Як створити Яндекс-Деньги (Юмани)

Сьогодні я детально розповім вам про те, як створити гаманець Яндекс Гроші.

Здавалося б, навіщо новачкові заводити електронний гаманець? Адже нічого поки не зароблено і невідомо, коли почнуться заробітки.

Однак зробити це просто необхідно саме для того, щоб почати заробляти, тому що номер електронного гаманця потрібно при реєстрації на будь-яких сайтах, де можна заробити гроші.

На кожному сайті, в кожній партнерській програмі, свої вимоги. Але найчастіше потрібно вказати реквізити одного з трьох електронних гаманців. А саме:

  1. Яндекс-гаманця
  2. Гаманця WebMoney
  3. Ківі-гаманця.

З усіх перерахованих електронних гаманців найпростіше створити саме гаманець “Яндекс-гроші”. Зараз я розповім, як це робиться і Ви самі в цьому переконаєтеся.

Сподіваюся, Ви вже читали мою статтю, присвячену створенню поштових скриньок і завели собі Яндекс-пошту. Якщо немає – зробіть собі поштову скриньку в Яндексі і зайдіть в нього. Процес настільки простий, що описувати його тут не бачу сенсу.

Отже, ми знаходимося всередині нашого поштової скриньки. У верхньому рядку, над списком листів, знаходимо слово “Гроші” і тиснемо на нього

У вікні тиснемо “Відкрити гаманець”

Далі заповнюємо форму, що з’явилася:

Поштова скринька можна вказати будь-хто. Не обов’язково вказувати пошту того аккаунта, в якому заводите гаманець, можна іншу.

Телефон вказуйте обов’язково діючий. На нього будуть приходити SMS-паролі, без яких Ви не зможете користуватися гаманцем.

Тиснемо “Продовжити”

Внизу з’являється поле, куди вводимо отриманий SMS-код

Ура! Ви відкрили гаманець !!!

Поки що це анонімний гаманець, при його допомоги можна оперувати досить обмеженими сумами, але для початку досить і такого. Коли підуть реальні заробітки, рекомендую випустити спеціальну карту Яндекс-Грошей.

Тоді Вам самим не доведеться розбиратися, як перевести гаманець в розряд іменного. Все відбудеться автоматично при випуску карти.

Тепер Ви знаєте, як створити гаманець Яндекс-гроші. Маючи Яндекс-гаманець Ви вже можете реєструватися в деяких партнерках і починати заробляти. Однак більша частина партнерських програм і багато роботодавців в інтернеті воліють перераховувати винагороду на гаманці Web-Money.

Процес реєстрації в системі WebMoney складніший, тому я розповім про нього докладно в наступній статті.

Бажаю Вам, щоб Ваші електронні гаманці якомога швидше почали наповнюватися і ніколи не залишалися порожніми!

Якщо Ви хочете почати заробляти в інтернеті, але поки не зовсім розумієте з чого почати, подивіться відео, перейшовши за посиланням. У ньому добре розкрита суть основних видів заробітку в інтернеті.

Висновок

Яндекс-гроші дуже зручний сервіс. Мені подобається їм користуватися. Після того як прив’язала телефон до гаманця, закінчилися всі заморочки з платіжними паролями. Тепер легко і просто, потрібно тільки ввести отриманий в SMS код, як в ПриватБанку. Повідомлення приходять під час вступу грошей і при оплаті.

Як підтвердити канал на Ютубі

Залишити відповідь