Малий бізнес в сільській місцевості для бідних – як почати?

Вважається, що бізнес в селі – це невигідна справа. І з точки зору маркетингу знайти клієнтську базу за містом досить проблематично. Але таке судження є вкрай однобічним і не підтвердженими. Бізнес в сільській місцевості – це прибуткове заняття, яке має цілий ряд переваг.

Люди, які зайняті в підприємництві знають про плюси такого роду діяльності. це:
Підтримка малого і середнього бізнесу. На муніципальному рівні, підприємцю можуть виділятися інвестиції і допомогу при просуванні справи.

Малий бізнес в сільській місцевості для бідних
“Landscape with wavy fields, village and bushes. Warm evening light. Cereal field on first plane. Poland, Swietokrzyskie.”

Низька вартість земельних ділянок. Як правило, в селах орендна вартість землі, а також її покупка не вимагає великих витрат. Невисоку вартість має і оренда виробничих ділянок.

Наявність робочої сили. У селах високий рівень безробіття, тому, при відкритті підприємства не доведеться витрачати час на пошук робочої сили. Люди самі можуть запропонувати свою кандидатуру на створені робочі місця.

Такі співробітники працюють якісно, ​​так як від цього безпосередньо залежить заробіток.

Доступність природних ресурсів. Крім невисокої вартості на землю, за містом за доступними цінами можна придбати деревину, дрова, воду або природні добрива.

Не можна забувати і про мінуси, для підприємництва в селі основна складність – це клієнтська база.

З цієї причини потрібно завчасно налагодити відносини з потенційними покупцями. Це можуть бути сільські підприємства розташовані поблизу або точки збуту в містах. Але куди реалізовувати товар залежить в основному від кількості виготовленого продукту.

Так при невеликому обсязі кінцеву продукцію можна збувати на найближчих ринках або на замовлення вже за нормованим об’ємом.

Якщо кількість сировинного товару виходить більшим, хороший варіант відкрити магазин або організувати точки продажу, а також реалізовувати збут, через оптових посередників.

Остаточно вирішивши відкривати бізнес в сільській місцевості, необхідно визначитися з видом діяльності.

Основні фактори, на які потрібно спиратися – це локалізація селища, кліматичні умови, визначені переваги, пов’язані з конкретним місцем розташування поселення, а також необхідно враховувати потреби населення в регіоні.

Головні напрямки в цій ніші:

  1. вирощування овочів і плодово ягідних культур,
  2. створення деревообробного підприємства,
  3. розведення риби,
  4. вирощування польових культур і лікарських рослин,
  5. тваринництво,
  6. птахівництво,
  7. бджільництво,
  8. так само переробка харчової продукції.

Після вибору напрямку виду діяльності, варто вивчити фінансову складову. При неправильному розрахунку коштів, є ймовірність втратити гроші, так і не запустивши бізнес.

На даному етапі слід розглянути всі варіанти надходження коштів. Це можуть бути як особисті заощадження, так і гроші залучені з боку: інвестиції від держави в допомогу малому бізнесу на селі, кредитування або позики.

Досвідчені підприємці радять перед відкриттям власної справи розробити бізнес-план і стратегію розвитку. Такий підхід дозволить уникнути великих ризиків і розкрити малопомітні нюанси.

При цьому з чітко позначеним планом дій мінімізуються витрати, так як заздалегідь можна розрахувати витрати для кожного етапу.

створення виробництва
Young mother holding her baby talking with her parents across fence out of the city

Наступний крок – це створення виробництва. На цьому етапі починаються будівельні роботи, зводяться цеху, корпусу і службові приміщення. Вигідним відмінністю села від міста є ціна сировини.

У більшості випадків за містом вартість будівельних матеріалів в рази дешевше.

У тому числі і робоча сила, так як в селі, завжди є люди готові працювати.

Після виконання будівельних робіт, починається запуск виробництва.

Найчастіше, жителі сіл, які брали участь в зведення підприємства залишаються на місцях в якості постійних робочих.

На даному етапі бізнес починає приносити прибуток і варто уважно стежити за кожним етапом виробництва, щоб запобігти непередбачені витрати.

Збут – з цим етапом необхідно визначатися заздалегідь, при правильному підході вже маючи точки збуту, потрібно стежити за якістю виготовленого товару, так як від цього залежить бажання покупця купувати продукт.

жінка продає яблука в селі
Woman in organic apple orchard during autumn harvest. Cargo car in background, green grass, trees and stuff. Smilnkg woman, maybe businesswoman.

У разі втрати постійного клієнта знайти нового досить проблематично.

При грамотному підході і розрахунку, відкриття малого бізнесу на селі – це рентабельне і стабільне заняття. Але перед початком варто уважно вивчити всі аспекти можливого заняття і тільки після цього приступати до реалізації виробництва за містом.

8 ідей для вашого малого бізнесу

Найважливіше питання, який кожна людина, що планує почати свій власний бізнес, повинен задати собі: «Чи потрібно те, що ви пропонуєте комусь?». Успіх вашого бізнесу багато в чому буде залежати від відповіді, яку Ви дасте. Люди, які планують відкрити бізнес, повинні холодно розрахувати, чи знайдуть вони клієнтів готовими платити за товари і послуги, які вони запропонують.

1. Фото і кіно послуги

Бажання задокументувати найважливіші моменти в житті за допомогою фотоапарата або плівкової камери залишається незмінним. Весілля, хрещення, дні народження, сімейні торжества.

Кольорові фотографії, чорно-білі, в сепії, вуличні сеанси, портрети.

Важлива креативність, індивідуальний стиль, то, що стимулює уяву потенційного клієнта і змушує його перестати дивитися далі. Навіть починаючі фотографи, які мають цікаве і цінне портфоліо, можуть швидко знайти клієнтів.

2. Створення сайтів

Існує попит на ці послуги, тому що все ще величезна кількість невеликих компаній не мають своїх власних веб-сайтів, і вони з більшою ймовірністю наймають дешевого дизайнера, ніж велику і дорогу професійну компанію. Можете вивчити web-дизайн на безкоштовних онлайн-курсах.

3. Клінінгова компанія

Прибирання квартир, будинків, офісів, миття вікон, прибирання після ремонту. Не вимагає спеціальних навичок, швидше за умінь і досвіду. Великий ринок і попит – часто послугу слід замовляти заздалегідь. Легко знайти нішу, запропонувавши, наприклад, прибрати всю квартиру на вихідних або навіть за один день. Клієнти з більшою ймовірністю вибирають пропозиції, які економлять їх час і проблеми.

4. Організація весіль

Це все більш популярний сервіс. Наречений і наречена воліють віддавати його професіоналам, економлячи нерви і стрес. Тим більше, що спеціалізовані компанії здатні задовольнити свої найвитонченіші, незвичайні примхи, і при відсутності ідеї, як цей день повинен виглядати, щоб запропонувати кращі рішення.

5. Продаж футболок з принтами

Написи можуть бути смішними висловами, надихаючими цитатами. Графіка або фотографія також можуть бути надруковані. Клієнти можуть створювати свої власні футболки. Швидка реакція на соціальні, політичні та спортивні події дозволяє легко помітити вас. Покупцями цього виду продукції є не тільки окремі покупці, які купують футболки в подарунок, а й організатори різних заходів, в тому числі і спортивних. Цей аукціон може бути зроблено онлайн.

6. Франшиза

Бізнес-модель, безпеку якої є найбільшою перевагою. Діяльність заснована на вже існуючому, сильному бренд, який залежить від нас, щоб домогтися успіху. Франчайзер пропонує свою підтримку, технічні знання і готовий бізнес-план. Там практично немає обмежень, коли мова йде про промисловість. Все залежить від нашого капіталу, інтересів і потреб ринку.

7. Турбота про літніх

Соціальні зміни означають, що люди похилого, немічні люди, які потребують догляду або спостереженні, часто через те, що живуть одні або далеко від своїх дітей, не можуть розраховувати на них. Звідси і зростаючий ринок, що надає такий вид послуг. Як і у випадку з дитячим садом, тут також варто організувати цілу мережу опікунів.

8. Пошиття одягу на замовлення

В даний час вірно те, що вибір одягу настільки великий, що кожен знайде щось для себе, але багато хто все ще хочуть мати унікальні речі, створені самим собою або скопійовані з фотографій в журналах. Іноді це єдиний спосіб купити щось з високоякісних тканин за розумні гроші, тому що часто навіть дорога брендовий одяг виготовляється з неякісного текстилю.

Представлені вище ідеї для власного бізнесу стосуються різних галузей. Теоретично кожен бажаючий знайде щось для себе. Багато хто думає, що деякі ідеї, хоча вони і цікаві, але для них неможливі, оскільки їм не вистачає необхідних навичок.

Наприклад, людина, керуючий бістро, необов’язково повинен бути кухарем. Досить, якщо він найме таку людину, і він буде займатися управлінням компанією, пошуком клієнтів і бухгалтерією. Тому, читаючи список, варто тримати мислення відкритою.

Як організована біржова торгівля в інтернет — просторі

Інфопродукт: які буваюсь види продуктів в інфобізнесі?

Як отримати іпотеку на квартиру: покрокова інструкція

Малий бізнес в сільській місцевості | Ідеї для Бізнеса в селі

error: Вміст захищений!!