Чому обирають для створення сайту саме WordPress?

Якщо ви в даний час плануєте створити веб-сайт, блог або навіть магазин, дуже висока ймовірність, що ви зустрінете термін WordPress.

CMS WordPress – це система управління контентом, яка в даний час є найпопулярнішим рішенням такого типу на ринку. Не дивно, що при пошуку інформації про побудову сайту ви зіткнетеся з цією CMS.

Популярність WordPress, безсумнівно, пов’язана з тим, що це в першу чергу безкоштовне рішення, і, що більш важливо, його робота і використання не повинні бути проблемою для людей, які, однак, можуть переміщатися по Інтернету.

Отже, давайте перевіримо, чому вам слід вибрати WordPress в якості бізнес-сайту, блогу і, можливо, навіть чогось більшого. Подивіться, скільки можливостей пропонує ця система, наскільки вона універсальна, і переконайтеся, що WordPress – дуже хороший вибір у багатьох випадках.

вордпресс

Чому обирають WordPress? – дізнатися 6 основних причин

1. Величезна популярність.
2. Універсальність і гнучкість.
3. Подовжувач з заглушками.
4. Це безкоштовно.
5. Можливість інтеграції.
6. Сейф.

1. Величезна популярність.

Перша причина, чому ви повинні вибрати WordPress, – це популярність. Ця система перевершує інші з точки зору використання.

Погляньте на цю статтю, де показана ринкова частка кількох CMS. 60% всіх веб-сайтів, заснованих на CMS, – це WordPress. Крім того, на другому місці Joomla з часткою 5%. Так що перевага величезна.

Так що ж дає нам таку популярність? По-перше, ця система буде постійно розвиватися. Це означає, що будуть постійні поліпшення, плагіни і нові можливості.

Популярність також означає, що це перевірена система. Якби з ним щось було не так, воно було не інтуїтивно зрозумілим, поганим і т. Д., То його ринкова частка не була б такою великою. Тому не можна заперечувати, що популярність доводить правильний вибір даної системи.
2. Універсальність і гнучкість.

Спочатку WordPress створювався в основному для ведення блогів. Спочатку це була платформа для ведення блогів, яка до сих пір відмінно працює в цьому відношенні. Використовуючи його для створення контенту блогу, ви можете отримати абсолютно всі, що потрібно блогеру – можливість додавати і планувати записи, публікувати фотографії, обробляти коментарі та багато іншого, в основному завдяки плагинам.

Тим часом можливості розвитку платформи настільки зросли, що тепер на WordPress можна розміщувати не тільки сайти компаній, але і магазини. У будь-якому випадку, погляньте на нашу іншу статтю, де ми показуємо можливості WordPress. У цієї платформи є 15 різних застосувань.

Тому з його допомогою ви можете створити, наприклад:

  1. Форум
  2. інтернет магазин
  3. рекламні портали, наприклад, з пропозиціями роботи
  4. Інтернет-курси
  5. продаж квитків на заходи, вечірки та ін.

Є маса можливостей. Все завдяки плагинам, які дозволяють розширювати можливості і додавати нові функції на ваш сайт.

Ні! Все це може додати сам користувач, без необхідності звертатися за допомогою до розробника. У будь-якому випадку, перевірте наступний пункт, де ця проблема описана більш детально.

3. Подовжувач з заглушками.

Як я вже згадував вище, WordPress можна легко розширити новими можливостями. Нам на допомогу приходять плагіни, які можуть додати деякі функції. З простого блогу ви можете розширити свій сайт за допомогою інтернет-магазину або партнерської програми. Просто знайдіть плагін, встановіть його і насолоджуйтеся новою функцією. Репозиторій плагіна настільки великий, що є маса готових рішень.

Однак слід також відзначити, що це вже готові рішення. Це означає, що ми отримуємо готовий набір, який не завжди може на 100% відповідати нашим очікуванням і потребам.

Відомо, що доручивши компанії-розробнику програмного забезпечення написати готовий магазин, ми отримаємо платформу, яка буде ідеально скомпонована для наших потреб. У свою чергу, установка готових рішень змушує використовувати нав’язані стандарти.

Тим не менше, використання набору WordPress + деякий плагін, безсумнівно, допускає бюджетний підхід, який менше залежить від будь-якого підрядника.

Це зовсім не поганий спосіб. Все залежить від ваших потреб.

Повертаючись до самих плагинам, є багато можливостей, тому що ми знайдемо розширення, які, пропонуючи розширення з точки зору SEO, додадуть можливість перекладу сторінки на інші мови або підвищення швидкості завантаження сторінки. Все це робить інші причини, за якими вам слід вибрати WordPress.

4. Це безкоштовно.

Ще одна причина, по якій вам слід вибрати WordPress, полягає в тому, що це безкоштовна система, і вам не потрібно платити за її функції.

Отже – принаймні теоретично – ви можете налаштувати сторінку або самі блог, не витрачаючи ні копійки (крім покупки хостингу і домену). Чому теоретично? По-перше, сам WordPress безкоштовний, а розширення – немає. Платні додатки можна розділити на дві частини:

  1. плагін
  2. тема

Модулі як платні, так і безкоштовні. Часто також існують плагіни на основі freemium, де за додаткову плату ви можете отримати преміум доступ до більшої кількості можливостей. Однак платні плагіни часто є більш складними інструментами, які в більшості випадків не потрібні для стандартних додатків.

Тема, в свою чергу, відповідає за зовнішній вигляд сайту або блогу. Є безкоштовні теми, але тут ви повинні визнати, що вони дуже прості, і в цьому відношенні вам зазвичай доводиться використовувати платну тему. По-перше, вони більш складні, містять більше елементів і візуально більш ефективні.

Також можна створити веб-сайт з нуля без використання готових тим, просто, наприклад, створити веб-сайт на основі графічного дизайну. Тоді ви можете бути впевнені, що сайт придбає індивідуальний неповторний стиль.

5. Можливість інтеграції.

Ще одна перевага WordPress – можливість інтеграції.

Оскільки це популярна система, постачальники різних послуг створюють рішення, які можна легко інтегрувати з веб-сайтом на основі WordPress CMS.

Так що підключення сайту до платіжного шлюзу, Ceneo, Allegro або бухгалтерським сервісів не проблема. Серед цих найпопулярніших сервісів є хороші шанси, що є плагіни, готові до інтеграції. Також є ще один плюс.

6. Сейф.

Загалом, ви також повинні припускати, що ваша система WordPress безпечна. Піклуючись про веб-сайті та застосовуючи правила безпеки, ваш веб-сайт повинен відчувати себе впевнено.

Так, якщо хтось упертий і володіє відповідними навичками, він може зробити щось не так. Тим більше, що доводиться виходити з того, що будь-яку ІТ-систему можна зламати. Отже, є атаки навіть на самі охоронювані веб-сайти типу НАСА.

Однак повернемося до землі.

Ви можете відчувати себе в безпеці в повсякденних умовах. Використання довгих паролів, установка плагінів з безпечних і надійних джерел, а також оновлення WordPress і плагінів в значній мірі допоможуть вам спати спокійно.
Чому обирають WordPress? – короткий виклад переваг

Вище наведені кращі переваги WordPress, які переконають навіть непереконливий.

Абсолютно ясно, який потенціал у цієї системи. Його популярність також дає гарне уявлення про те, скільки людей і компаній довіряють платформі.

Особисто я вважаю, що гнучкість – найбільша перевага. Це настільки універсальна платформа, що вона задовольнить блогера, власника бізнесу або інтернет-продавця.

Топ 6 прогнозів цін на біткоЇни в 2021 році

Де накрутити підписників в Інстаграм та TikTok в 2021 році

Коментарі 1

Залишити відповідь

error: Вміст захищений!!