Чому я такий ( ка ) невезучий і як це побороти

Часто ми запитуємо себе: чому ж мені так не щастить? Мовляв, у сусідки (колеги, сестри, попутниці) он як усе чудово, а я чим гірший? Відкрию вам секрет: річ тут не в якомусь особливому везінні, а в тому, якими очима ви дивитеся на світ. Тому що основна формула успіху – це впевненість у собі.

Ви помиляєтеся, якщо думаєте, що впевненість у собі закладена у людині природою. Кожен цілком може розвинути її у собі, було б бажання.

Чому я такий ( я ) невезучий і як це побороти

Навіщо це потрібно?

Зараз зрозумієте. Ви ж хочете…

– діяти вільно та самостійно, без огляду на інших.

– Не боятися ризикувати та вигравати.

– Вміти відстоювати свою думку.

– Бути задоволеним своїм життям, тобто бути успішним у всіх починаннях.

Після того, як ви повірите у свою унікальність, жодна критика не виб’є вас із сідла. Ви зможете відповідати відмовою на прохання, не мучившись через це почуттям провини, перестанете сумніватися у своїх словах та вчинках та боятися, що вас засудять.

Ваші невимушеність, природність та почуття гумору обов’язково оцінять. А набуті рішучість, наполегливість та незалежність допоможуть досягти будь-якої мети. Але для початку поставимо собі найголовнішу мету – підвищити самооцінку. Отже, починаємо працювати над собою.

Що робити?

– Прямо зранку приведіть себе у найкращий вигляд. Виходьте з дому, коли абсолютно впевнені, що все бездоганно.

Наступного разу подивіться у дзеркало не раніше обіду, щоб переконатися: зі мною все гаразд. Перед сном попрощайтеся зі своїм відображенням, пообіцявши собі, що і завтра будете чарівними.

– Ніколи не робіть акценту на своїх недоліках. Чому ви такі впевнені, що всі помітили, що ви почервоніли? Навіть якщо й так – ну подумаєш, відзначили легкий рум’янець на вашому обличчі. Вони ж не знають, як ви насправді хвилюєтеся! Ну і не подавайте виду!

– Намагайтеся не оцінювати інших – їхню зовнішність, одяг, характер, вчинки. Ця погана звичка повертається бумерангом: врешті-решт вам здаватиметься, що на вас все дивляться так само прискіпливо. А це не так – більшості до подібних дрібниць немає справи, власна персона куди цікавіша!

– Не впевнені у собі люди найбільше бояться показати себе у невигідному світлі. Навіть якщо й сталася неприємність такого роду, нічого страшного. Погляньте на ситуацію з вивороту: ви дозволили людям випробувати почуття переваги, за це вони будуть вам вдячні.

– Не намагайтеся здаватися байдужою та незворушною – цим лише відштовхнете від себе людей.

– Не думайте, що улюбленцями публіки стають ті, у кого мова добре язик підвішений. Швидше навпаки – зазвичай люди самі люблять поговорити та дуже цінують тих, хто здатний їх слухати.

– Будьте щирими – радійте вголос чужим перемогам і життєрадісності, але не соромтеся і ввічливо відзначити, якщо хтось не вник у тему або чогось не знає.

Буває, свої комплекси люди маскують агресивною поведінкою. Якщо на вас підвищують голос, намагайтеся зрозуміти справжні причини такої реакції: для деяких агресія може бути засобом самозахисту. Головне – самі не піддайтеся спокусі захищатися таким чином.

– Добре, якщо в колективі є людина, з якою ви можете відвести душу. Розділивши свої переживання, ви не почуватиметеся самотньо у складній ситуації.

– Не надавайте великого значення тим недолікам, які, на вашу думку, у вас є. По-перше, немає людини, абсолютно достатньої. По-друге, більшість абсолютно не помічають ваші недоліки. Чим менше думаєте про них, тим швидше їх позбудьтеся.

Вчимося відстоювати свою думку

Щоб щось комусь довести, ми намагаємось сперечатися. Проте всупереч відомому твердженню, у суперечці народжується не істина, а одне невдоволення. Потрібно навчитися сперечатися так, щоб опонент із вами погоджувався, інакше кажучи – розвинути в собі талант переконувати інших. Спробуємо.

– Як правило, суперечка розвивається хаотично. Ваше завдання – зуміти розбити його на кілька етапів. Причому так, щоб у кожному їх співрозмовник відповів вам «так». Для цього не бійтеся поступатися – особливо на самому початку суперечки.

– Не рубайте з плеча – намагайтеся підвести опонента до свого погляду поступово, як би поволі висловлюючи свою позицію

– Не забувайте, людей цікавлять насамперед вони самі. А тому поважайте співрозмовника, проявляйте щиру цікавість до його слів, говоріть про нього, дайте можливість у чомусь перевершити вас. Тоді він перейметься до вас симпатією і буде готовий йти на поступки.

– Не дрібніться – спробуйте дати зрозуміти своєму візаві, що ідея, що відстоюється, насправді належить йому.

– Навіть якщо у вас мало часу і немає терпіння, вислухайте, що вам кажуть.

Прислухайтеся до цих порад – і тоді питання “як перемогти своє невдачу” більше не буде вас хвилювати.

Чому варто інвестувати в інтернет-маркетинг

Де взяти гроші — швидко і без відмов ( 5 способів )

Біткойн — як інвестувати Новачку в криптовалюту