Найкращі біржі криптовалют для заробітку новачкові

Що таке криптобіржа та як вона працює? Криптовалютна біржа – це ринок, де інвестори та трейдери заробляють крипту, а прості користувачі купують її і продають, наприклад, Біткойни, Ефіри або Dogecoin. Криптовалютні біржі багато в чому схожі на інші торгові платформи, з якими багато хто знайомий якщо торгували іноземною валютою. Для роботи на біржі потрібно зареєструватися та отримати акаунт. Деякі криптобіржі підтримують розширені торгові функції, такі як маржинальні рахунки та торгівля ф’ючерсами, хоча вони менш доступні для користувачів. Інші мають такі функції, як ставка в криптовалюті або криптозайми, які дозволяють користовачу отримувати відсотки від криптобіржі. Найкращі біржі пропонують освітні пропозиції, щоб тримати користувачів у курсі всього, що пов’язано з криптовалютою.

Про різні типи криптобірж, та яку з них вибрати новачку читайте в статі.

Найкращі біржі криптовалют: ТОП-5 варіантів

Найкращі біржі криптовалют для заробітку новачкові

Завдяки величезній кількості історій успіху криптовалютних трейдерів, які змогли заробити значну суму грошей на своїх інвестиціях, не важко зрозуміти, чому так багато людей хочуть розпочати нішевий бізнес торгуючи криптовалютою. Зрештою, хто б не хотів стрибнути та отримати прибуток, інвестуючи у цифрову валюту майбутнього?

Якщо вас цікавить світ криптовалют, вам потрібно буде знайти хорошу криптовалютну біржу, та вивчити відгуки користувачів, щоб знати, чи варто на неї витрачати час. Ці фінансові платформи необхідні трейдерам, оскільки вони заробляють торгівлею віртуальними активами: купують та продають цифрові монети.

Важливо пам’ятати, що криптобіржі по своєму функціоналу різні, тому важливо знайти те, що відповідає вашим унікальним потребам. Незалежно від того, чи зацікавлені ви у різного виду криптовалюті чи у низьких комісійних зборах, є багато варіантів на вибір.

Які біржі криптовалют найкращі?

При великій різноманітності криптовалютних бірж не завжди легко вибрати потрібну. На щастя, після невеликого дослідження доступних варіантів це часто може бути трохи простіше. Щоб мати уявлення про фінансові торгові платформи, розглянемо 5 бірж, які мають найкращі відгуки від користувачів:

  • · Coinbase – найкраща крипто-платформа для новачків;
  • · Binance – найкраща біржа з низькими комісіями;
  • · Crypto.com – безпечний криптосервіс;
  • · Біржа Kraken – це найкращий спосіб пасивного доходу;
  • ·eToro – найкраща децентралізована біржа.

1.Coinbase – це найкраща криптовалютна біржа для новачків, на думку та на відгуки користувачів

Завдяки вражаючому розвитку та мільйонному обороту цифрової валюти, нині у цій компанії працює близько п’ятисот осіб працівників. Вони забезпечують безперебійну роботу сайту та надають послуги на найвищому рівні. Таким чином, криптовалютна біржа Coinbase є однією з наймасштабніших проектів такого типу у світі.

1). Як працює біржа криптовалюти Coinbase?

Правила, що регулюють роботу Coinbase, є стандартними і не відрізняються від тих, порталів які працюють в цій галузі. Coinbase – це платформа, яка дозволяє користувачам без проблем купувати та продавати криптовалюту.

Джерелом доходу біржі є комісії, які стягуються за кожну транзакцію. На біржі доступні різні види віртуальних грошей, тому кожен знайде собі оптимальний варіант. Основні криптовалюти які торгуються на біржі:

  • · Bitcoin;
  • · Ethereum;
  • · Litecoin;
  • · Bitcoin Cash та багато інших.

2). Реєстрація на біржі Coinbase

Як і на інших сайтах, щоб розпочати роботу на сервісі, потрібно пройти процес реєстрації та перевірки. Починається вона із заповнення стандартної реєстраційної форми, в якій необхідно вказати такі дані, як: адреса електронної пошти та пароль.

Якщо користувач зробить це правильно, на вказаний E-mail буде надіслано спеціально створене посилання для активації. Натиснувши на посилання, користувач активує свій обліковий запис.

Далі потрібно вирішити, чи буде створений обліковий запис індивідуального типу або бізнес-акаунтом. Також необхідно вказати номер мобільного телефону на який надійде код активації. Останнім етапом перевірки, який гарантує користувачеві можливість вносити та знімати кошти, є верифікація. Для цього потрібно вказати ім’я та прізвище, а також надіслати скан паспорта або посвідчення водія.

3). Партнерська програма від біржі Coinbase

За відгуками клієнтів, у проекті працює реферальна програма, яка сплачує Біткоїнами на 10 доларів,за транзакцію рефералів на суму понад 100 доларів.

2. Binance – популярна серед трейдерів біржа із низькою комісією

Цей проект є одним з найкращих для тих, хто хоче почати заробляти як трейдер і хоче активно торгувати. Пропонуючи можливість роботи з кількома парами, користувачам набагато простіше заробляти на щоденних коливаннях вартості активу, ніж купувати та утримувати крипту протягом тривалого часу. Тому Binance найкращий вибір для тих, хто вміє торгувати криптовалютою.

Не дивно, що вона так подобається трейдерам. Після реєстрації вражає маркетинг, рекламні акції та призи для трейдерів. Крім того, не потрібна верифікація користувача, а отже, не потрібно надсилати скани документів.

Binance – одна з наймолодших бірж криптовалюти, вона офіційно розпочала діяльність у 2017 році.

Незважаючи на свою відносно коротку історію, біржа розвивалася дуже швидко і зараз є найбільшим у світі криптовалютним майданчиком за обсягом торгів.

Низькі комісії Binance, великий вибір Альткойнів та невисокі ліміти на зняття коштів, зробили Binance найкращою торговою платформою на крипто-ринку.

3. Crypto.com – новий гігант на ринку цифрової валюти

З відмінною безпекою та безліччю різних крипто інвестицій не важко зрозуміти, чому Crypto.com неухильно набирає популярності. Є набагато більше вигідних функцій, які варто перевірити користувачам на цій конкретній платформі; від низької вартості до простоти використання.

Автори та творці платформи Crypto.com стверджують, що проект був задуманий з головною метою постійно прискорювати процес впровадження криптовалюти в життя людей. Вони впевнені, що зрештою фінансовий світ поступово відмовиться від звичних людям грошей на користь криптовалюти.

Як бачимо, що вже сьогодні криповалюта підкорює людей. На даний момент компанія Crypto.com вже зарекомендувала себе на високому рівні у застосуванні технології Блокчейну. Її фахівці створили потужну систему управління, яка дає можливість клієнтам зберігати активи, торгувати ними та розплачуватись за угоди Біткойнами та Ефіріумом.

Чому користувачам вигідно мати обліковий запис на біржі Crypto.com?

· По-перше, сервіс дає користувачам бонус – протягом трьох місяців можна проводити транзакції та впевнено торгувати без оплати комісійних. Це дуже вигідно тим гравцям, хто вміє заробляти на угодах, бо вони зможуть із вигодою використати цей період.

· По друге, система біржі постійно вводить нові криптомонети, які користувачі можуть купити зі знижкою 50% їх вартості. Цей бонус приваблює нових користувачів та створює хорошу репутацію компанії на крипторинку.

· По третє, депозитні вкладення крипти під 20% річних, що дуже стимулює користувачів для створення пасивного доходу.

На сайті порталу Crypto.com кожен користувач почувається як удома. Адаптація новачка займе лише хвилин десять. Інтерфейс сайту простий, інтуїтивно зрозумілий, і меню працює просто чудово.

Для роботи користувачі повинні створити обліковий запис. Цей процес дуже простий: натисніть кнопку «Реєстрація», відкриється нове вікно з формою, яку потрібно заповнити, вказавши основну інформацію: ім’я, прізвище, дату народження, пароль.

4. Біржа Kraken – для новачків може бути одним із найкращих місць для старту.

Ця платформа надзвичайно проста у використанні та дозволяє користувачам купувати цифрові монети, не турбуючись про вартість (завдяки низьким комісіям).

Протягом багатьох років Kraken був популярний просто як безпечна та надійна платформа, а це головне що необхідно користувачам на крипто-ринку, наповненому шахрайством та шахраями. Якщо ви хочете мати можливість легко та без проблем купувати та продавати криптовалюту, то бренд Kraken може стати відмінним вибором.

Ця криптовалютна біржа є однією з найбільших та найстаріших майданчиків для обміну Біткоїнів та інших цифрових валют. Заснована в Америці в 2011 році, компанія постійно пропонує широкий доступ до кращих активів у світі криптовалют.

Біржа доступна не тільки в Америці, а й в 176 країнах світу. Компанія підтримує інвесторів-початківців, пропонуючи їм ряд корисних посібників про те, як почати роботу з криптовалютами.

Широка інформаційна діяльність та цілодобова підтримка клієнтів дозволяють Kraken залишатися в авангарді найпопулярніших бірж. Компанія також пропонує своїм клієнтам першокласну безпеку, що підтверджується зовнішніми аудитами.

Що отримує новачок і досвідчений трейдер, використовуючи біржу Kraken:

· Стейкінг – система біржі дозволяє заробляти на багатьох популярних криптовалютах.

· Підтримка новачків. Якщо ви починаєте свою діяльність з криптовалютами, скористайтеся цінними порадами експертів Kraken. Вони мають понад 10 років досвіду роботи у галузі.

· Функція CryptoWatch. Завдяки найактуальнішим даним ви можете легко спостерігати, аналізувати та торгувати криптовалютами на біржі та ф’ючерсними контрактами з кредитним плечем до 50x

5. Фондова біржа eToro

Проект заснований давно та працює у галузі з 2007 року. За цей час отримав багато позитивних відгуків, і заробив популярність та солідну репутацію. Тому багато трейдерів настільки звикли до його маркетингу, що для них це найкраща криптовалютна біржа на фондовому ринку.

Є багато причин, через які ця платформа стала дуже помітною на крипторинку, наприклад, захист від фінансових махінацій, можливість торгівлі копіями у соціальних мережах.

Крім того, система дає бонус у вигляді низьких комісій за транзакції, а це хороший стимул для новачків, що дозволяє їм взяти участь у торгах, сподіваючись отримати прибуток.

Загалом є багато функцій, які роблять eToro однією з найпопулярніших торгових платформ на ринку криптовалют, тому на неї потрібно звернути увагу.

Однак у будь-якому разі треба розуміти і пам’ятати, що криптовалюта — це інвестиційний актив, який не контролюється державою. Тому є високий рівень ризику втратити свій капітал.

Висновки

Найголовніше пам’ятайте, будь-яка торгівля на фондових біржах пов’язана з величезним ризиком.

Новачку, перш ніж почати заробляти гроші на торгівлі криптовалютою на фондових біржах необхідно отримати максимум інформації про біржу і крипту.

У жодному разі не піддавайтеся ажіотажу. Контролюйте свої емоції. Багато новачків сподіваються, що торгівля криптовалютою принесе їм солідний прибуток, і забувають про ризик. Вони дуже часто втрачають усі гроші через високий емоційний стан більше виграти, чи надмірний страх програти.

Ні для кого не секрет, що новачків приваблює торгівля криптою її волонтильність, тому що це основа прибутку. Але це часто призводить до втрати великих сум грошей недосвідченими гравцями. Тому торгівля на фондовій біржі не є стабільною інвестицією, і тут важливо пам’ятати про ризики.

5 способів заробітку на криптовалюті — новачку

Як навчитися реально економити гроші

30 бізнес ідей з Европи та Америки без вкладень