Джерелія – створюємо свій бізнес без вкладень

В Україні стрімко набирає обертів нещодавно створена МЛМ компанія, що працює за принципом прямого продажу – Джерелія (J’erelia). Торгує бренд косметикою. Це перша в Україні масштабна компанія, яка запрошує підприємців до співпраці. На сьогодні їх уже понад 300 осіб. Форма ведення бізнесу за моделлю прямих продажів – це продаж товарів та послуг безпосередньо споживачам з доставкою додому. Ця форма праці характерна поза магазинної роздрібної торгівлі.

Як розпочати бізнес новачку, ставши консультантом компанії J’erelia читайте далі.

Що таке і на чому будується мережевий маркетинг Джерелія

Джерелія - створюємо свій бізнес без вкладень

Важливість прямих продажів обумовлена як товарооборотом, так й кількістю людей, яких компанія забезпечує роботою, створюючи робочі місця. Ця система дозволяє консультантам досконально вивчити товари, що продаються.

Далі консультант, він же продавець MLM сам розповсюджує вибрані товари серед людей, які, на його думку, можуть бути потенційними покупцями.

Тут успіх продавця залежить від його характеру, від уміння спілкування з незнайомими людьми, та від широкого кола знайомств чи підписників на сайті, чи сторінках у соціальних мережах.

Справа в тому, що сьогодні мережевий маркетинг розвивається в інтернеті. Отже, робота у консультанта носить характер віддаленої з дому.

У чому полягає прибуток продавця? Тут кілька варіантів. Наприклад, продавець продає товар за тією ціною, яка вказана в каталозі, але насправді цей товар є значно дешевшим.

Чи є вигідний для підприємців бізнес МЛМ і чи варто співпрацювати з Джерелія

У компанії J’erelia процес покупки товарів відбувається в інтернет-магазині. Консультант заходить на сайт компанії, вибирає зі списку наставника, який продає товар дешевше на 25%.

Далі консультант безкоштовно стає учасником усіх акцій і програм, що проводяться компанією, де пропонують знижки 70% на будь-які товари.

Ті підприємці, хто будує бізнес спільно з J’erelia, мають дохід 25% від продажу товарів у своїй структурі, та бонуси від 10 000 до 250 000 гривень.

Як стати консультантом Джерелія

Якщо ви прийняли таке рішення, то вам потрібно зробити лише 4 кроки.

1). Ознайомтеся з компанією та пропонованими продуктами. Дізнайтеся більше про філософію Джерелія та про її засновника. Дізнайтеся про цінності, на яких збудовано цей бізнес, який вони культивують уже понад 7 років. Зробіть висновки і прийміть рішення, чи хочете співпрацювати з цією компанією.

2). Знайдіть собі консультанта та дізнайтеся про можливість співпраці.

Якщо ви сповнені рішучості і хочете приєднатися до фірми J’erelia, то на сайті компанії у верхній частині сторінки натисніть «Знайти консультанта». Постарайтеся, щоб він працював ближче до вашого місця проживання. Зателефонуйте йому та запитайте про можливість співпраці.

Якщо у вас виникнуть питання або проблеми, звертайтесь до консультаційного центру Джерелія, на сайті вказана електронна пошта. Фахівці дадуть відповідь на всі запитання.

3). Зробіть замовлення на стартовий комплект, що відповідає вашим потребам, та підпишіть договір з консультантом.

Завдяки цьому набір товарів, з яким ви почнете свою діяльність, буде адаптований до ваших потреб у майбутній роботі. Заповнити договір можна онлайн.

4). Дізнайтесь більше про Джерелію в публікаціях компанії. Для цього публікуються брошури, в яких новачок може дізнатися більше про ті чудові продукти, які продає фірма, кар’єрні можливості або про те, як вести власний бізнес з Джерелією.

Резюме

За словами адміністрації фірми, за час дії одного каталогу, а це три тижні, реєструється понад 3 250 осіб.

До цього числа входять і ті, хто купує товари українського виробництва, і ті, хто почав створювати бізнес із компанією.

E-mail маркетинг — інформація для початківців

Інтернет-маркетинг простою мовою для початківців

Що таке кредит на квартиру для здачі в оренду