Де українцям шукати роботу за кордоном

У світі створено і успішно працює багато сайтів компаній, які займаються рекламною діяльністю і на цьому заробляють.  У статті надано кілька work-ресурсів, де українські громадяни знайдуть собі якусь роботу в Європі.

Де українцям шукати роботу за кордоном

1.AdAid – платформа, де публікуються вакансії для українців

Сайт пошуку роботи в Європі для українських робітників та спеціалістів створений нещодавно. Причиною стала війна в Україні. AdAid дає можливість українським безробітним спеціалістам та європейським роботодавцям знайти один одного та вирішити свої проблеми.

Незалежно від того, чи компанія є рекламним агентством, чи компанією яка має вакансії, можуть бути клієнтами AdAid, що дозволяє їм розміщувати будь-які вакансії, які можуть бути в країні або віддалено.

2.Angellist – це майданчик для стартапів

Цей ресурс знадобиться українським підприємцям, які хочуть відкрити бізнес, але у них немає грошей. На цьому сайті вони зможуть знайти інвестиції для старту.

AngelList є материнською компанією AngelList Venture, AngelList Talent та Product Hunt. Компанія підтримала мільйони підприємців та допомогли виробникам запустити понад 100 000 продуктів, які виготовляють за інноваційними технологами.

Компанія AngelList приваблює багатих людей, які фінансують стартапи, та розраховують на те, що українські підприємці тут також знайдуть фінансову допомогу.

В даний час компанія додала значок, що підтверджує пошук людей на роботу. Через те, що в галузі відбувається безліч заморозків найму через кризу пандемії, і важко зрозуміти, які компанії все ще набирають працівників.

Внаслідок цього стало видно, що тисячі компаній підтвердили, що набирають на роботу людей. Для цього потрібно переглядати списки вакансій і можна побачити, які компанії активно набирають співробітників. Вони позначені зеленими значками «Verified Hiring».

  1. Альтернатива AngelList

1). LinkedIn – це соціальна мережа, яка орієнтована на бізнес, тому використовується у професійних мережах. Станом на березень 2022 року LinkedIn налічує понад 633 мільйони користувачів, з яких понад 106 мільйонів є активними з більш ніж 200 країн світу.

Щоб знайти вакансії, використовуючи соціальну мережу LinkedIn, потрібно там зареєструватися. Далі зайти на головну сторінку сайту, у верхній частині знайти опцію «Вакансії» та натиснути на неї.

Відкриється вставка із пошуком. У пошуковий рядок напишіть ключові слова своєї професії або галузі, якщо знаєте компанію, напишіть її назву. У рядку «Пошук по регіону» напишіть країну, де хочете працювати, і натисніть кнопку «Пошук».

2). Apple App Store – це магазин програм

Магазин App Store пропонує сотні тисяч програм, які можна завантажити на свій смартфон. Знайдіть в App Store програми для бізнесу, завантажте їх та користуйтеся.

Дуже корисні програми соціальних мереж, які пропонуються на безкоштовній основі. Використовуючи соціальні мережі, можна знайти роботу в будь-якій країні.

  1. APSJobs – це платформа для реклами вакансій

Сайт APSJobs дозволяє користувачам створювати облікові записи, щоб отримувати сповіщення про вакансії електронною поштою, коли компанії оголошуються вакансії, які відповідають тому, що шукають люди.

Щоб подати заявку на вакансію в APSJobs, користувачам необхідно натиснути кнопку «Подати заявку» в нижній частині рекламованої вакансії, і вони будуть направлені на сайт вакансій рекламного агентства для заповнення заявки. APS пропонує широкий спектр можливостей на повний чи неповний робочий день, або тимчасову роботу за кордоном.

Є початковий рівень, управлінські та технічні посади. Доступні програми учнівства, кар’єрне зростання, програми для випускників шкіл.

Резюме

При працевлаштуванні за кордоном кожен кандидат на вакансію подає своє резюме. Тут велике значення має не тільки освіта, а й досвід роботи.

У Європі численну групу безробітних складають молоді люди, які нещодавно закінчили навчання.

Тому українці мають це враховувати при відмові у прийомі на роботу та шукати компанію, де візьмуть без досвіду роботи.

Підприємницька діяльність для українців у Польщі

Як стати професійною фото-моделлю

Робота вебкам-моделлю віддалено — тонкощі та секрети