Безкоштовні онлайн курси з сертифікатом

З появою в Інтернеті курсів або онлайн університетів стало набагато простіше отримати затребувану професію. Сьогодні кожен користувач інтернету легко зможе навчитися цікавій спеціальності або отримати додаткову освіту в зручному для нього місці. Для цього достатньо пройти безкоштовні онлайн курси і отримати сертифікат. Де шукати освітні курси, які в них категорії отримання спеціальності взнаєте зі статті.

6 популярних онлайн платформ де можна безкоштовно отримати професію і сертифікат

Справа в тому, що великі компанії і корпорації починають створювати свої освітні проекти і курси, на яких ви можете отримати сучасну цифрову спеціальність і збільшити свої доходи, почати заробляти нормальні гроші, поміняти взагалі своє життя на краще. Це дасть можливість працювати з дому. У вас не буде необхідності щось шукати, вибирати переривати якісь тони інформації – все в одному місці і безкоштовно. Це просто супер і сприймається як фантастика. Знайдіть собі те, що вам до душі те, що подобається, і починайте вивчати, поки є ця прекрасна можливість безкоштовно взагалі змінити своє життя, збільшити свої заробітки, помінявши професію.

Кращі сайти з безкоштовними онлайн-курсами з сертифікатом

Безкоштовні онлайн курси з сертифікатом

1.На першому місці – Coursera.

Це сервіс, на якому зібрано кілька тисяч різних курсів, в тому числі і українською мовою. Він підходить тим, хто бажає підвищити свої професійні навички або розширити уявлення в будь-якій галузі знань. Після реєстрації сервіс формує індивідуальні рекомендації на основі вашої мети навчання і тем які вас цікавлять. Всі курси на сайті розділені за категоріями з можливістю фільтрації по навичкам, рівню підготовки, мови та автору. Coursera містить відеокурси провідних університетів світу.

Сторінка кожного курсу містить опис, план занять, відгуки студентів, інформацію про викладачів. Графік здачі завдань може бути гнучким або чітко заданим. У першому випадку кожен користувач може проходити курси в будь який час, у другому – згідно з суворим розкладом. Крім відео кожен курс містить набір вправ. В основному це тести, але можуть бути й інші формати. Наприклад, деякі викладачі просять написати есе, яке оцінюється іншими учасниками курсу.

За проходження завдань слухач курсу отримує бали які впливають на підсумкову оцінку. Дуже схоже на звичайне навчання в університеті, але тут ви можете займатися, не виходячи з дому. Після закінчення курсу слухач отримає сертифікат, який підтвердить отримані знання і може стати в нагоді при влаштуванні на нову роботу. Coursera надає 7-денний безкоштовний пробний період з доступом до безлічі курсів. Необхідно зазначити, що сервіс має мобільні додатки для смартфонів на базі Android і iOs.

2. Друге місце – це освітня платформа Stepik

Відомий і популярний сервіс з онлайн-навчання, який має велику базу безкоштовних курсів, число яких постійно зростає. Доступні заняття з програмування, математики, біоінформатики та біології. Крім цього, на сайті представлено безліч курсів з гуманітарних і суспільних наук. Stepik активно розвиває технологію адаптивного навчання, в якому стрічка матеріалів підлаштовується індивідуально під кожного студента.

Користувач сервісу может проходити навчання на комп’ютері і на мобільних пристроях Android і iOs з синхронізацією процесу і можливістю отримати доступ до матеріалів оффлайн. Сторінка курсу містить опис, рівень навантаження, дату початку занять і час проходження. Також можна ознайомитися з відгуками студентів і планом навчання. Кожен курс включає в себе тести або практичні завдання, успішне проходження яких гарантує отримання сертифікату.

Skillbox

3. Третя платформа – Skillbox

Курси з UX-дизайну на цій платформі ведуть фахівці компанії всесвітньо відомої корпорації «АІС» (Автоінвестбуд), яка лідирує на українському ринку, і номер один в рейтингу дизайн студій. Skillbox безпосередньо пов’язана з АІС. Скілбокс – це агрегатор курсів, і природньо, що розвитком цього продукту займаються фахівці АІС. Перше що користувач побачить, перейшовши на сторінку курсу, що це ідеальний лендінг, зроблений за всіма канонами інформаційних технологій.
Є дата початку курсу, є тривалість курсу (4 місяці) і є кількість місць, що залишилися. За фактом курс UX це заздалегідь записані відео.

На курс можна записатися в будь-який день, оплатити зі знижкою і переглянути весь курс. А він, до речі, складається з 39 з половиною годин відео. Більшість уроків з конкретних тем в середньому тривалістю хвилин по 20. Зате, є так звані бонусні уроки, години на півтори -дві. Частина уроків на курсі виглядає так –фахівець відкриває коротку презентацію, і розповідає все, що він знає по заданій темі. Навіщо цей курс купувати, що в ньому прогресивного?. Дуже цікава інформація про те, який дизайн пішов від красивих картинок в сторону сервісного дизайну заточеного на конкретні збільшення бізнес показників клієнта. Звичайно дуже професійні розбори кейсів, де крім платних курсів, керівник студії розкриє всі тонкощі своєї роботи.

4. Четверта платформа безкоштовних онлайн-курсів від Google

Тут користувачам пропонують придбати нові знання і навички для успіху в світі цифрових технологій. Якщо тут погортати каталог, то можна вибрати курси, які можуть допомогти вивчати нові професії або просто поліпшити свої технічні знання в якійсь сфері. На головній сторінці бачимо відразу кілька безплатних курсів за якими видається сертифікат. Курси відкривають основи інтернет-маркетингу причому навіть видається сертифікат за 40 годин навчання,

платформа безкоштовних онлайн-курсів
Workplace and working on laptop watching video player, concept of webinar, business online training, education on computer or e-learning concept, video tutorial vector illustration desktop table

1). Є курс «Як знайти роботу: пошук вакансій, резюме, співбесіда» насправді дуже важлива інформація, оскільки небагато людей розуміють взагалі, як правильно шукати роботу. Вони знаходять роботу по оголошенню, влаштовуються на роботу, куди беруть, приступаючи до роботи, бачать, що вона їм не подобається. А, все тому, що люди не вміють шукати роботу, не вміють робити системний аналіз. Цей курс невеликий всього дві години, але він допоможе людині більш якісно вибрати собі місце роботи.

2). Наступні курси для бізнесу і підприємців «Переклад бізнесу в онлайн» і «Просування за допомогою пошукових систем». Якщо ви ведете свій бізнес або надаєте якісь послуги, маєте популярні онлайн-сервіси, можливо сайти для заробітку або хочете просто розібратися в тому, як просувати свої послуги і товари в Інтернеті, то в цьому допоможе пропоновані невеликі тригодинні курси. Далі як продовження теми по бізнесу і підприємництву пропонуються цікаві курси:

• «Просування компанії за допомогою реклами в Інтернеті». Він невеликого формату всього 3 години контенту, але це дуже затребувана інформація, так як створити бізнес це пів справи, головне його розкрутити, застосовуючи рекламу. Завдяки курсу зможете зрозуміти, як свій бізнес вивести на новий рівень, як почати його масштабувати в Інтернеті, як потім вийти на зарубіжні ринки.

• Ще один непоганий курс для підприємців «Робота з клієнтами на мобільних пристроях». Описана методика спілкування з людьми по телефону, як взаємодіяти з потенційними і постійними клієнтами. Непоганий курс «Просування бізнесу за допомогою контенту», це взагалі максимально актуальна інформація, оскільки зараз контент рулює світом. Зараз реклама працює через ненав’язливі статті, барвисті фото, і корисні відео.

• Наступний курс «Розуміння потреб і онлайн-поведінка клієнтів» – теж дуже корисний матеріал для ведення малого бізнесу. По проходженню навчання можна отримати сертифікат. Те, що сайт російською мовою, це ще нічого не означає. Інформація розбита по регіонах і для України є свої курси українською мовою. Зрештою, є онлайн перекладач, який допоможе вирішити проблему.

Безкоштовні онлайн курси від Google: категорія Навчання з користю для бізнесу

Наступний набір курсів – це бізнес клас, представлені безкоштовні програми від Google і Ощадбанку насправді вони підійдуть якщо ви живете в Україні, або в іншій країні. Вони російською мовою, але легко перекладаються на українську мову. Всі курси є дуже цікаві і корисні для підприємців і власників бізнесу. Наприклад курс «Як стати підприємцем» (12 уроків). «Великий курс для підприємців-початківців» (63 уроки). У цій категорії дуже багато різних курсів для початківців бізнесу і просунутих бізнесменів. Статті зроблені за допомогою спікерів, які є професіонали своєї справи. Багато українців постійно шукають роботу з хорошою оплатою, так чому б не повчитися у людей, які самі побудували свій бізнес і в статтях розповідають, як пройти шлях від нульового перекупника до успішного підприємця.

Головне не лінуватися і не шарахатися, побачивши складний і тривалий процес становлення, не махнути рукою і не сказати, а хай йому … розберуся, коли буде час. Це означає, що ніколи. Потрібна послідовність, почніть вивчення бізнесу з одного для вас цікавого курсу і продовжуйте постійно вивчати по цій тематиці всі курси по черзі. Це новий досвід, нові знання від досвідчених людей, до того ж це безкоштовно і дають сертифікат. Просто безкоштовно бери, вивчай, застосовуй і покращуй своє життя за допомогою заробітку грошей в новій сфері або розвитку свого бізнесу і розвитку себе, як особистості.

вчіться онлайн
Young student watching lesson online and studying from home. Young woman taking notes while looking at computer screen following professor doing math on video call. Latin girl student studying from home and watching teacher explaining math formula on video chat.

5. Наступна серія онлайн курсів: вчіться онлайн з Яндексом

Взагалі на Яндексі створюють курси для тих, хто хоче отримати IT професію, яка зараз особливо затребувана. Тому, що постійно з’являються нові тенденції, змінюється ринок, навіть в IT сфері. Якщо хтось хоче стати розробником програмних кодів або почати працювати з аналізом даних, освоїти маркетинг або менеджмент і дизайн в сфері інформаційних технологій, то ці курси від Яндексу їм в цьому допоможуть.

Цей майданчик пропонує багато цікавих курсів, наприклад, «Програмування та аналіз даних» або «Машинне навчання та аналіз даних», дуже хороший курс для початківців програмістів це «Розробка інтерфейсів: верстка і яваскрипт». Взагалі цей майданчик клондайк для багатьох молодих людей, хто хоче отримати цифрову професію і шукає інформацію. У категорії «Професія з нуля» спеціально розроблені курси, що дозволяють всім бажаючим освоїти IT-професію з нуля.

Багато окремих лекцій з маркетингу, менеджменту та дизайну, що теж може бути корисним матеріалом, для тих, хто хоче розібратися з характером цих професій і визначитися підійде щось для них чи ні. Яндекс створює такі курси, які дозволять отримати професію з нуля будь-якому бажаючому, і неважливо скільки їм років. І, це все безкоштовно, ще й дають сертифікат. Фішка в тому, що всі ці компанії вчать людей з прицілом взяти когось на роботу до себе, тому що в світі гостра нестача фахівців в різних сферах діяльності, особливо сфері інформаційних технологій. Навколо цього хороших фахівців реально дуже мало тому великі компанії створюють освітні проекти щоб навчати людей, щоб в них з’являлися нові співробітники з тією актуальною спеціальністю, яка зараз в світі найбільш затребувана.

Резюме

Одна маленька порада: не робіть помилок новачків, які мотивовані швидким інтелектуальним зростанням, реєструються на багатьох майданчиках, з цікавими курсами. Перший час героїчно дивляться всі уроки, потім частину курсів пропускають, а коли втомляться і отримають місиво в голові, кидають навчання взагалі.

Тому реєструйтеся, спочатку на тих курсах, які вам потрібні для певних цілей. Тобто виберіть один два курси однієї тематики і тільки потім приступайте до нових, тому що курсів дійсно величезна кількість.

Ідея бізнесу: виробництво гамаків і парасольок

Бізнес: вирощування квітів (орхідей, гладіолусів, гвоздик, хризантем)

ФОП: як працювати з банком і банківськими рахунками

Як заробити 1000 гривень ( день ) в Інтернеті

Гроші на халяву

Який бізнес відкрити восени? Бізнес на Осінь

error: Вміст захищений!!