Як запустити Android-додаток в браузері?

Запуск Android ігор і додатків на комп’ютері можливість вже далеко не нова, і існують різні способи її реалізації.

Найскладніший спосіб – скористатися офіційним програмним пакетом для розробників, але важить такий дистрибутив чимало, та й з установкою доведеться добряче попрацювати, особливо якщо немає задатків програміста-розробника. Ще простіше – запуск через браузер Chrome за допомогою різних розширень. Саме про таке розширення і піде мова.

ARC Welder – це розширення для браузера Chrome, яке дозволить швидко запускати необхідні Android-додатки. Безсумнівно, інтеграція програм з мобільних пристроїв на десктопи буде реалізована на максимальному рівні в майбутньому, але, поки що мало хто користувачі можуть похвалитися Chrome-буками, доводиться використовувати менш стабільні варіанти.

ARC Welder

Перед тим як встановлювати розширення, слід розібратися: для чого може знадобитися використання Android-додатків на комп’ютері? В першу чергу, для тестування нових додатків, кількість яких зашкалює, і немає бажання встановлювати їх все на свій смартфон, щоб потім назад по одному видаляти. Багато хто захоче пограти на роботі в яку-небудь не громіздку гру, яка встановлена ​​на смартфоні, але сидіти з телефоном незручно.

Для користувачів, які активно використовують на своїх смартфонах додатки для складання списків завдань, розумні календарі, блокноти та ін., Установка аналогічного додатка на комп’ютер допоможе спростити синхронізацію даних між десктопом і смартфоном, адже веб-версії додатків практично завжди поступаються за функціоналом.

Також Android-додатки на комп’ютері можуть вирішити проблему поштових клієнтів – у користувачів Windows вибір серед адекватних поштових програм сильно обмежений. Аналогічна ситуація і з додатками для соцмереж, сюди ж можна додати можливість публікувати будь-які фотографії в Instagram прямо з комп’ютера, а не тільки з телефону.

Відразу ж слід обумовити, що за допомогою розширення ARC Welder не вийде запустити всі програми. Це обумовлено масштабами Android ОС і обмеженістю браузера Chrome.

Наприклад, додаток Mailbox для читання листів встановити не вдасться, в той час як CloudMagic піде без проблем. Клієнти популярних соцмереж також працюють стабільно.

Що стосується інших дуже потрібних програм, то навіть якщо одна з них не йде, то слід спробувати альтернативне додаток з аналогічним функціоналом. У Google Play таку кількість додатків, що для кожної мети знайдеться по парі десятків програм.

У плані ігор відразу слід відкинути громіздкі графічно наворочені ігри, які зможуть потягнути далеко не всі Android-смартфони. Прості ігри типу Monument Valley, Angry Birds і т.д. цілком іграбельних, про інші, особливо потребують наявність ARM процесора, слід забути і грати виключно на призначених для цього аксесуарах.

ARC Welder відносно недавно вийшов зі стадії бета тестування тому додаток постійно розвивається і допрацьовується. Однак розробники вже почали використовувати цей інструмент для тестування своїх додатків замість громіздким емуляторам Android ОС.

Будь-який додаток ARC Welder пропонує запустити в форматі не лише смартфона, але і планшета, а також автоматично масштабує розміри екрану під дозвіл монітора користувача. Як і в мобільних пристроях можна перемикатися між портретної і альбомної орієнтацією.

Всі встановлені додатки з збереженими в них даними зберігаються в App Launcher’е розширення до тих пір, поки воно не буде видалено.

Ідеальний план на день, тиждень, місяць, рік і Життя

Залишити відповідь

error: Вміст захищений!!