Чим різняться звички багатих і бідних людей

Чим відрізняються багаті люди від бідних, окрім розміру банківських рахунків? Способом життя, розпорядком дня та звичками. Чи є ймовірність, що первинні тут саме гроші, але що, якщо саме звички допомогли нинішнім мільярдерам заробити свої капітали? Науковці вивчивши щоденні звички 233 багатих та 128 бідних людей і зробили деякі висновки.

Як стати багатою та успішною людиною: реальні поради

Чим різняться звички багатих і бідних людей

Деякі люди помилково вважають, що багатим треба народитись, успадкувати стан батьків або красти. Але це не так. Це більше про менталітет та емоційний інтелект, ніж про щастя. Фахівці рекомендують 8 життєвих звичок від багатих людей і рекомендують їх застосувати, щоб стати кимось. Психологи твердо переконані, що, спостерігаючи за багатими людьми, можна змінити своє мислення. Ви не станете мільйонером через кілька років, але зміна мислення вирве вас з бідноти.

1. У більшості людей низького соціального стану скромні вимоги до стилю життя

Звичайні люди бояться труднощів. І тим більше тих життєвих змін, які можуть виникнути. Їм подобається так звана стабільність. Психологи стверджують, що багаті люди переважно вимогливі до себе, тому вони вимагають так само від інших. Але оточення цього не розуміє.

Багаті люди люблять зміни та покладають на них великі надії. Те саме, і по відношенню до себе.

2. Бідолахи думають, що їм потрібно щось робити, щоб розбагатіти.

Зазвичай прості люди думають, що для того, щоб багато заробляти, потрібно багато та старанно працювати або робити багато різних справ та прикладати багато зусиль. Багаті чудово знають, що треба бути кимось, щоб заробляти великі гроші. Так що процвітання залежить від того, яка у вас посада, і який вплив маєте на людей, а не від того, скільки часу ви витрачаєте на банальну роботу.

3.Звичайні люди воліють розваги ніж освіту

Варто подивитися, як основна маса людей проводить вільний час, і зробити висновок ким вони працюють і яка у них освіта. Ці люди люблять прості розваги та не люблять сидіти за книгами. Тим часом багаті зовсім навпаки. Вони ставлять науку вище за розваги. І, ставлять за мету отримати якісну освіту та навчитися щось робити, а не просто отримати ступінь магістра. Тому перше, що впадає у вічі в будинку багатої людини – це книги. Робітник читає романи і барвисті журнали.

4. На думку бідних, егоїзм – це недолік

А, на думку багатих, це чеснота. Коли оточення дізнається, що вони спілкуються з людиною-нарцисом, то вони відреагують з обуренням і назвуть його егоїстом, позбавленим будь-якого співчуття. Але люди, які представляють мислення багатіїв розуміють одну важливу річ, що якщо людина не в змозі подбати про себе, вона не зможе подбати про інших. Неможливо дати те, чого у вас немає. Якщо ви не можете любити себе, вам буде важко любити інших. А любов до себе – це прагнення до досконалості.

5. Бідні не інвестують у себе

Звичайні люди – споживачі життя. Вони купують тільки те, що відповідає їх насущним потребам, і зосереджені на негайному отриманні ефекту. Багаті навчаються і розвиваються, отримуючи життєвий досвід. Вони також знають, що нагородою за це прийде успіх, і людина врешті-решт досягне хороших результатів. Вони вкладають у себе і купують речі, які їх розвивають.

6. Бідняки вважають, що гроші – це корінь зла

На думку філософів, бідність та злидні – джерело зла. Пересічні люди  твердо вірять, що багаті або везучі, або нечесні. Це тому, що вони дивляться на гроші через призму емоцій. Вони вважають, що є єдина можливість розбагатіти, це виграти у лотерею.

Багаті думають про гроші за правилами логіки. Гроші для них лише інструмент. Вони знаходять спокій у своєму багатстві. Чому це відбувається? Тому що пересічні громадяни розглядають заробляння грошей як необхідність для продовження життя. Багаті, навпаки, розглядають багатство як визволення з рабства, що дає душевний спокій.

7. Люди низького соціального стану вчать своїх дітей виживати

Багаті навчають дітей, як інвестувати в себе та стати багатими. Це величезна різниця, яку можна побачити щодня. Якщо показувати дитині і навчати її, як виживати, і як влаштовуватися, отримуючи поради, то в дорослому житті вона стане такою самою як її незаможні батьки. Вона постійно боротиметься за виживання.

Подивіться, які заголовки бувають у пресі: «Боротьба за виживання», «Боротьба за найкраще завтра». Таким чином, вони виховують наступне покоління людей, яке буде вести боротьбу за виживання лише ціною свого життя.

Люди нижчого соціального стану привчають своїх дітей до миттєвого задоволення. Тоді в дітей з віком знижується самооцінка. Ті, хто розуміє, що гроші – це щось більше, ніж миттєве задоволення, мають вищу самооцінку.

8. Бідняки думають, що потрібно вибирати між грошима, сім’єю та здоров’ям

Міцне здоров’я та процвітання – девіз бідняків та людей низького соціального стану. Тільки це для них найважливіше. Багаті знають, що гроші рятують життя. Більше того, вони знають, що за гроші можуть отримати все одразу.

Як досягти фінансової незалежності

Як притягнути до себе гроші — 3 кроки до багатства

5 способів досягнення будь-якої мети