Огляд на Фріланс біржу Freelancehunt com

Якщо ви вмієте писати тексти, дружите з фотошопом, прем’єром або ілюстратором, а може знаєтеся на програмуванні, або хоча б знаєте html і CSS, то заробити на фрілансі для вас не буде важким завданням. Потрібно лише знайти відповідну біржу фрілансу і отримати перші відгуки та рейтинг.

Сьогодні на огляді фріланс-біржа Freelancehunt. com.

Огляд на Фріланс біржу Freelancehunt

Особливості

На перший погляд це стандартна біржа фрілансу, де замовники розміщують свої замовлення і після вибирають того виконавця, який на їхній погляд більше підходить за рейтингом, досвідом або ціною. Однак тут є своє підводне каміння.

Рейтинг

У сервісу є свій алгоритм розрахунку рейтингу, який залежить від багатьох факторів.

Ось перелік основних показників:

 • Бюджет проекту, що він більший, то вище рейтинг за нього дадуть.
 • Участь у конкурсах (про це потім)
 • Верифікація профілю документами
 • Стаж роботи та активність
 • Наявність преміум-акаунта
 • Портфоліо

Відповідність спеціалізації у профілі завданням, які ви берете. Тобто, якщо ви вказали, що робите сайти, але берете завдання з просування в соцмережах, то це негативно позначиться на рейтингу.

 • Як давно були залишені відгуки про вас
 • Програні арбітражі, якщо ви заперечували вердикт із завдання

А також інші фактори, про які у відкритому доступі немає інформації.

Сейф

Для того, щоб убезпечити угоду є спеціальний сервіс під назвою сейф. Замовник може бути впевнений, що завдання буде виконане, інакше гроші йому повернутися, а виконавець, у свою чергу, може бути спокійним, що робота буде оплачена. Звичайно, якщо вона виконана відповідно до всіх вимог.

Також є бізнес-сейф. По суті це те саме, але для юридичних осіб.

Варто відзначити, що ця опція не обов’язково, і можна працювати без нього, на свій страх та ризик. За виконання завдань через сейф виконавець отримує більше рейтингу.

За використання безпечної угоди майданчик бере невелику комісію, і можна обрати хто її оплачуватиме — замовник чи фрілансер.

Персональний проект

Якщо замовник вже співпрацював із фрілансером, або йому просто дуже сподобалося портфоліо, то він може зробити персональний проект саме для нього, інші виконавці не бачитимуть це замовлення.

Якщо ж фрілансер від нього відмовиться, тобто можливість відправити завдання до загального доступу, або ж просто видалити.

Конкурси

Це не розіграш призів, а скоріше тендер на виконання проекту. В чому суть:
Замовник розміщує велике завдання і виконавці представляють своє готове рішення, після чого вибирає той варіант, який йому найбільше підходить.

Для фрілансера це вигідно, тому що, як правило, конкурсні роботи оплачуються набагато вище за звичайні проекти. А вигода замовника у тому, що він не витрачає час на вибір підрядника. До того ж через високу конкуренцію кожен з учасників конкурсу намагається викластися на максимум.

Плюси:

 • Зручний інтерфейс, є стрічка замовлень, куди прилітають найсвіжіші проекти з вашої основної спеціалізації.
 • Безпечні угоди завдяки Сейфу
 • Величезна кількість завдань для будь-якого напрямку, хоч тексти, хоч програмування

Мінуси:

 • Преміум обліковий запис, без якого працювати дуже складно.
 • Ціна – близько 500 грн.
 • Висока конкуренція, тому що сервіс дуже популярний

Підсумок

Майданчик зручний, і заробити тут можна. Ціна преміум-акаунта не висока, і окупається після першого ж проекту. До того ж вона відкриває велику кількість бонусів, таких як додатковий рейтинг, виведення коштів без комісії, утермарки на роботи, кумедні значки-компліменти від замовників тощо.

Для новачків ця біржа підійде навряд чи, тому що без досвіду тут складно, але якщо у вас є багаж знань, можете сміливо пробувати.

Як заробляти гроші в Інтернеті під час війни

Стікери для Instagram Stories — як їх використовувати

Заробіток на продажі доменів