Чому жінці важко розпочати свій бізнес

У даній статті ми спробуємо розібратися в проблемі: чому жінки, які мріють почати свою справу в інтернеті для того, щоб домогтися фінансової свободи і доходу, на ділі так і не починають. Які причини і що заважає?

Чого гріха таїти, всі ми періодично в мріях кидаємо обридлу рутинну роботу. Зізнайтеся, скільки разів хотілося покласти заяву на стіл некомпетентному начальнику, взяти сумочку і піти з гордо піднятою головою. Піти від рутини і одноманітності, від роботи, яка не приносить ні задоволення, ні пристойного доходу до свободи, незалежності і фінансового достатку.

А іноді, може навіть, і начальника немає, і ідея є, і знаєш що робити, а мрії залишаються нереалізованими. В чому причина? Що заважає?

Перша причина, на яку вкажуть багато – це відсутність початкового капіталу.

Звичайно, можна на час зайняти певну суму у друзів і знайомих. Але можна обійтися і без грошей. В даному випадку можна почати займатися заробітком без вкладень. Їх достатня кількість. В інтернеті це питання добре освітлений.

У наступних публікаціях ми більш детально зупинимося і розберемо, які види заробітку без вкладень існують в інтернеті. Багато з успішних інтернет підприємців починали з невеликих вкладень, деякі з нуля. Головне бажання і завзятість. А відсутність грошей не може заважати досягти мети. Це відмовка для тих, хто готовий діяти тільки на словах.

Друга вагома причина, як вважають багато хто, це відсутність часу.

Ось задумали ви свій бізнес. Є бажання, є ідея, може навіть і гроші знайшли на навчання, і на який-небудь тренінг записалися, а справа стоїть на місці. Чому?

Ви скажете, що не встигаєте: робота, діти, домашні справи … А ви не рахували скільки часу витрачаєте на непотрібні розмови, перегляд телепередач, походи по магазинах?

Треба усвідомити одну річ, поки ставите справу, забудьте про непотрібні розмови, забудьте про телевізор і друзях. Підготуйтеся до того, що на перших порах треба буде багато працювати, віддавати справі майже весь вільний час і свої думки. І звичайно працювати за планом.

Третя причина, яка переплітається з другої – це лінь «матінка».

Скільком людям вона попсувала життя. Але ми не будемо здаватися на її милість. Навчимося з нею боротися. Для початку усвідомте, що якщо ви зайняті улюбленою справою, яке займає всі ваші думки, лінь вам не страшна. Вона просто до вас не підійде. Ну, а якщо настануть такі моменти, тоді на допомогу до вас вернеться план і щоденник, в який треба детально розписати по пунктах всі, що вам необхідно зробити.

Треба строго, незважаючи ні на що слідувати плану і тупо виконувати всі пункти, записані в щоденник. І коли ви будете бачити результат, почуття гордості за себе додадуть сили рухатися вперед.

Четверта причина – це боязнь, що у вас не вийде або не зможете.

Може і не вийти з першого разу, не виключено. Але якщо нічого не робити, тоді точно не вийде. Треба не боятися, а робити. Успіх приходить до тих, хто до нього прагнути. Недарма існує приказка, що під лежачий камінь вода не тече. Дійте і у вас обов’язково вийде. Все коли-то что-то робили в перший раз.

На мій погляд, це найголовніші причини, які можуть перешкодити почати свою справу і домогтися фінансової незалежності. Наявність власної справи дасть вам впевненість в завтрашньому дні. У вас з’явиться постійний дохід і можливість реалізувати давні мрії. Чи зможете надавати допомогу нужденним і своїм близьким за потребою, що важливо. Станете затребуваними і незалежними до глибокої старості.

Якщо стаття вас зацікавила, запрошую до коментарів. Буду рада, якщо у кого-то будуть доповнення, тому що тема цим не вичерпана.

Чому жінці важко розпочати свій бізнес

Залишити відповідь

error: Вміст захищений!!