Декрет – економимо чи заробляємо?

Математика декретної відпустки проста: раніше двоє жили на дві зарплати, тепер троє – на одну (або більше, в залежності від кількості дітей у вашій родині).

Звичайно, деякі жінки не працюють і до пологів , а для кого-то досить тієї суми грошей, яку щомісяця приносить чоловік. Але погодьтеся, таких сімей меншість. Більшість же зовсім не проти заробити зайву копієчку. А хтось ще і мріє про кар’єрний ріст, самоствердженні, зміні роботи … або ж думає «На чоловіка сподівайся, та й сама не зівай; тим більше, що чоловік – він сьогодні є, а завтра його може і не бути … »

На що можна розраховувати, пішовши у відпустку під назвою декрет? На велику економію або все ж на рівень життя, наближений до звичного, який ви можете забезпечити собі самі?

Декрет - економимо чи заробляємо?
A Mother and baby child on a white bed.

Давайте розглянемо найпопулярніші варіанти заробітку і вирішимо, чи можливо зробити кар’єру, перебуваючи в декретній відпустці.

Інтернет

Ні, ми не будемо пропонувати вам торгувати на біржі Форекс – не тому, що це відвертий лохотрон, а тому, що стільки часу і грошей, потрібних для того, щоб напрацювати мінімальний досвід і самі мінімальні доходи, у нас просто немає. Зате поговоримо про фрілансі.

Якщо ви вмієте:

– писати статті (та ще й на заздалегідь задану тематику, грамотно вписуючи до статті потрібні ключові слова),

– створювати сайти,

– працювати з Фотошопом,

– робити письмові переклади,

– та й просто набирати тексти і маєте доступ в світову павутину, тоді вам є на що розраховувати на цьому терені.

Ви можете знайти біржу онлайн праці (наприклад, Адвего, Текст Сейл або будь-яку іншу), зареєструватися там і почати шукати свої замовлення. Так, відразу гроші не повалять річкою – спочатку доведеться нарощувати собі репутацію, роблячи дрібні або недорогі замовлення. Зате потім, роззнайомився з постійними роботодавцями, можна почати заробляти непогані гроші. Ви самі здивуєтеся, для скількох людей такий вид діяльності є головним заробітком!

Якщо говорити про створення сайтів, то робити їх можна для себе (а потім заробляти на рекламі, правда, тільки через півроку після створення) або на продаж. А можна брати замовлення від конкретних клієнтів – наприклад, замовлення на сайт-візитку для організації або інтернет-магазин для бажає заробити знайомої.

Як варіант, можна створювати групи в соціальних мережах – на цьому зараз теж заробляють, розміщуючи на сторінках добре розкручених груп рекламу.

Набір текстів (з відсканованого рукописного листа) – це справа саме нехитре, але і саме низькооплачуваною. Так, 1 лист готового тексту А4 може коштувати всього 10 гривень.

створення сайтів
Business contract signing. Corporate document. Agreement checking. Data protection. Terms and conditions, privacy policy, legal notice metaphors. Vector isolated concept metaphor illustrations

Але пропозицій в інтернеті море, потрібно тільки шукати. Наприклад, є вид підробітку – сканувати книги і переводити ці скани в вордовскій формат за допомогою спеціальної програми. Або є сайти платних відгуків – можна писати про знайомих вам магазинах або торгових марках … Коротше, інтернет – це самий розширений відповідь на питання «Як заробити в декреті?»

Хенд-мейд

Добре, якщо ви вмієте в’язати гарні светри, веселі шкарпетки, вишивати розкішні картини, плести квіти з бісеру тощо. Але навіть володіючи цими талантами на рівні «100 балів і вище», можна зіткнутися з проблемою – де брати клієнтів? На одних тільки друзів-знайомих багато не заробиш … Добре, якщо є знайомі з власним магазином, куди можна возити свої вироби. Але якщо немає?

Моя порада: заведіть сайт або (що ще простіше, і може, навіть в рази ефективніше) групу в соцмережі, присвячені вашої творчості.Запросіть туди друзів, нехай вони запросять своїх друзів …

А далі аудиторія буде тільки наростати (пам’ятаєте про «тимчасових рамках» соцмереж: в Одноклассниках, наприклад, розраховуйте на аудиторію «від 20 до 60-ти», на Фейсбуці – «від 20-ти до 40-ка », а Вконтакте -« від 20-ти до 30-ти »: виходячи з цього і вирішуйте, де краще піде створюваний вами товар).

Додайте фото своїх робіт, ціни, ваші контакти. Дізнайтеся, де поруч з вашим будинком поштамт, офіс перевізника (в Україні для таких продажів дуже популярна «Нова пошта»), якщо немає – заведіть банківську картку, на яку зможуть класти гроші іногородні замовники … Ось і все.

Такий бізнес хороший тим, що їм можна займатися в будь-який вільний час – готова кофточка або шапочка може полежати і тиждень, і місяць, не втрата свого товарного вигляду. А потім все одно знайде свого клієнта.

Ще один варіант заробітку: майстер-класи. Їх можна проводити вдома, можна зі своїми матеріалами приїжджати, наприклад, на дитячі свята. Це може бути будь-який швидке хобі: плетіння, в’язання, квіллінг, оригамі, макраме … Я недавно бачила майстер-клас, присвячений виготовленню милих тваринок в техніці валяння – це було чудово!

Цьому ж хобі можна присвятити і свій сайт – запевняю вас, людей, які цікавляться покроковими виготовлення круглих серветок або плетінням кошиків з соломки ви знайдете.

Порада: пишіть грамотно, самі робіть фото, добре обмірковуйте тему кожної статті (якщо, наприклад, почали писати в статті про ліплення з глини, то й пишіть про глину, не переходьте на в’язання і вишивку).

22 ідеї для публікаций в Instagram

Як заробити ВКонтакте: реальні способи

Пошукова оптимізація сайтів ( SEO )

Інтернет магазин одягу для вагітних: як бізнес ідея

Інтернет: заробітОК для Жінок в декреті ( 8 варіантів )

Як заробити гроші вдома Жінці через Інтернет?

Чому жінці важко розпочати свій бізнес

Ну і, нарешті, зверніться до магазинів подарунків! Сережки з кераміки, авторські магнітики на холодильник, ляльки ручної роботи – якщо товар хороший, їм можуть і зацікавитися. А є ж ще і ярмарки. Є вуличні продавці сувенірів. Встановіть ціну своїй роботі, і вперед!

Торгівля

Багато мам займаються організацією СП (спільні покупок) – замовляють товари оптом на фабриці, потім їх розпродають або розподіляють між собою, як прибуток додаючи собі якийсь відсоток до ціни реалізованого товару.

Щоб товар йшов швидше, перш ніж замовляти ці мами залишають про нього оголошення на активних форумах для батьків, сайтах- “товкучках” або своїх сторінках в соцмережах (куди завчасно запрошують «дружити» велика кількість інших жінок, яким може знадобитися їх товар). А далі – знову та ж картка, поштамт, офіс перевізника …

Є ще замовлення з іноземних інтернет-магазинів. Якщо ви знаєте англійську або іншу мову, можете розібратися з системою міжнародної оплати і доставки – то можете і робити замовлення на таких сайтах. Охочих отримувати фірмові імпортні речі за ціною, нижчою, ніж пропонують торгові центри, багато. Чим не заробіток в декреті, а заодно і хороші речі для дитини і себе зможете купувати.

Власний бізнес

Звичайно, важко придумати бізнес, в якому можна буде процвітати, не відходячи від квартири. Але якщо це буде інтернет – магазин, в якому доставка буде здійснюватися через поштові служби (це ви можете організувати, якщо пошта поруч з будинком).

Якщо у вас є гроші, тобто початковий капітал, то варіантів бізнесу буде більше – можна відкрити цілком реальний магазин, швейний цех або ремонтну майстерню, дизайнерську фірму …

Власний бізнес
Mature woman working from home on laptop. Woman has blueprints on the table, dealing with investments and finances

Ось тільки якщо ваші руки зв’язані малюком, то доведеться наймати персонал.Як і багато видів бізнесу, тут є багато ризиків – податки, контролюючі органи, нестача покупців, нарешті … Але якщо все складеться добре, то з декрету ви вже вийдете з готовим бізнесом, який далі можна буде тільки розвивати.

Деякі мами займаються відкриттям приватних дитячих садів. Ідея проста: одна мама стежить за дітьми інших п’яти мам, в той час як вони виходять на роботу. На «зарплату» мамі-няні скидаються всі разом.

Деякі мами підробляють репетиторством – іноземні мови, шкільні або університетські предмети …

Правда, щоб такі заробітки були легальними, потрібно зареєструватися як приватний підприємець і платити податок.

Решта – платні опитування, наприклад. Хоча це якраз і не заробіток – так, 500 рублів на півроку може, і заробите – мобільник поповнити.

Одна моя знайома пише чудові розповіді для дітей, відсилає їх у дитячі журнали і отримує гонорари. Так, вони часто бувають цілком символічними, але на кілька кілограмів фруктів малюкові в місяць так можна заробити.

В загальному … Як то кажуть, «хто хоче – шукає можливості, а хто не хоче – причину» . Якщо ви серйозно вирішили підзаробити в декреті – то може, і не з самого першого дня, але з часом у вас це обов’язково вийде. Проаналізуйте свої знання і навички, свої можливості і кількість вільного часу – і вперед!

Головне, щоб в гонці за грошима не постраждав від браку уваги ваш найголовніша людина, сенс, заради якого вся ця гонка і почалася – рідна крихітка …

error: Вміст захищений!!