Біткойн: обмін і покупка швидко, вигідно і надійно

В даний час багато користувачів задаються питанням чи варто купувати біткоіни і які перспективи у нього в майбутньому.

Причини покупки можуть бути абсолютно різними, наприклад, такими як:

  • Для здійснення операцій на біржах при змінах курсах і отримання вигоди;
  • З метою тривалого зберігання для отримання прибутку в майбутньому;
  • Торгівля на біржі з метою збільшення кількості біткоіни;
  • З метою забезпечити анонімність перекладу;
курс біткойна
Close up crooped shot of female hands using laptop. Girl sitting in loft coffee shop and making bets online on sport bookmaker’s webcite.

Для збереження і безпеки своїх коштів, особливо в моменти світових криз. Багато хто знаходить такий спосіб збереження коштів більш надійним, ніж класичні способи.

Крім того, причини покупки можуть бути і незаконними, наприклад:

Володарі біткойнів здійснюють нелегальні покупки заборонених товарів, таких як

  • зброя, психотропних ліків та багато іншого;
  • з метою відмивання грошей, заробити не законним шляхом.

Вигода при покупці біткоіна звичайно ж, є. З його допомогою можна здійснювати платежі набагато швидше і дешевше, ніж робити те ж саме через банк.

При перекладі “цифрового золота” комісія складає від декількох центів, а час перекладу займає не більше двох годин, коли в банку доведеться чекати не менше доби.

Такий вид перекладу найбільш вигідний при перекладі великих сум.

Основні способи покупки біткойна

Існує 3 способи покупки біткоіни:

1. На спеціалізованих торгових майданчиках-біржах;
2. Допомогою онлайн-обмінників;
3. Через біткоіни-банкомати;
4. Анонімний спосіб покупки біткоіни.

Купівля криптовалют на біржі трохи складніше ніж через обмінник

Так як необхідно зареєструватися, потім поповнити депозит на біржі, а після вдалої покупки вивести на свій гаманець, з огляду на все комісії біржі. Також потрібно враховувати, що далеко не на всіх біржах є фіатние валюти.

Суттєва перевага даного виду покупки в більш вигідному курсі, ніж в обмінниках. На сьогоднішній день торгових майданчиків велика кількість – Binance, Exmo, HitBTC, Bitfinex і багато інших.

Про кожну з них можна знайти достатньо інформації в інтернеті і визначитися з вибором.

Купівля біткойнів через обмінник

Одним з головних переваг даного виду покупки полягає в отриманні купленої криптовалюта відразу на свій гаманець, а також іноді у відсутності реєстрації. Хоча багато обмінники за реєстрацію видають додаткові бонуси.

Крім того в обмінниках широкий вибір платіжних систем для вибору оплати. Придбати біткоіни в обмінниках можливо за різні всілякі валюти і способи платежів, а так само і багато інших зручні можливості для проведення операції.

Найпопулярнішим і надійним обмінником визнаний LocalBitcoins. com, ним користуються численні покупці і продавці біткоіни по всьому світу.

Він досить надійний і на ньому крім того що можна зробити обмін біткоіни є можливість і заробити.

Також є спеціалізований сайт займається моніторингом усіх наявних обменніков- BestChange. com. Вся інформація оновлюється щохвилини, є можливість бачити відгуки, все інформація зрозуміла і доступна навіть для початківця користувача.

Купівля через біткоіни-банкомати

Спеціальні біткоіни-банкомати для покупки біткоіни називаються кріптомати. Даному виду придбання біткоіни віддають перевагу, коли не довіряють традиційним загальноприйнятим способам. Придбання біткоіни відбувається за готівку і більш безпечна. В даному випадку ймовірність обману повністю відсутня.

Головна трудність полягає в тому, що біткоіни-банкомати дуже складно знайти. Про їх місцезнаходження можливо дізнатися на сайті Coinatmradar .com. На просторах інтернету можна більш детально прочитати про роботу біткоіни-банкоматів.

Анонімний спосіб покупки в Інтернеті

При покупці біткоіни звичайні способи не можуть гарантувати повну анонімність. При бажанні будь-який хакер або спецслужби зможуть ідентифікувати як продавця, так і покупця.

Є спеціальні сервіси, що гарантують анонімність покупки, такі як VPN або Tor-браузер. Також якщо бажаєте зберегти повну конфіденційність не рекомендується використання іменних гаманців.

У даркнета можна легко знайти спеціальні сайти призначені для анонімних операцій, так звані біткоіни-міксери. Варто завжди пам’ятати про те, що даркнет абсолютно не контролюється і є велика ймовірність, що даний сайт виявиться шахрайським.

Який вибрати спосіб для придбання біткоіни кожен користувач вирішує сам, враховуючи при цьому як переваги, так і недоліки кожного з них.

Інтернет — заробітОК для Жінок в декреті ( 8 варіантів )

Заробіток на кліках (без вкладень) 24 сайти які платять гроші

Біткойн – як інвестувати у криптовалюту в 2021 році

Що таке криптовалюта (біткойн), та як нею користуватися?

Залишити відповідь