тварин не хочуть залишати своїх вихованців в притулках, вони вважали за краще б, щоб їхні улюбленці залишилися вдома.

Люди, готові доглянути за тваринами можуть безкоштовно проживати в цих будинках. Для любителів тварин це може бути простий спосіб залишитися безкоштовно в будь-якій точці світу, часто в хороших будинках.

Найбільш популярні сайти, які пропонують такі послуги: «TrustedHousesitters» і «MindMyHouse».

8. Обмін житлом

Одна людина живе в Сіетлі і хоче відвідати Берлін. Хтось в Берліні хоче відвідати Сіетл. Чому б їм не помінятися будинками на час своєї поїздки?
Авторитетні веб-сайти для обміну будинками забезпечують рівень прозорості, з експертними оцінками і перевіркою особистості.

Кілька авторитетних веб-сайтів для обміну будинками:

«HomeExchange»,

«Love Home Swap»

і «HomeLink».

9. Програми лояльності.

Авіакомпанії, готельні мережі та інші туристичні компанії часто пропонують бали лояльності для частих мандрівників.
Якщо людина завжди літає з однієї і тієї ж авіакомпанією, він може швидко накопичити безкоштовні милі польоту. Те ж саме стосується і готелів.

10. Екіпаж яхти або круїзного судна

Схема аналогічна з WWOOF і проживанням в хостелах. Існує кілька веб-сайтів, які допомагають зв’язати роботодавців яхт з членами екіпажу, найбільш відомі – «CrewSeekers», «yaCrew».

Екіпаж яхти
Sailing crew of 4 people beating which allows the vessel to advance against the wind. All 4 model released. Click for more sailing photos.

11. Переганяти чийсь автомобіль

Людям іноді потрібна допомога в переміщенні своїх автомобілів. Деякі власники автомобілів будуть платити вам за переміщення своїх автомобілів з точки А в Точку Б протягом зазначеного періоду часу. У деяких випадках вони також покривають ваш рейс додому. Немає кращого способу дізнатися країну, особливо свою власну країну, ніж об’їздити її.

12. Коріння

Люди з єврейським корінням можуть безкоштовно подорожувати до Ізраїлю з 1999 року, деякі організації пропонують аналогічні поїздки в інші країни. Люди грецького, Угорського, Македонського, Вірменського і Кубинського походження можуть відправитися в ці країни абсолютно безкоштовно.

13. Винагороди за кредитними картками

Можна отримувати винагороду, використовуючи кредитну карту кожен раз, коли людина платить за польоти. Деякі кредитні карти і авіакомпанії-партнери пропонують винагороди у вигляді безкоштовних польотів, або проживання за бронювання авіаквитків.

Щоб безкоштовно подорожувати, потрібно в першу чергу залишатися гнучким і відкритим до змін. Іноді, щоб безкоштовно подорожувати, досить піти на компроміс зі своїми власними апетитами.

23 сайти для заробітку грошей без вкладень | Заробіток в Інтернеті для новачків

Як заробляти на життя торгівлею на фондовому ринку

Як заробляти на життя торгівлею на фондовому ринку

Хайп — реальний заробіток чи черговий лохотрон?