ТОП-10 кращих професій для віддаленої роботи (Фріланс)

На ринку фрілансу постійно відбуваються зміни, але тенденції, пов’язані з потребами у фахівцях залишаються. Представляємо найбільш затребувані професії на ринку фріланс послуг.

1. Веб-програмування

На першому місці професія – веб-програмування. Динамічний ринок Інтернет-торгівлі ставить перед продавцями більш складні завдання для просування товарів і послуг, які можуть вирішити веб-програмісти. Основою для торгівлі за допомогою інтернету є сайт. Тому з ростом ринку, зростає потреба у фахівцях з веб-розробки. Лідируюче місце в сфері фрілансу веб-програмісти будуть ще довго займати.

2. Дизайн веб-сайтів

Дизайн сайту безпосередньо впливає на просування товару або послуги на ринку, тому фахівці з веб-дизайну дуже затребувані. Постійно мінливі технічні можливості також збільшують попит на веб-дизайнерів. Професіонал в цій області без проблем знайде проекти для віддаленої роботи.

фахівці з веб-дизайну
Communication flat icon. Department leaders, laptop, presentation, gear. Teamwork concept. Can be used for topics like leadership, unit, business, analysis

3. Копірайтинг та рерайтинг

Написання та оновлення унікальних текстів також є основою інтернет продажів. Професійний, лаконічний і запам’ятовується текст, безпосередньо впливає на обсяг продажів і фінансовий результат бізнесу. Для розкрутки сайтів досвідчений копірайтер просто необхідний.

4. Перекладачі

У глобальному світі послуги перекладача завжди будуть затребувані. При виході на міжнародні ринки або ринки інших держав бізнесу доводиться наймати професійних перекладачів, які можуть працювати віддалено.

копирайтер
Horizontal shot of pleasant looking successful professional female lawyer learns clients case, works on modern laptop computer, dressed in formal apparel and transparent glasses, poses in office

5. Поліграфічний дизайн

Поліграфічні послуги дизайнера завжди були затребувані. Поліграфічні матеріали, які використовуються на місцевих і регіональних ринках, розробляють віддалено. Спектр замовлень різноманітний від листівок до упаковки різних товарів. Яскравий дизайн, що запам’ятовується призведе більше клієнтів в бізнес і залишить позаду конкурентів.

6. Розробка логотипів

Логотип – це перше уявлення про фірму, її обличчя, тому важливо щоб графічний знак розробив професіонал. Природно цю роботу можна виконувати віддалено, але до таких дизайнерам застосовується жорсткий кастинг. Адже якість логотипу прямо впливає на імідж фірми.

7. Дизайн комп’ютерних ігор

Ринок ігор постійно зростає і видозмінюється, і роботи для дизайнерів ставати все більше і більше. Завдяки якісному дизайну, ігри набувають свою індивідуальність і яскраві образи, а творці – велику армію прихильників.

8. Дизайн інтер’єрів та екстер’єрів

Можливості сучасних цифрових технологій, а саме візуалізація 3D-об’єктів, дають можливість проектувати житло на свій смак. Дизайнери інтер’єрів та екстер’єрів втілюють в життя будь-які сміливі рішення клієнта, враховуючи при цьому форму приміщення, переваги і модні тенденції замовника. Ці дії можна проводити віддалено.

9. SEO (СЕО)

SEO оптимізатори виводять веб-сайт на перші позиції в пошукових системах. Швидкий вихід клієнта на сайт фірми забезпечує збільшення потоку покупців. Ефективна робота сайту неможлива без СЕО оптимізації, так як клієнт не вийде на сайт фірми.

10. Фірмовий стиль

Завданням розробників фірмового стилю є доведення впізнаваності кампанії з першого погляду. Фірмовий стиль повинен відповідати можливостям кампанії і викликати у клієнтів бажання працювати саме з нею. Розробники фірмового стилю розбираються в векторній графіці і успішно працюють з поліграфістами.

Заробіток на ставках: це обман, розвод чи реальність?

Як запустити рекламу в Тік Ток — покрокова інструкція

26 способів пасивного доходу в Інтернеті

Як знайти віддалену роботу без досвіду?

Залишити відповідь