Додатковий заробіток для Жінок на дому та в Інтернеті

Багато жінок у віці 40 плюс, маючи пристойний досвід роботи, хочуть збільшити свій дохід у вільний від основної роботи час. І, тільки завдяки наявності Інтернету вони зможуть додатково додати до того, що у них вже є кілька тисяч гривень на місяць. В ході пошуку додаткової роботи і консультації з експертами вони починають розуміти, що є така робота, з якою вони впораються, тому що мають навички її виконувати.

Вивчивши різні види робіт для додаткового заробітку, вони здивовані, чому раніше не могли до цього додуматися.

ТОП-9 способів додаткового заробітку для жінок на дому та в інтернеті

Додатковий заробіток для жінок на дому і в Інтернеті

Дійсно, те що багато жінок робили безкоштовно для себе і для сім’ї, можна продавати людям, які цього потребують. І, найголовніше, що ці способи додаткового заробітку не вимагають ніяких витрат, і якихось особливих професійних умінь. Виявляється можна використовувати те, що за своє життя накопичили – свій досвід.

1.Рукоділля – додатковий заробіток для жінок

Цей спосіб заробітку у вільний від основної роботи час взагалі то самий простий і цікавий, приходить на думку тоді, коли хтось порадить на цьому заробляти. Наприклад, якщо ви в’яжете спицями чи гачком, не важливо або може ви вмієте шити одяг, чи робити якісь милі іграшки – все це можна перетворити в джерело свого додаткового доходу. У всі часи, в будь-якій країні винахідливі жінки, які хочуть вигідно відрізнятися від інших людей, стараються якось ексклюзивно одягатися, тому такі навички, як вміння в’язати, і вміння шити, звичайно ж стануть в нагоді, коли потрібно заробити додаткові гроші.

Попит на такі вироби був завжди, він є і сьогодні, буде і завтра, так як кожна стильна жінка хоче мати в своєму гардеробі унікальну річ ручної роботи. Вона прекрасно розуміє, що це коштує дорожче, ніж куплена річ в магазині. Тому якщо хтось із жінок вміє робити дійсно красиві ексклюзивні речі, то покупець на вашу річ обов’язково знайдеться, особливо якщо це шикарні в’язані унікальні речі.

2. Домогосподарка за викликом – це надійний додатковий вид заробітку для жінок

Для додаткового заробітку можна розглядати такий вид послуг, як помічниця по дому. Це взагалі дуже потрібна послуга, причому в будь-якому місті. Дуже багато жінок зараз працюють на підприємствах або ведуть приватний бізнес їм ніколи займатися хатньою роботою, ніколи стояти біля плити, тому вони охоче ці обов’язки доручають тій жінці, яка за гроші виконає цю роботу. Так що якщо ви вмієте мити вікна, гладити речі, робити прибирання в хаті, то скористайтеся цією навичкою і заробляйте додаткові гроші. Багато молодих матусь зайняті дітьми і не вміють добре готувати, з величезним задоволенням заплатять за роботу куховарці, яка може приготувати смачний обід.

Так що якщо ви любите готувати, скористайтеся такою можливістю і один, два або три рази на тиждень приходьте в цю сім’ю і готуйте щось смачненьке. Можна взагалі за угодою взяти чийсь будинок на повне обслуговування і отримувати за це зарплату.

3. Спосіб заробітку номер три – няня на виклик

Це дуже затребувана послуга, причому нянею можна працювати дві-три години в день, а можна влаштуватися на повну зайнятість. Завжди так було і зараз так є, бо нинішня ситуація така, що багато батьків не користуються послугами дитячих садків, бо не хочуть травмувати дітей раннім підйомом і тривалою їздою, тому їм вигідніше, що б дитина була під наглядом няні. Дуже цінуються кваліфіковані досвідчені няні, яким можна довірити дитину на цілий день, поки батьки на роботі.

Робота для жінок

Багато людей готові наймати няню, але знайти хорошу няню дуже непросто, тому будь-яка працююча сім’я, яка хоче, щоб їх дитина була під наглядом професійної няні, готова платити нормальні гроші. Які сюди входять обов’язки няні: повести дитину в школу, забрати її зі школи, погуляти, нагодувати, допомогти зробити домашні уроки. Якщо ви добре ладите з дітьми, можливо у вас є педагогічна освіта, то ця послуга для вас.

4. Спосіб додаткового заробітку номер чотири – віддалене викладання або репетиторство

Якщо ви фахівець в області педагогіки і володієте знаннями шкільних предметів, тоді цей спосіб може вам стане в нагоді. Ви можете давати консультації з математики або української мови, викладати англійську. Може ви хороший юрист, то за невелику винагороду можете давати поради пов’язані з юриспруденцією, можете консультувати або надавати послугу юридичного характеру. Якщо ви класний бухгалтер з великим досвідом роботи, цілком можете надавати бухгалтерські послуги малому бізнесу. Багато підприємців, які ведуть дрібний бізнес з величезним задоволенням будуть вам платити за ведення бухгалтерського обліку.

5. Спосіб номер п’ять – це дрібно-роздрібна торгівля різними товарами

Торгівля – це простий спосіб заробітку, він працював тисячу років тому, і вчора, і сьогодні працює, і завтра буде працювати, і післязавтра, навіть якщо ви не індивідуальний підприємець, все одно ви можете займатися цим видом додаткового заробітку. Що ви можете продавати? Це може бути одяг, книги, косметика, взагалі все що завгодно. Подивіться на дошках оголошень що у вашому регіоні продають, що купують, візьміть собі до уваги якісь ідеї, які вам сподобалися, складіть список тих товарів, які вам хотілося б придбати для того щоб потім продати. Пошукайте в Інтернеті сайти, які продають оптом. Потім робіть рекламу в соціальних мережах про продаються товари і торгуйте.

6. Спосіб додаткового заробітку – це домашня кондитерська

Виготовлення домашніх напівфабрикатів – надійний вид заробітку. Зараз багато людей дуже зайняті і просто не встигають приготувати собі смачні делікатеси, тому з радістю готові платити кухарю за якісну їжу, не з магазину, а за домашню їжу. Тому якщо ви добре вмієте готувати то скористайтеся способом приготування домашніх напівфабрикатів, наприклад, котлет, голубців, пельменів, вареників тощо. Є сім’ї, які постійно користуються послугами жінок, які спеціалізуються на виготовленні продуктів напівфабрикатів. А, якщо ви хороший кондитер, і можете пекти шикарні торти, тоді це дуже хороший вид заробітку.

7. Фріланс – це можливість продавати свій розум дорого

Якщо ви тільки починаєте займатися підробітком і не зовсім впевнені, з чого почати, в ідеалі оцініть свої знання, вміння і навички, які відрізняє вас від інших людей, і давайте послуги онлайн не виходячи з дому. Люди, які займаються електронною комерцією, шукають послуги хороших копірайтерів, дизайнерів, графічних редакторів, монтажерів відео, та інше.

Знайти замовників дуже просто на спеціальних біржах фрілансу, наприклад, Freelance.ua, Freelancehunt, Weblancer.net, Free-lance.ua та інші. Ви можете встановити плату за різні послуги в залежності від свого багаторічного досвіду і продавати їх на таких сайтах, як Instagram або групи Facebook, де люди часто шукають допомогу професіоналів.

8. Ведення блогу та відеоблогу

Це веб-сайти, на яких ви ділитеся контентом або на таких каналах, як YouTube (влоги). Блог являє собою цифрову книгу з корисною інформацією, яку створює блогер. Він щодня пише статті із зображеннями, які цікавлять читачів, популярний блог приносить дохід від розміщеної рекламодавцями реклами на їх бізнес. Відеоблог – це канал на YouTube з корисними відео. Влогер популярного каналу монетизує відеокнтент і отримує за це гроші. Заробіток залежить від якості і кількості контенту, а також від трафіку на ресурси.

9. Трейдинг – сучасний додатковий заробіток

Все більше і більше людей сміливо освоюють нові горизонти для диверсифікації своїх інвестицій. Фінансові фахівці відзначають, що сьогодні простіше інвестувати у вітчизняні та міжнародні фінансові ринки онлайн, маючи відкритий рахунок у брокера. Раніше мінімальні суми для відкриття рахунку становили близько 10 000 доларів, але в останні роки мінімальні суми відкриття рахунку відсутні, і кожен бажаючий може отримати доступ до фондових бірж в будь-якій точці світу. Робота на біржі настільки спростилася, що будь-який трейдер може виділяти на це всього декілька хвилин, використовуючи свій смартфон. Особливо активно працює біржа в умовах економічної кризи, коли рівень інфляції зростає.

Заключення

На сьогоднішній день, заробити жінці чи то вдома чи то в Інтернеті, абсолютно не важко, головне вміти хоть щось і мати бажання.

Чи можна заробити на Forex ( валютний ринок )

Як пенсіонеру заробити гроші в Інтернеті

Мікрозайми: як працюють, що потрібно знати про МФО