П’ять кроків до власного бізнесу з нуля

У цій статті піде мова про те, як жінці розпочати свій бізнес з нуля, коли немає стартового капіталу або він мінімальний.

Припустимо, вам прийшла в голову бізнес ідея відкрити підприємство, яке займається посередницькою діяльністю.

Але що робити, з чого почати, де взяти гроші ви не знаєте. Не засмучуйтесь. Давайте разом по порядку розберемося в ситуації, що виникла.

Для бізнесу в сферу посередницьких послуг інвестиції потрібні мінімальні: оренда офісу, покупка оргтехніки та меблів, невелика сума на реєстрацію підприємства і юридичної особи, на закупівлю канцтоварів та зарплату персоналу. Спочатку це може бути тільки приходить бухгалтер.

Вирішіть, де ви хочете бачити свій офіс.

Краще, якщо поруч буде зручна транспортна розв’язка або станція метро. Порахуйте, скільки коштів доведеться витратити на оренду приміщення. Знаючи цю суму, потрібно спробувати визначити теоретичну прибуток свого майбутнього підприємства.

Крім суми за оренду, включіть в розрахунки витрати на оргтехніку (ціни можна подивитися в інтернеті, каталогах магазинів або в газетах). Додайте постійні витрати: наприклад, оплата комунальних послуг, зарплата персоналу.

Підрахуйте теоретичний дохід.

Хто буде приносити гроші і скільки щодня і щомісяця. Оцініть ситуацію на ринку: пропозиції майбутніх конкурентів. Як це зробити? Дуже просто і безкоштовно. Зателефонуйте за газетними оголошеннями, представляючись вигаданим ім’ям клієнта.

Маючи результати на руках, прикиньте рентабельність майбутнього бізнесу, щоденний, щотижневий і щомісячний заробіток з урахуванням оподаткування. Щодо податків необхідно поцікавитися у місцевих податкових органах.

Складіть бізнес-план.

Якщо є економічна освіта, це можна зробити самостійно, якщо немає – зверніться до консультанта (вартість складання бізнес-плану включите до витрат). Якщо з об’єктивних розрахунках, підприємство окупається протягом року, є сенс задуматися. Щось не так.

Або занадто висока орендна плата, або надто багато персоналу, або надто високі зарплати, або взагалі це справа не вигідне. Майте на увазі: компанія, що займається посередницькою діяльністю і консалтингом, повинна окупатися в перші три місяці.

Отримайте кредит у банку.

Подайте документи (краще – відразу в кілька установ, вибравши найвигіднішу програму) і чекайте рішення. Якщо рішення буде позитивним, потрібно діяти відповідно до складеного бізнес-планом і укладатися в його рамки.

Коли все необхідне буде куплено, почнеться реєстрація підприємства. Можна пройти інстанції самостійно, можна звернутися до посередників.

Підберіть персонал.

У перший час персоналу просто немає, крім приходить бухгалтера. Люди будуть найматися поступово, коли підприємство вже буде приносити реальний дохід. Іноді це можуть бути запрошені фахівці, які працюють за разовими договорами.

Отже, ви вирішили здійснити бізнес ідею і зареєстрували підприємство. Ви підрахували прибутки і склали бізнес-план. У вас вже є свій офіс і ви вже працюєте. Справа за малим. Незважаючи на можливі труднощі – цілеспрямовано рухайте і розвивайте свій бізнес.

3 найпопулярніші способи зберегти свої гроші

Залишити відповідь