Безпечна покупка квартири – крок за кроком

Вибір нової квартири завжди пов’язаний з непростими рішеннями. Дізнайтеся, що робити, щоб полегшити собі шлях в квартиру своєї мрії.

Незалежно від того, вирішите ви купити нову або б / у квартиру, обов’язково:

Пам’ятайте, що покупка квартири – це вкладення на довгі роки. Ось чому так важливо вибрати місце, що підходить саме вам.

Центр міста – відмінний варіант для тих, хто цінує хороше спілкування і нічне життя.

покупка квартири
Happy couple with keys of new apartment

Однак метушня, забруднення навколишнього середовища і відсутність зелені відлякають вас, якщо у вас є діти, ви любите спокій або хочете прогулятися з собакою.

Знайдіть найближчу зупинку, перевірте, як далеко вам доведеться працювати, переконайтеся, що в цьому районі є дитячі сади і школи і як далеко ви будете перебувати від найближчої поліклініки. Зверніть увагу на сусідство, для кого-то це може стати вирішальним аспектом вибору квартири в тому чи іншому районі.

Гучні вечірки за стіною щоночі можуть доставляти незручності, ви можете поговорити з сусідами і провести невелике дослідження.

Ознайомтеся з планом зонування

Ви знайшли ідеальну квартиру по хорошей цене, в тихому місці, з прекрасним видом з вікна і хорошим доступом до роботи. Однак насолодитися ним ви зможете тільки після перевірки плану зонування. Це дозволить вам уникнути небажаних гіпермаркетів або швидкісних автомагістралей, які можуть з’явитися за вашим вікном в майбутньому.

Оцініть зручності блоку

Перед покупкою квартири також зверніть увагу, чи є в будинку ліфт, приміщення для зберігання велосипеда або коляски, а також зручності для інвалідів і мам з маленькими дітьми. Купівля конкретної квартири. Дивіться в майбутнє. Якщо ви плануєте весілля і дитини, вам обов’язково стане в нагоді дитяча площадка з пісочницею. Навіть якщо ви зараз молоді і сильні, ваша фізична форма з часом погіршиться, і навіть піднятися на другий поверх може бути проблемою.

Як співпрацювати з агентством нерухомості?

Обов’язково ознайомтеся з відгуками про агентство, яке ви шукаєте, виберіть те, яке має хороші відгуки, користується довірою і заслуговує на повагу. Зверніть увагу на положення контракту, якщо ви цього не зробите, ви можете піддати себе дійсно високих витрат.

На що звертати увагу при покупці квартири на вторинному ринку?
Приймаючи рішення про покупку квартири на вторинному ринку, ви повинні не забувати звертати увагу на речі, які не належать до людей, які купують нову квартиру.

Переконайтеся, що ніхто не зареєстрований

Переконайтеся, що ніякі сторонні не мають прав на нерухомість на момент укладення договору. Для цього продавець може надати вам довідку про те, що інших людей в квартирі немає. Заява про те, що ніхто не має прав на приміщення, також має бути включено в договір. Якщо не перевіряти квартиру на наявність додаткових мешканців, можна зіткнутися з безліччю неприємних ситуацій. Якщо майно обтяжене аннуїтетним договором, суб’єкт підписки повинен дати згоду на продаж, незалежно від того, хто є власником.

Які документи потрібно перевіряти, щоб не купувати квартиру з орендарем?
При покупці квартири на вторинному ринку коштує запросити документ, що підтверджує, що в приміщенні вже немає людей. Таку довідку з міської чи комунальної контори необхідно перевірити перед підписанням договору в формі нотаріального акту.

Попередній договір повинен містити положення, які зобов’язують продавця надати зазначений сертифікат. Також варто згадати питання про можливі особистих сервітути, пов’язаних з приміщенням. Наявність таких обтяжень можна перевірити через Інтернет, коли нам відомий номер земельної та іпотечного регістрів квартири. Крім того, в договорі продавець повинен вказати, що квартира не підлягає здачі в оренду і іншим юридичним обтяжень.

Перевірити правовий статус квартири

Після того, як ви вибрали нерухомість, уважно ознайомтеся із земельною і іпотечної книгою. Переконайтеся, що особа, що продає квартиру, дійсно має на неї право, переконайтеся, що квартира не має заборгованостей і не є заставою за будь-якої позикою.

При покупці квартири з безстроковим узуфруктом землі, ознайомтеся з розміром плати і перегляньте історію її поновлення. Якщо він не був оплачений, вартість буде вище. Ви уникнете високих комісій, якщо перетворите безстрокового користувача узуфрукта у власність.

Особа з безстроковим узуфруктом може керувати ним, продавати його, наслідувати і закладати. Ви платите безстроковий узуфрукт комуні або старості до 25% від вартості землі один раз, потім від 0,3% до 3% від її вартості щорічно.

Оцініть стан обладнання, вікон, дверей і підлоги.

Перевірте технічний стан квартири, герметичні чи вікна, не скриплять чи двері, а підлога чи тверді. Зверніть увагу, чи немає де-небудь вологи, грибків або паразитів. Витрати, пов’язані з такою помилкою, можуть обтяжити ваш бюджет після покупки квартири. Слідкуйте за квартирою днем ​​або при хорошому освітленні, тоді вам буде легше помітити несправності.

Які помилки найчастіше допускаються при виборі квартири?

Коли мова йде про найбільші помилки покупців нових квартир, серед іншого слід зазначити наступні: відсутність правильного розрахунку вартості обробки і меблювання. Велика частина нових приміщень продається в стандарті забудовника. До заселення перших мешканців такі квартири вимагають значних витрат. Тому, перш ніж приймати рішення про покупку, варто зробити орієнтовний кошторис і перевірити, чи вистачить ваших заощаджень на відповідне житлове пристрій. Можливо, варто відмовитися, наприклад, від 2 кв. – 3 кв.м поверхню і обробку квартири більш якісними матеріалами.

У договорі вкажіть, що залишилося в квартирі.

При покупці квартири на вторинному ринку вкажіть в договорі, яке обладнання буде в квартирі. Якщо ви пропустите цей аспект, ви можете виявити, що в’їжджаєте в квартиру без будь-яких контактів, ручок або перемикачів.

На що звертати увагу при покупці нової квартири?
Пам’ятайте, що при покупці нової квартири також слід звертати увагу на багато речей.

Як заробити музикантові в Інтернеті гроші?

Як стати блогером і заробляти гроші?

Як знайти і видалити вірус на сайті?

Як приймати оплату в Інстаграм? 4 популярних способи

error: Вміст захищений!!