5 способів досягнення будь-якої мети

У статті йтиметься про цілі, а саме про те, як краще їх досягати. Не секрет, що для багатьох людей поставити мету набагато простіше, ніж її досягти. Саме на етапі досягнення мети можуть виникати різні проблеми. Людина навіть може розчаруватися у своїй меті і забути про неї назавжди або ще гірше зовсім перестане ставити цілі, тому що вирішить, буцім то постановка цілей – це безглуздо. Як правильно ставити цілі та впевнено йти до їх досягнення, дізнаєтесь, коли прочитаєте статтю до кінця.

Як досягти будь-якої мети ( цілі )

Як досягти будь-якої мети

Отже, для початку вам потрібно сформулювати велику мету. У цьому випадку під великою метою мають на увазі мету термін досягнення якої  триває близько 3 місяців.

1.Постановка великої мети

Найважливіше тут – це реально оцінити свої можливості. Якщо ви поставите мету, яку дуже складно досягти, то вам може не вистачити сили. Досвід багатьох людей говорить про те, що краще поставити реально досяжну для вас мету. Наприклад, якщо ви хочете почати бігати, то заплануйте стільки бігу на тиждень, скільки реально зможете досягти, з урахуванням всіх факторів вашої зайнятості, фізичної форми та сили волі.

Ділимо велику мету на кілька маленьких цілей

Наступний етап – це розбити поставлену велику мету на маленькі цілі, а маленькі цілі ділимо ще на менші. Головне не зупинитися вже на цьому кроці. Тому тут не варто перестаратися. Але розбити велику мету на маленькі цілі – це дуже важливо і цим не варто нехтувати.

Маленькі кроки

Нашому мозку простіше концентруватися на маленьких і нескладних задачах, ніж великих і складних процесах. Дуже хорошим результатом буде якщо ваша мета врешті-решт перетвориться на маленькі прості кроки. Наприклад, якщо ви хочете написати книгу, це можуть бути такі маленькі кроки, як придумати ідею для книги і написати одну сторінку. Але це вже дуже просто.

Вплив оточення

Після того, як ви впоралися з усім переліченим вище, варто задуматися про те, що вас оточує. Так, наше оточення має величезний вплив на те, досягнете ви поставленої мети чи ні. Наприклад, якщо вам потрібно робити щось на комп’ютері, то встановіть налаштування, щоб не було доступу до розважальних сервісів, які могли б вас відволікти.

А, якщо, наприклад, ви поставили за мету регулярно відвідувати тренажерний зал, то він повинен бути недалеко від вашого проживання. Бо може виникнути проблема подолання відстані до нього.

У нашому оточенні велику роль грають люди, тому навіть якщо ви інтроверт дуже важливо оточувати себе людьми, які досягають такої самої мети як ви. Обов’язково знайдіть однодумців, тому що набагато легше рухатися до наміченої мети, коли є можливість обмінятися з кимось досвідом чи навіть невдачею. Люди можуть вас мотивувати та допомагати.

Причина постановки мети

Наступний крок – це визначити, чому ви хочете поставити та досягти мети. Але тут не потрібно розмірковувати логікою, тому що вона не мотивує. Сконцентруйте всю увагу та відчуття на тому, що ви хочете відчути, коли досягнете мети. Не варто мотивувати себе тим, що фізкультура зміцнить ваше здоров’я, краще концентруйтеся на тому, що станете щасливішим і впевненішим у собі, у вас буде більше енергії і таке інше. Психологи радять мотивувати себе на досягнення мети рівнем почуттів та емоцій.

Резюме

У статті наведено лише 5 способів досягнення мети, проте їх значно більше.

Але найголовніше, щоб впевнено йти до мети, необхідно цей процес перетворити на звичку. Поставити шлях до мети на автопілот, тоді не буде жодних проблем.

Як просувати бізнес в Інтернеті ( практичні поради )

Популярні ігри з виводом грошей на картку

Гроші за реєстрацію з виводом на карту ( без депозита )