Додатковий дохiд – 3 креативні способи онлайн

Віддалена робота або робота вдома – це проблема, яка викликає все більший інтерес. Багато людей хочуть працювати вдома, бо їм набридло працювати в офісі, їздити на роботу, постійно застрявати в пробках. Все більше і більше роботодавців пропонують можливості віддаленої роботи, але багато людей хочуть працювати вдома самостійно, з ненормованим робочим часом. Для таких людей написана ця стаття.

1. Заробіток в соціальних мережах

Раніше ніхто не думав, що соціальні мережі можуть бути джерелом заробітку. Сьогодні з'ясувалося, що використовуючи сайти соцмереж можна реально розбагатіти. Існує багато способів заробітку в соцмережі, але найкращі три способи.

• Перший спосіб – просувати власні товари або послуги.
• Другий спосіб – рекламувати чужу продукцію за допомогою партнерських програм.
• Третій спосіб – заробіток у чиїсь соціальній мережі за гроші.

1). Реклама товарів і послуг

Щоб почати продавати власні продукти в соціальних мережах, потрібно відповісти на питання, чи зможете ви охопити цільову групу, яка буде зацікавлена у ваших продуктах або послугах.

додатковий дохiд

Почавши діяльність в Instagram з нуля, змусити передплатників стати вашими клієнтами, може бути дуже складним завданням. Якщо у вас не обмежений бюджет, вас може спокусити платна реклама.

2). Співпраця з партнерською програмою

Для людей, які не можуть дозволити собі продавати свою продукцію, приєднання може бути хорошим рішенням. Просто виберіть партнерську програму, і ви можете відразу почати заробляти, не підписуючи ніяких контрактів. В кращому випадку на партнерці можна отримати навіть кілька десятків відсотків комісії за одну продажу. Вам не потрібно збирати замовлення і виконувати їх. Ваше завдання – просувати товари за власними партнерськими посиланнями.

3). Використання для заробітку чужу соціальну мережу

Багато людей заробляють на життя тим, що використовують чужі соціальні мережі. Ведення одного профілю для місцевої компанії не стане прибутковим бізнесом, але якщо ви вирішите співпрацювати з багатьма брендами одночасно, ви можете розраховувати на надзвичайну винагороду. Найшвидшим способом заробітку, безумовно, буде використання чужих соціальних мереж. Щоб налагодити співпрацю з компанією, варто приєднатися до однієї з численних груп Facebook, присвячених рекламі в Інтернеті.

2. Ведення власного сайту

Створення власного ресурсу дуже приваблива форма заробітку в інтернеті. Є люди, які на цьому заробили величезні статки. Мається на увазі блогери та адміністратори сайтів. Але без будь-яких навичок просування веб-сайтів може бути складним завданням, та, на щастя, дізнатися про це не так вже й складно.

1). Перший крок – це безумовно треба відповісти на питання, який сайт ви хочете запустити і як на ньому заробляти? Ви можете продавати рекламу в блозі. Є багато блогів про моду, подорожі, автомобілі та багато іншого.

Заробіток в інтернеті

Наприклад інформаційні сайти охоплюють теми з багатьох категорій. На одній сторінці можна писати і про красу, і про автомобілі одночасно. Запуск сайту пропонує великий потенціал заробітку, але також вимагає багато праці.

2). Одна справа створити веб-сайт, інша – залучити потенційних клієнтів. Щоб сайт заробляв гроші, необхідно збільшувати відвідуваність. Є багато способів збільшити трафік свого сайту. Найпростіший спосіб – купити рекламу в Google Ads, але це коштує великих грошей. Сайт можна рекламувати, наприклад, за допомогою соціальних мереж.

3). Якщо ваш сайт дійсно гідний, він може бути добре позиціонований в пошуковій системі Google. Звичайно, пошуковиків є багато, але найпопулярнішим є саме Google. Сайт може бути створений тільки з метою заробляння грошей в Інтернеті. І таких сайтів предостатньо. Зазвичай люди, які заробляють на сайтах, вибирають партнерські програми. Вони дають власнику багато можливостей.

3. Заробіток на партнерських програмах

Є сайти, які дозволяють заробляти гроші, рекламуючи їхні товари та послуги. Що можна просувати через партнерські програми? Буквально все. Найбільше можете заробити на таких партнерських програмах:

• позика до зарплати;

• відкриття банківських рахунків;

• продаж дієтичних добавок.

Де можна просувати продукти та послуги партнерської програми? Практично скрізь, де дозволені способи просування. Така форма заробітку в інтернеті дуже приваблива. Вибравши відповідну партнерську програму, ви можете розраховувати на дійсно високі комісійні виплати. Великою перевагою є те, що ваше завдання – тільки залучати клієнтів, а все інше вас не цікавить.

Якщо у вас є популярний сайт, обов’язково знайдіть партнерську програму, відповідно до тематики сайту. Наприклад:

• Якщо тематика вашого сайту про подорожі – рекламуйте пропозиції турагентства.

• Якщо у вас є сайт про здоров’я або красу – рекламуйте біодобавки або косметику.

• Якщо у вас є сайт про автомобілебудування – рекламуйте шини, автокосметику або масла.

• Якщо у сайта фінансова тематика – рекламуйте банківські рахунки або кредити.

Як бачите, можливостей багато! Успішний сайт може бути гарантією пасивного доходу. Скільки можна заробити? По-різному. Наприклад, продаючи добавки, можете розраховувати як мінімум на кілька десятків гривен в якості комісії.

Заробіток на партнерських програмах

Деякі сайти пропонують своїм партнерам реферальну систему, що збільшує заробіток. Запрошуючи нових людей в партнерську програму, можете розраховувати приблизно на 5-10% від того, що вони заробляють. Однак не всі партнерські програми пропонують таку систему.

Заробіток на партнерських програмах – це спосіб життя багатьох людей, а інші використовують такі програми тільки для того, щоб заробити додаткову зарплату. Одне можна сказати напевно – вони дозволяють заробити багато грошей, але для цього потрібно багато працювати.

Найпростіший заробіток в Інтернеті з Socpublic

Olymp Trade Україна ( обзор офіційного сайту )

Біржа копірайтінга TextSale, Advego и Turbotext

error: Вміст захищений!!