Де купити | продати сайт, YouTube-канал, групу в соц мережах

Продаж або купівля проекту є хорошим способом отримання коштів за розкручений сайт або придбання відмінного додаткового бізнесу. Отримати гроші за продаж інтернет-проекту можна безпосередньо від покупця або через гаранта. Перший варіант використовується зазвичай в тому випадку, коли не хочеться віддавати комісію посередникові. Щоб знайти покупців, використовуються дошки оголошень по типу SearchEngines.

Тут важливо розуміти, що не всі покупці хочуть давати передоплату. У той же час і продавець не хоче передавати сайт, а після отримати гроші. Що в першому, що в другому випадку може бути факт шахрайства, і ніхто від цього не застрахований. Тому звернутися до посередника, буде правильним рішенням, особливо, якщо продається дуже дорогий проект.

Продавець в цьому випадку, знаходить біржу, виставляє свій проект з потрібною вартістю і чекає покупця. Якщо він з’явиться, система обов’язково проінформує продавця.

Де купити | продати сайт, YouTube-канал, групу в соц мережах?
Business colleagues discussing over notes on bulletin board. Female professionals are planning in office. They are at workplace.

Для покупців є багато плюсів:

Безліч пропозицій;
Все майданчики обов’язково перевіряють, особливо якість доменів;
Система захищає від шахрайства;
В швидкі терміни може придбати готовий проект.

Купуючи готовий проект, важливо уточнити інформацію по наступних аспектах:

  1. Відвідуваність сайту;
  2. Вік (бажано не менше року);
  3. Наявність оригінального контенту;
  4. Наявність сайту в каталогах Яндекса;
  5. Показники ТИЦ и PR – від 10;
  6. Двигун майданчика;
  7. Кількість і якість посилань;
  8. Наявність включеної монетизації;
  9. Витрати на обслуговування сайту.

Важливо вибирати ту площадку, де надається багато інформації про пропоновані ресурсах. Потрібно звертати увагу на кількість проданих проектів, а також на гарантії, які дає посередник. Не варто забувати і про комісії.

5 бірж для купівлі та продажу проектів з доходом

З усіх наявних проектів, варто виділити 5 бірж, які з хорошого боку зарекомендували себе серед великої кількості користувачів.

PR-CY

Свою роботу біржа веде вже більше 10 років. Тут підтримується безліч тематик, більш того щоб вибрати дійсно потрібний проект, з огляду на власні побажання, можна налаштувати всі параметри (ІКС, кількість хостів, тематику, вартість, дохід і домени). На даний момент на сайті розглядається 222 лота і кожен день додаються нові сайти.

Завдяки потужним інструментам, можна отримати детальну оцінку сайтів. Якщо відкрити який-небудь лот, то відобразиться його опис, інформація про сайті разом зі статистикою. Тут же можна подивитися поточну і оптимальну вартість лота, по якій і можна купити проект.

Комісія за покупку сайту на цій біржі становить 5%. Все безпечні угоди проходять завдяки посереднику Garant.deals. Як тільки всі умови будуть виконані, сума грошей буде передана продавцю.

Telderi

Для пошуку нового сайта надається зручний функціонал і безліч цікавих проектів. Кожен варіант інтернет-ресурсу можна налаштувати. Наприклад, в окремому розділі можна подивитися сайти, домени, YouTube канали, Дзен акаунти, додатки, групи в ВКонтакте, Інстаграме і телеграмі, а також облікові записи в Facebook.

На даний момент біржа пропонує понад 8000 активних аукціонів. Якщо клікнути на вподобаний проект, то можна ознайомитися з його описом, статистикою, параметрами, графіками, доходами і витратами. Тут представлено багато інформації, а також різні фото продавця, які підтверджують деяку інформацію.

Розмір комісії тут варіюється від 2 до 7,5%. Її можна також розділити між продавцем і покупцем, головне, про це спочатку домовитися.

Система контролює угоду від початку до кінця. Більш того хорошим плюсом для покупця є можливість перевірити куплений проект і в разі, якщо він не відповідає заявленим критеріям, повернути гроші.

Allsites

Ще один майданчик, де пропонується безліч варіантів з різним ступенем прибутковості. В даний час представлено більше 3000 лотів. У пошуку можна налаштувати всі параметри: вартість, ТИЦ, кількість хостів, тематику і т.д.

Перейшовши в картку товару, можна побачити всю необхідну інформацію про сайт: ті ж графіки, статистика відвідуваність і інші важливі параметри.

Flippa

Англомовна майданчик надає можливість, як продавати, так і купувати готові інтернет-проекти. Товар можна випустити в якості звичайного оголошення або у формі аукціону. Тут є багато тематик і форматів: сайти, інтернет-магазини, різні додатки і т.д.

Якщо зацікавитися якимсь товаром, то можна дізнатися детальну інформацію про доходи та витрати, доменному імені, географії сайту і відвідуваності.

Комісія залежить від обраного способу оплати і зазвичай це 12-15%. Більш того, щоб розмістити оголошення, продавцеві потрібно заплатити 9-29 $.

Bitus

Біржа купівлі та продажу проектів дозволить швидко знайти необхідний ресурс, дізнатися про нього всі необхідні відомості і зробити безпечну угоду. Вказується вся інформація про сайт: ТИЦ, PR, географія сайту, вік домену, відвідуваність і т.д.Більш того крім продажу і покупку сайту, можна стати інвестором і вкласти в проект певну суму.

На даний момент на біржі є понад 150 проектів. Сам майданчик вважається закритою, тому пройти реєстрацію можливо тільки на запрошення.

Отже, щоб продати або придбати інтернет-проект, краще звернутися в одну з вище зазначених бірж. Так, потрібно заплатити певний відсоток, однак, краще вже так, ніж втратити проект або гроші, наразившись на шахрая.

error: Вміст захищений!!