Ділова жінка: успіх чи самотність?

Жінкам не довіряють, вважають, що їх місце на кухні, а для управління великими корпораціями існують «дядечки». Від стереотипів піти не так-то легко і нема за що в цьому кого-небудь звинувачувати, але жінки можуть вплинути на громадську думку, довести всім і кожному, що вони чогось варті в цьому світі, і вони, власне, кожен день доводять . Але однією з головних проблем залишається особисте життя.

Як можна встигати справлятися і з угодами, і з дитиною, і з веденням господарства ?! Лише одиниці здатні на це, і тому все частіше дівчата залишаються самотніми. Вони зовсім не обділені увагою, навпаки, розум приваблює і збуджує чоловіків, але на романтичні відносини попросту немає часу, як би це засмучує не звучало.

Ось і виходить, що розумні і красиві, вони просиджують вечора на самоті. Чим же жіночий бізнес відрізняється від чоловічого? Дами починають вибудовувати свою справу зсередини.

Спочатку вони формують внутрікорпоративну культуру, налагоджують відносини всередині колективу, так як розуміють, що починати потрібно з малого, потрібно завоювати для початку свій колектив, і лише потім ставити більш глобальні цілі.

Ділова жінка
Shot of happy businesswoman sitting behind her laptop and working on new project. Home office.

Що ж стосується чоловіків , то вони краще «брати бика, за роги». Їх тактика спрямована на завоювання зовнішньої аудиторії, залучення якомога більшої кількості партнерів і споживачів. Вони вважають, що колектив – справа наживна, відбувається «текучка» кадрів і зациклюватися на якомусь конкретному людині не варто.

Якщо одна робоча одиниця не впоралася, її цілком можна замінити на іншу, а ось тактика нікуди не дінеться, її потрібно розвивати і саме над нею і потрібно працювати.

А для такого прикладу нам доведеться зануритися в дитинство. Давайте разом пригадаємо, в які ігри грають хлопчики і дівчатка? Хлопчики воліють спортивні і активні ігри, мета в яких – перемога. Дівчата ж вибирають так звані «процесні гри», в яких, за ідеєю, ні кінця.

З першого погляду може здатися очевидним, що ігри, націлені на перемогу, більше розвивають в людині лідерські якості, але не варто забувати, що «процессная гра» спрямована на виконання відразу декількох завдань, в той час як цільові – на одну конкретну.

Це вміння вирішувати відразу кілька завдань перейшло у доросле життя маленьких дівчаток і успішно допомагає їм у веденні бізнесу.

Хто б міг подумати, що жінка коли-небудь буде стояти нарівні з чоловіком? Носитиме його одяг, водити його машини і виконувати його роботу. Яке було заняття жінок в далекому минулому? Збереження і підтримка сімейного вогнища, підготовка їжі, виховання дітей, а з розваг залишалися лише в’язання та вишивання. Сьогодні ж ніхто не зможе дорікнути слабка стать в слабкості.

У нашому сучасному світі жінка забезпечує себе повністю. Кого-то змушує життя, якогось амбіції, проте якими б не були помисли, жінки досягли значного успіху в сфері ведення бізнесу.

Отже, ми з’ясували, що основною проблемою є недовіра з боку громадськості до дівчини-керівнику, причому як з боку чоловіків, так і з боку жінок. Як розвіяти міф про становище жінок в цьому житті?

Відповідь проста – якісно виконувати свою роботу. У наш час багато визнаних бізнес-вумен, які мають повагу з боку колег.

Все дається непосильною працею, проте праця ця в кінцевому підсумку приносить свої плоди. Якщо, скажімо, вам довірили управління будь-яким відділом, і ви в цьому досягли успіху, то до вас відразу виникає повага, а для вас це буде безцінним досвідом в майбутній «бізневуменской» життя. Якщо показати результат, то оскаржити його ніхто не посміє.

Як поєднати приємне з приємним? В першу чергу, залишатися жінкою. Дуже часто, дами переносять образ управлінця в особисте життя, забувають, що їхні обранці – це партнери, а не підлеглі.

«Мимра!» – часто це досить точний опис жінок-керівників: вони забувають про жіночності й ніжності, властивою всьому слабкій статі.

Чоловіки хочуть піклуватися про своїх улюблених, бажають відчувати перевагу, люблять бути сильними, в той час, як жінка притулиться до його сильному чоловічому плечу, коли щось не так йде в її житті.

Складно ? Можливо. Але доведеться відчути себе маленькою дівчинкою, щоб створити, а потім і зберегти сім’ю, і повірте: це не так-то й погано, бути слабкою. І наостанок, є невеличке прохання до чоловіків. Будьте більш лояльні до дівчат в бізнесі, адже це зовсім не просто – вести справи і боротися з вами за визнання заслуг.

Ми можемо допомогти один одному, навчити чогось, не варто влаштовувати воєн там, де їх можна уникнути!

Як розкрутити бізнес — покрокова інструкция

Фотокниги ручної роботи як ідея для бізнесу

У чому переваги реклами в Google?

error: Вміст захищений!!