Чи можна самому розкрутити інтернет магазин?

Після того, як Ви обзавелися інтернет-магазином, постає питання про виведення його в пошукових системах (пошуковиках) на перші місця.

Чи легко це зробити самому?

C одного боку легко, так як все необхідне для цього, можна знайти в інтернет. На сьогоднішній день в інтернет є багато різних інструментів розкрутки, як безкоштовних, так і платних.

Для того щоб самому займатися оптимізацією, просуванням і моніторингом свого сайту необхідно витратити кілька годин часу на скачування необхідних інструментів. Якщо Ви обмежуєтеся в своїх запитах певним регіоном, наприклад, одним своїм містом, то ви можете самі успішно розкрутити свій інтернет-магазин.

Допомога професіоналів може знадобитися лише в особливих випадках.

Якщо подивитися з іншого боку, то це складно, тому що це робота, і як будь-яка інша трудова діяльність – вона займає час і сили. Якщо конкуренція по вашій темі велика, то будуть потрібні певні зусилля, по просуванню і розкрутці сайту.

Сам по собі сайт не вийде на перші місця, потрібно затратити час, провести аналіз, розібратися в проблемах, вивчити матеріали, які пропонують пошукові машини по оптимізації і т.д. і т.п.

Це означає, що Вам доведеться витрачати свій час і свої нерви.
Якщо Ви хочете швидкий результат і у Вас є фінанси на рекламу, то краще звернутися до фахівців.

З іншого боку, краще Вас, специфіку Ваших послуг і товарів не знає ніхто, також тільки Ви знаєте свої сильні сторони і недоліки конкурентів. Тому деякі дії для просування в пошукових системах можна здійснити самому.

А через деякий час визначитися, чи потрібно звертатися до професіоналів або обмежитися своїми силами.

Ось кілька порад, які допоможуть Вам на першому етапі.

Перше з чого потрібно почати – це домен

Якщо у Вас вже є свій сайт, наприклад, www.firma.com, хорошим і простим рішенням буде прикрутити інтернет-магазин до Вашого домену, наприклад – magazin.firma.com.

Якщо у Вас немає свого сайту, то є кілька важливих критеріїв вибору назви інтернет магазину: – назва домену має бути коротким і легко запам’ятовуватися (Приклади www.knigi.com, www.kosmetika.ua і т.д.).

Чи можна самому розкрутити інтернет магазин?
online shop website on home office setup 3d rendering

• Наступний важливий момент підбору назви домену, це – просте, доступне написання.
• це дозволить уникнути помилок користувачів при написанні домена. І воно краще запам’ятовується. Так як назва доменів пишуть латиницею, бажано використовувати в назві домену букви, які однаково читаються як латинською, так і на російській.
• Добре, якщо назва домену легко вимовляється. Прекрасним рішенням при виборі домена є використання назви фірми, сфери діяльності, ваших базових продуктів або послуг.

Як правило, багато хороші домени вже розібрані, але можна прив’язати домен до регіону, наприклад, www.knigi.ua, www. knigi.com.

Як занести свій інтернет магазин в пошукову систему і навіщо це робити?
індексувати свій інтернет-магазин в декількох пошукових системах потрібно, і головне, що це можете зробити ви самі вручну.

Порада: реєструйте інтернет- магазин в основних пошукових системах відразу, як тільки ви зареєстрували домен.

Пройдіть переіндексацію ще раз після наповнення магазину товарами.

Це зробити не складно і незабаром ви побачите, що пошукова система включила вашу сторінку в свою базу даних.

Що індексують пошукові системи?

Пошукові системи індексують майже все, і враховують дуже багато факторів – тексти, картинки, відеофайли, посилання, PDF документи, і інше. Але найголовнішим для пошукових систем як і раніше залишаються самі звичайні тексти і посилання на ваших сторінках.

Найважливіші дії для розкрутки вашого інтернет-магазину:

• Пишіть самі, або замовляйте тлумачні статті, які будуть дійсно цікаві і необхідні Вашим відвідувачам.

• Особливу увагу приділіть заголовкам Ваших текстів та описів товарів. Це дуже важливо для індексації в пошукових механізмах.

• Тексти повинні бути оформлені якісними фотографіями, це особливо важливо при продажу товарів через інтернет. Ваш клієнт швидше купить те, що він побачив, ніж те, про що прочитав, це неписана істина …

Оптимізація інтернет-магазину?

Оптимізація дозволяє налаштувати сайт ваш інтернет-магазин під вимоги пошукових машин, а також спрощує відвідувачам Вашого інтернет магазину пошук необхідної інформації на сайті.

Пошукові системи – які вибрати?

На Українському ринку, досить приділити свою увагу двом пошуковим системам – це google.com, адже основна маса всіх запитів UAнета припадає саме на ці дві «іскалкі».

Способи підвищення позицій інтернет магазину в пошукових системах

1. Контекстна реклама. В даному випадку ви платите пошуковим системам за кожен клік на ваше посилання, і вони показують Вас на першому місці по тим запитам (словами), які Ви самі призначите.

2. Просування (розкрутка) сайту або інтернет магазину по пошуковим запитам за допомогою «оптимізації сайту», наповнення сайту своїми статтями і новинами, установка посилань на Ваш сайт з інших сайтів (бажано зі схожих по тематиці сайтів).

3. Підбір пошукових запитів, за якими ви хочете піднятися на перші місця в пошукових системах, і розміщення на різних сайтах, але з вашої тематики, цікавих текстів і статей з посиланнями, що ведуть на Ваш сайт.

Інші рекламні методи

Підйом інтернет магазину на перше місце по потрібним вам запитам – це найефективніший метод залучення покупців в ваш інтернет-магазин. Також існують і інші способи просування.

Дуже важлива для збільшення продажів реєстрація та розміщення товарів на торгових майданчиках. Одна з найбільших таких майданчиків це Гугл Маркет.

Є ще один варіант, це розміщення інформації про ваші товари і посилання на Ваш магазин в онлайн-каталогах. Можна використовувати для реклами великі товарні каталоги. У деяких таких каталогах послуги платні.

Розміщення товарів в інтернет-каталогах ви можете робити самі, а можете найняти фахівця.

Інвестиції в зарубіжну нерухомість

Як заробити на реставрації антикваріату

Ділова жінка: успіх чи самотність?

error: Вміст захищений!!