Чому гроші люблять рахунок: з чим же це пов’язано

Під терміном особисті фінанси, мається на увазі комплекс заходів спрямованих на управління своїми грошима, створення накопичень, збереження і отримання доходу від інвестування. Термін охоплює також банківські послуги, складання сімейного бюджету, автокредит і іпотечне кредитування, страхування життя і грошових вкладів, пенсійне накопичення. Фінансові консультанти вважають, що особисті фінанси включають в себе всю галузь, яка надає фінансові послуги людям, консультує їх щодо фінансових можливостей.

Особисті фінанси людей, як правило, спрямовані на досягнення запланованих бюджетних цілей, таких як:

• накопичення і заощадження для здійснення короткострокових потреб;
• грошовий запас для навчання дитини в університеті;
• довгострокове планування грошового резерву в разі виходу на пенсію або безробіття.

Управління фінансами в основному залежить від доходу і витрат сім’ї, вимог до умов і стилю життя, досягнення поставлених цілей.

Чому так важливо вміти управляти фінансами: експерти діляться професійною інформацією

У житті дуже важливо бути фінансово грамотним, щоб максимально правильно використовувати свої доходи і заощадження. Фінансова грамотність допомагає відрізняти хороші фінансові поради від поганих підказок і рекомендацій і приймати розумні рішення. В інтернеті щодо фінансових питань публікується багато матеріалів, як наукових, так і для особистого користування як управляти грошима, тому важливо їх читати і отримувати основи фінансових навичок. Нова концепція «розумних» інструментів для розробки фінансових стратегій, які допомагають спланувати особистий або сімейний бюджет, передбачити резервний фонд, погашення кредитів, накопичення на пенсію і багато іншого.

Поради та хитрості управління фінансами для отримання максимальної користі

1) Безпека. Дуже ризиковано зберігання великих сум грошей вдома, оскільки грабіжники можуть увірватися в ваш будинок, коли ви цього найменше очікуєте. Всі ваші зусилля і наполеглива праця можуть виявитися марними в разі таких лих, як повінь або пожежа. Тому найбезпечніше місце для зберігання грошей – це банківський рахунок. Якщо ви виберете надійний банк, ідея захисту ваших грошей буде вирішена. Є банки, які гарантують збереження грошей навіть під час фінансової кризи.

2). Зручність у користуванні. До грошей, що зберігаються на банківському рахунку, можна отримати доступ з будь-якого місця в будь-який час за допомогою безлічі можливих варіантів, таких як відділення банку, банкомат, дебетова карта, онлайн-банкінг та інші. Гроші можна миттєво перевести кому завгодно безліччю способів.

3). Заощадження та інвестиції. Банківські послуги пропонують безліч способів заощадження та інвестування для примноження багатства. Існують цінні варіанти, які задовольнять всі потреби людей, крім ощадних і поточних рахунків. Економія коштів може допомогти утриматися на плаву під час фінансової кризи або раптової безробіття. З іншого боку, інвестиції в пайові фонди можуть допомогти дати пасивний дохід.

4). Економія при витратах. Цей процес може бути такою ж простою, як відкладання грошей на щомісячній основі. Економія може допомогти у виконанні фінансових зобов’язань в майбутньому, наприклад, при покупці автомобіля. Економія може допомогти заробити більше грошей на інвестиції. Навіть гроші, залишені на ощадному рахунку в банку, приносять щорічно відсотки. Заощаджені або відкладені кошти також дозволяють людині протистояти непередбаченим надзвичайних ситуацій. Вони можуть виникнути в будь-який час у людини з будь-якої причини, наприклад, через COVID-19.

Чому гроші люблять рахунок

Сімейний бюджет: цікава інформація від фінансових консультантів

Якщо ви намагаєтеся контролювати свої фінанси, більшість фінансових консультантів радять почати з одного простого кроку: складання бюджету. Наявність бюджету або плану витрат – один з перших кроків до фінансового благополуччя, тому що він діє як орієнтир для особистих грошей.

Фахівці вважають, що складання особистого бюджету – це головне, щоб допомогти собі перейти від фінансової точки А до фінансової точки Б. Це буде сприяти прийняттю деяких важливих рішень. При цьому дуже важливо, щоб у кожного був свій бюджет, незалежно від того, скільки грошей він заробляє. План витрат як би говорить грошей, куди йти і що робити, щоб жити таким життям, як хоче чоловік. Чим менше в бюджеті грошей, тим важливіше правильно розставити пріоритети, куди витратити ці гроші.

Як скласти особистий бюджет: інформація від Фінексперт

Експерти кажуть, що першим кроком до створення надійного бюджету є визначення фінансових цілей сім’ї. Фінансові консультанти рекомендують різні способи зробити це, наприклад, подумати про загальні цілі або визначити основні цінності. Коли у вас буде чітке уявлення про те, чого ви намагаєтеся досягти, вам потрібно буде провести фінансову інвентаризацію того, де ви знаходитесь, включаючи доходи, витрати і будь-які борги. Потім ви візьмете свою щомісячну зарплату і спочатку розподіліть її частина на свої основні витрати, а потім на свої фінансові цілі. Якщо у вас ще залишилися гроші, ви можете витратити їх на більш захоплюючі категорії, такі як подорожі або харчування поза домом.

Якщо у вас недостатньо доходів, щоб покрити всі ваші бажання, потреби і заощадження для довгострокових цілей, вам, можливо, доведеться скоротити витрати або подумати про більш тривалих тимчасових рамках для заощаджень. Ці варіанти допомагають сформувати особистий або сімейний бюджет. Фінансовий план допомагає людині прийняти усвідомлене рішення про те, скільки витратити, скільки заощадити, а що скоротити або відкласти, дає правильний напрямок при витратах, Після того, як ви визначили бюджет, наступна дія, це автоматизація витрат, які можна зробити, наприклад, оплата рахунків і економія, а також відстеження своїх витрат.

Є багато способів зробити це, від використання простої електронної таблиці Excel, до використання мобільних додатків, наприклад, Personal Capital. Що важливо, так це знайти метод відстеження грошей, який найкраще підходить для вас, щоб ви змогли їм і далі користуватися.

Бюджет або план витрат: в будь-якому випадку налаштуйтеся на успіх

Звичайно, деяким людям на перших порах буде важко дотримуватися свій план витрат і в цілому особистого бюджету. Є кілька речей, які можуть допомогти встояти або повернутися на правильний шлях. За словами фінансових консультантів, перше, що може змінити ставлення людей до бюджету в цілому – це замість слова «бюджет», яке, люди не сприймають серйозно, застосовувати план витрат.

Ідея та ж – це план того, як людина розподіляє і витрачає гроші, але різниця в словниковому запасі допомагає людям відчувати, що вони все контролюють, а не обмежують себе. Тут мова йде про розуміння того, що для людини важливо, і відповідає наявності грошей. Якщо застосування мобільного додатку, який постійно відстежує витрати, викликає у вас занадто багато стресу, можете спробувати щось на зразок щомісячної перевірки, наприклад, за допомогою власних таблиць.

Експерти також кажуть, що для вдосконалення міцного бюджету зазвичай потрібно кілька місяців, тому що люди зазвичай спочатку забувають про деякі витратах або переоцінюють розмір економії. Щоб боротися з цим, фахівці пропонують з самого початку проявити прихильність і налаштувати себе на успіх, вибираючи досяжні цілі, по крайней мере, на перші кілька місяців. Наприклад, якщо хтось хоче заощадити 100 доларів на місяць, то заплануйте і почніть з 50 доларів. Коли ви досягаєте поставленої мети або перевиконати її, це дає стимул продовжувати йти вперед.

Багато людей, керуючи особистими фінансами, можуть складати і підтримувати бюджет самостійно, але якщо через кілька місяців ви дійсно відчуваєте труднощі, можливо, прийшов час проконсультуватися з фахівцем. Ті, хто потребує допомоги складання бюджету або у них проблема з витратами, можуть отримати консультацію у фінансового консультанта. Якщо ви хочете інвестувати в довгостроковій перспективі або потребуєте допомоги з такими цілями, як покупка автомобіля або будинку, або накопичення коштів на навчання дітей, також слід звернутися до фінансового експерта.

Заробіток на вирощуванні грибів в домашніх умовах

Топ — 9 видів пасивного заробітку в 2022 році

Заробіток на майнінгу криптовалют: можливості, ризики, альтернативи

error: Вміст захищений!!