Біткойн – як інвестувати Новачку в криптовалюту

Біткойн – одна з найбільших і найпопулярніших віртуальних валют, також відома як криптовалюта або просто криптовалюта. Але на відміну від традиційних валют, таких як долари США,

Біткойн інвестування
block chain cryptocurrency business strategy ideas concept bit coin on reflection floor dark color tone with virtual graphic double exposure

криптовалюта не випускаються і не підтримуються центральним урядом. Ви зацікавлені в тому, щоб дізнатися, як найкраще інвестувати в біткойни?

Що таке біткойн?

На відміну від акцій і облігацій, вони не випускаються державними корпораціями. Замість цього це децентралізована цифрова валюта, яку можна відправляти в електронному вигляді від однієї людини до іншої в будь-яку точку світу.

Він був розроблений з розрахунком на те, щоб стати по-справжньому міжнародною валютою, не пов’язаної з будь-яким урядом, банком або корпорацією.

Біткойн привернув увагу, коли його ціна злетіла приблизно з 1 долара, коли він був випущений в 2009 році, до майже 20 000 доларів в кінці 2017 року. Після цього він сильно впав, але в 2020 році знову піднявся вище 10 000 доларів. 36000 доларів в січні 2021 року. Такий рух цін викликає інтерес інвесторів.

Що вам потрібно, щоб почати інвестувати в біткойн

Що вам потрібно для інвестування в біткойни На жаль, ви не можете інвестувати в біткойни через традиційного інвестиційного брокера або банку. Спеціалізовані сервіси пропонують торгівлю криптовалюта (крипто).

До них відносяться обміни криптовалюта і певні програми з обмеженим інвестиційним потенціалом.

Вам потрібно вибрати біржу або додаток де ви хочете купити біткойни. Вам також необхідно вибрати гаманець, в якому ви їх будете зберігати.

(Ми обговоримо цифрові гаманці як окрему тему.) Після того, як у вас є біткойн-гаманець і ви вибрали обмін, надайте біржі інформацію про свій банківський рахунок. Тоді ви можете почати торгувати.

Майте на увазі, що вам, можливо, доведеться платити податки з будь-яких біткойнов і інших криптовалюта, якими ви володієте.

Брокери, у яких купують біткойни

Крім бірж, є також невелика кількість інвестиційних брокерів – точніше, інвестиційних програм – де ви можете інвестувати в криптовалюта на тій же платформі, де ви торгуєте іншими інвестиціями.

цифрові гаманці
Bitcoin on motherboard,3d rendering,conceptual image.

1. Робінхуд

Robinhood – це інвестиційне додаток і в даний час єдиний інвестиційний брокер, який дозволяє вам торгувати біткойнов і іншими криптовалюта, крім акцій, біржових фондів (ETF) і опціонів. Robinhood пропонує Ethereum, Bitcoin Cash, Litecoin і Dogecoin на додаток до біткойнов.

Таким чином, він пропонує можливість зберігати біткойни і інші криптовалюта в тому ж додатку, в якому ви тримаєте інші інвестиції. Найкраще те, що ви можете торгувати біткойнов без комісії 24/7.

Дізнайтеся більше про Robinhood: на їх веб-сайті

Розкриття інформації рекламодавця – Ця реклама містить інформацію і матеріали, надані Robinhood Financial LLC і її афілійованими особами ( «Robinhood») і Investor Junkie, третьою стороною, не пов’язаної з Robinhood.

Всі інвестиції пов’язані з ризиком, і минулі показники безпеки або фінансового продукту не гарантують майбутніх результатів або прибутку.

Цінні папери, які пропонуються через Robinhood Financial LLC і Robinhood Securities LLC, які є членами FINRA і SIPC. Investor Junkie не є членом FINRA або SIPC ».

2. Webull

Webull працює аналогічно Robinhood в тому сенсі, що це додаток для інвестування, в якому ви можете торгувати без комісії. В даний час сюди входять акції, опціони і ETF. Але компанія дозволяє вам підписатися на свій лист очікування для торгівлі криптовалюта, який, як очікується, скоро буде запущений.

Webull пропонує традиційні рахунки і рахунки Roth IRA, в той час як Robinhood обмежується оподатковуваними інвестиційними рахунками.
Дізнайтеся більше про Webull в нашому огляді

3. eToro

eToro може бути самою просунутою крипто-інвестиційної платформою. Він працює по всьому світу, пропонуючи акції, фонди і самі традиційні інвестиції по всьому світу, але в даний час він дозволяє торгувати криптовалюта тільки в США.

eToro також пропонує унікальні варіанти інвестицій в криптовалюта. З його технологією CopyTrader ви можете копіювати інвестиційні стратегії більш успішних кріптотрейдеров на платформі.

Він також пропонує CopyPortfolios, які є чимось на зразок крипто-робо-консультантів, які забезпечують професійне управління кріптовалютним портфелем.

А щоб допомогти вам вивчити основи інвестування в криптовалюта, він пропонує віртуальні портфелі, в яких ви можете торгувати на векселі до 100000 доларів, не ризикуючи своїми грошима.

Хоча платформа не стягує комісію, у неї є спреди від 0,75% для біткойнов до 4,50% для деяких інших криптовалюта. Варто відзначити, що eToro також пропонує власний кріптокошелек.

Як отримати біткойн-гаманець

Біткойн-кошелекПосле покупки біткойнов вам знадобиться місце для їх зберігання. Знову ж таки, ви не можете просто тримати його на брокерське або банківському рахунку. Ви купуєте криптовалюта на платформі, яка робить криптовалюта доступною (обмін). Але ви зберігаєте свою криптовалюта в так званому цифровому гаманці.

Є два типи цифрових гаманців:

  1. апаратні гаманці
  2. програмні гаманці.

Програмні гаманці – програмні гаманці іноді називають гарячими гаманцями. Ви можете отримати доступ до гаманця через домашній комп’ютер або смартфон. Деякі біржі криптовалюта пропонують свою власну версію, але ви можете мати таку, яка не залежить від будь-якої третьої сторони.

Апаратні гаманці – іноді звані холодними гаманцями – надають фізичний пристрій зберігання. Ви можете завантажити і зберігати свою криптовалюта на пристрої, який повністю переносимо. Популярні апаратні гаманці включають Ledger і Trezor.

Кожен тип гаманця – програмний або апаратний – має свої переваги і недоліки. Наприклад, програмні гаманці безкоштовні. Програмні гаманці пропонують більш швидкі транзакції, ніж це можливо з апаратним гаманцем. На жаль, вони також менш безпечні, ніж апаратні гаманці, оскільки хакери можуть націлюватися на них.

Апаратні гаманці мають ту перевагу, що вони більш безпечні, оскільки вони не завжди підключені до Інтернету. Ці гаманці коштують грошей, хоча часто менше 100 доларів. А в якості фізичного предмета можна втратити апаратний гаманець.

Як вибрати біткойн-обмін

На якій біржі працює біткойн? Ну немає! Замість цього біткойни торгуються на спеціалізованих біржах криптовалюта.

Деякі популярні кріптобіржі включають:

Coinbase може бути найвідомішою з усіх бірж. Ви можете купувати і продавати різні криптовалюта на додаток до біткойнов. Як і багато інших кріптобіржі, він пропонує гаманець з безкоштовним програмним забезпеченням. Він навіть дозволяє вам торгувати між різними криптовалюта.

Coinbase Pro – це більш просунута версія Coinbase, призначена для більш активних трейдерів.

У Biance нижчі торгові комісії, ніж на більшості інших бірж. Він пропонує сотні різних торгових пар між безліччю різних криптовалюта. Зворотною стороною є те, що він не приймає депозити в доларах США. Таким чином, ви повинні використовувати кредитну або дебетову карту, а не свій банківський рахунок.

Bisq не призначений для активної торгівлі, і його комісії трохи вище, ніж де-небудь ще. Але це одна з найвідоміших децентралізованих бірж. А якщо ви торгуєте тільки біткойнов, ви можете прив’язати банківський рахунок без необхідності надання документів, що засвідчують особу.

Kraken дозволяє купувати і продавати біткойни за долари США, євро, канадські долари, британські фунти стерлінгів і японські ієни. Це також дозволяє вам торгувати між різними криптовалюта. І, що майже унікально, він пропонує маржинальний торгівлю.

Однак він не приймає кредитні або дебетові картки для фінансування. Це ще одна біржа, призначена в першу чергу для більш просунутих інвесторів в криптовалюта.

Як підключити свій банківський рахунок до біржі

Це один з найпростіших аспектів інвестування в біткойни. В процесі настройки ви пов’язуєте свій банківський рахунок з новою кріптовалютной біржею. Ви переводите гроші зі свого банку на кріптовалютную біржу, де купуєте біткойни. Потім ви переводите свої біткойни в свій гаманець, якщо хочете.

Одне попередження: коли ви використовуєте програмний гаманець, зберігайте в гаманці тільки мінімальну суму грошей. Можливий злом аккаунта. І пам’ятайте, що ваша кріптовалютная біржа зберігає ваш гаманець. Також існує ризик для третіх осіб.

Як зробити замовлення

Біткойн-брокер Після того, як ви створите обліковий запис на біржі криптовалюта і підключіть цифровий гаманець – будь то програмне забезпечення або обладнання – ви можете почати розміщувати замовлення.

Ви купуєте біткойн на біржі, використовуючи місцеву валюту.

Цей процес зазвичай відбувається миттєво і мало чим відрізняється від покупки інвестиційних цінних паперів, таких як інвестування в акції та облігації.
Ваші біткойни будуть зберігатися в вашому профілі обміну або в вашому цифровому гаманці.

Ви можете обміняти свої біткойни на місцеву валюту або іншу криптовалюта. Або робіть покупки за біткойни у ​​продавців або інших третіх осіб. Однак кількість продавців і постачальників, які беруть біткойни як засіб платежу, на даний момент досить обмежена.

Майнінг для біткойнов

Ще один спосіб заробити на біткойнов – це їх Майні. Коли було встановлено біткойн, був встановлений ліміт в 21 мільйон біткойнов. Хоча в даний час в обігу знаходяться мільйони, є ще мільйони, які очікують створення або видобутку.

Майнінг – це відкриття нових біткойнов і перевірка транзакцій біткойнов.

По суті, вам платять в біткойнов, щоб ви діяли як посередник в процесі біткойнов. Коли ви заробляєте біткойн, він надходить у виробництво і вважається здобутим.

Це не звичайне заняття для звичайної людини, що використовує звичайний комп’ютер. Цей процес складніше, ніж раніше, оскільки кількість існуючих біткойнов неухильно зростає. Тепер для цього потрібно потужне і дороге обладнання. Зокрема, вам потрібні пристрої, які називаються інтегральними схемами для конкретних додатків. Вони виконують мільярди «хешів» в секунду, необхідні для видобутку нових біткойнов. Ці пристрої можуть коштувати тисячі доларів.

Ви отримуєте 6,25 біткойнов за обробку потрібного блоку транзакцій. І це збільшує кількість біткойнов в зверненні. Як бачите, весь процес біткойнов – від видобутку криптовалюта до транзакцій – залежить від участі людей в мережі. Учасники керують усім процесом; банки не задіяні.

Різні стратегії інвестування в біткойни

стратегії інвестування в біткойни
Frankfurt, Hesse, Germany – April 17, 2018: Many coins of various cryptocurrencies

Подібно до того, як існують різні інвестиційні стратегії, пов’язані з інвестуванням в акції та інші цінні папери, існують також різні стратегії інвестування в біткойни.

Наприклад, так само, як є денні трейдери і свінг-трейдери з акціями, є також активні трейдери в біткойнов. Оскільки вартість валюти дуже нестабільна, можна отримати прибуток на короткострокових коливаннях.

Як і інші цінні папери, біткойн часто утримується в певних цінових діапазонах протягом тривалих періодів часу. Купуйте на нижньому кінці коливання і продавайте на верхньому, і ви можете отримати серію короткострокового прибутку. Але це, ймовірно, не більше ймовірно, ніж акції денний торгівлі.

Також існує стратегія покупки і утримання, при якій ви купуєте біткойни в очікуванні зростання ціни до нових максимумів. Точно так же, як ви можете купити акції по 50 доларів і планувати тримати їх до тих пір, поки вони не досягнуть 500 доларів, ви можете купити біткойни по 10 тисяч доларів, щоб тримати їх до тих пір, поки вони не досягнуть 50 або навіть 100 тисяч доларів.

Як залишатися в безпеці, інвестуючи в біткойни

Біткойн SafePromoters часто оголошує криптовалюта цілком безпечною, але при цьому існують ризики, як і будь-який інший тип інвестицій або фінансової діяльності. Але, виконавши кілька простих кроків, ви мінімізуєте потенційні ризики.

Зведіть до мінімуму кількість грошей в своєму цифровому гаманці, особливо якщо це програмний гаманець. Чим менше у вас грошей, тим менше ви втратите. Решта зберігати в холодильнику.

Будьте обережні, щоб не розкривати, скільки у вас криптовалюта. Злодії і хакери, природно, націлені на більші облікові записи. Ви зводите до мінімуму ймовірність крадіжки, чи не обговорюючи на будь-яких публічних форумах, скільки у вас є.

Тримайте свій цифровий закритий ключ в абсолютному секреті. Якщо ненавмисна третя сторона отримає доступ до вашого закритого ключа, вони зможуть авторизувати транзакції. Це включає часткове або повне спустошення вашого цифрового гаманця.

Якщо у вас є апаратний гаманець, зберігайте його так само дбайливо, як і свій кишеньковий гаманець. Крім того, не забудьте зберегти в секреті будь-яку документацію, що стосується вашої кріптовалютной діяльності або вашого цифрового гаманця.

Подібно належного зберігання ваших податкових декларацій та інших важливих документів, вони повинні зберігатися під замком і ніколи не залишати в місцях, де до них може легко отримати доступ ненавмисна третя сторона.
Ще одна порада: пам’ятайте, що біткойн – це справжня спекуляція.

Він існує всього близько 11 років;

  • за цим не стоять ні уряду,
  • ні фінансові установи,
  • ні страхування FDIC.

Коливання цін можуть бути різкими в будь-якому напрямку. Тому ніколи не вкладайте більше, ніж ви можете дозволити собі втратити. Це дійсно інвестиція, якій ніколи не слід займатися нічим, окрім ігрових грошей.

TikTok такий популярний бо то справжня залипайка

10 Кращих крипто-валют на покупку .

Чому сайт не продає ? Потрібно перевірити ці 10 помилок

Топ 6 прогнозів цін на бі

Коментарі 3

Залишити відповідь