Google AdSense: як заробити гроші на своєму сайті

У мережі Інтернет можна заробляти гроші не тільки на продажу товарів або послуг, але і на рекламі. Один із способів – це монетизувати трафік використовуючи програму Google AdSense, завдяки якій можна розміщувати рекламу на сайті і заробляти гроші кожен раз, коли користувач клацне на неї. Однак, чи приносить реклама Google високий дохід? Чи може будь-який користувач приєднатися до програми? Скільки можна заробити? На всі питання знайдете відповідь в статті.

Google AdSense: головні секрети програми

Що таке реклама AdSense? Це рекламні оголошення у вигляді банерів або посилань, які можна легко розмістити на своєму сайті або в блозі (це теж сайт). Google платить за кліки по рекламі або за кількість її переглядів. Але, переважна більшість – це реклама з оплатою за клік. Власник сайту не може впливати на те, яка реклама буде відображатися, але якщо вона йому не підходить, він може її заблокувати. Адмін сайту може вибирати вид реклами з безлічі форматів і вирішувати, де саме будуть розміщуватися оголошення на сайті.

Заробити на AdSense нескладно. Якщо спрощено, то досить:

• створити сайт або канал на YouTube;
• регулярно писати корисні статті;
• зареєструватися в AdSense;
• отримати рекламний код, і встановити його на своєму сайті.

Якщо блог на платформі Blogger, то навіть не потрібно завантажувати код – показ оголошень почнеться автоматично, після того, як ви підключитеся до AdSense.

Що робити, якщо у вас немає сайту?

Створіть блог або кілька блогів на безкоштовному хостингу Blogger і розміщуйте в ньому контент. Найкраще вести блог на тему, яка вам подобається, в якій ви добре розбираєтеся і в якій найдорожча реклама. Створіть чим більше цінних статей з корисною інформацією з обраної тематики. У повідомленнях і статтях відповідайте на питання, які часто виникають по цій темі і які люди шукають в Google. Таким чином збільшите трафік.

Обов’язково розкручуйте і просувайте блог: наприклад, приєднуйтесь до дискусійних форумів і груп на Facebook, які займаються схожою тематикою. Таким чином, ви отримаєте більше читачів. Позиціонування та оптимізація блогу потрібні для того, щоб статті з’являлися у верхній частині або хоча б в першій десятці видачі пошукової системи Google. Це зробить блог доступним для великої кількості читачів.

Коли буде багато статей в блозі і хороший трафік, подайте заявку на створення облікового запису AdSense. Розміщуйте їх рекламу в блозі і заробляйте гроші. Продовжуйте писати цінний контент та просувати блог, щоб у вас було якомога більше читачів. Чим більше статей і читачів, тим більше ви заробите. Завдяки такому заробітку ви не станете відразу багатим, але будете мати стабільний дохід від блогу.

Дії, які потрібно робити, щоб заробляти гроші з Google AdSense

Щоб взагалі мати можливість отримувати дохід, ваші ресурси повинні бути популярними. Якщо блог відвідують кілька користувачів в день, то немає ніяких шансів отримати від цього дохід. Активно просувайте свої ресурси в мережі і збільшуйте унікальний трафік за рахунок позиціонування сайту так, щоб у нього було не менше декількох сотень відвідувачів в день (краще 1000 відвідувачів), і тільки потім створіть обліковий запис в системі AdSense і починайте вставляти оголошення.

Google AdSense: як заробити гроші на своєму сайті

У вас є великі можливості для адаптації їх до сайту – доступні різні формати, Кольори, текстові та графічні зображення. Варто постійно приділяти час на експерименти, щоб вибрати правильне розташування реклами, від цього залежить прибуток, і чи з’явиться він взагалі. Розміщення оголошення невеликого формату внизу сайту найчастіше не принесе вам ніякого прибутку.

Впевнено крокуйте до запланованого заробітку

Щоб скористатися всіма перевагами AdSense, вам необхідно пов’язати свій обліковий запис Google з програмою AdSense, заповнивши просту форму. Вона розділена на наступні три етапи:

• прив’язка до облікового запису Google;
• інформація про сайт;
• особисті дані облікового запису Google.

На цьому кроці може знадобитися підтвердження даних, для цього прийде код по SMS на вказаний номер телефону. Після заповнення всіх даних, отримання коду, підтвердження та прийняття правил, заявка буде відправлена на розгляд. Після того, як вона буде схвалена, зможете приступити до налаштування реклами. У разі, коли немає облікового запису в Google, необхідно пройти повну реєстрацію в Google AdSense.

Процес реєстрації в системі

Для реєстрації в Google Adsense, необхідно в Google створити свій аккаунт, використовуючи електронну пошту. Заходимо на сайт Google вводимо ім’я та прізвище, створюємо пошту і пароль, підтвердити пароль. Щодо дати народження – вказуйте обов’язково як в паспорті, тому що система Google Adsense запросить паспортні дані для верифікації і вибору платіжної системи.

Після чого натискаєте кнопочку далі, читаєте правила і ставите галочку, що приймаєте. Все, обліковий запис Google створено. Далі в пошуковому рядку Google набираєте Google Adsense, переходите за посиланням, потрапляєте на сторінку Adsense, далі вибираєте свій аккаунт Google натискаєте на посилання, у вікні отримуєте інформацію, що аккаунт не з’єднаний і пропонують це зробити сьогодні.

Натискаєте на цю опцію система перекидає на сторінку «Ласкаво просимо в програму Adsense». Тут можна вибрати мову, і потрібно вказати адресу сайту, мову контенту, і натискаєте опцію «зберегти». Відкривається нове вікно, де потрібно вказати контактну інформацію. Натискаєте кнопочку «відправити заявку», вас перекине на іншу сторінку де треба підтвердити номер телефону шляхом текстового повідомлення.

Наприклад, натискаємо кнопочку «відправити код підтвердження», і очікуйте sms. Отримавши sms-повідомлення, вносите код в потрібне поле і тиснете кнопочку «підтвердити». Далі читаєте правила Adsense, ставите галочку «приймаю угоду». У вікні з’явиться повідомлення «Дякуємо за подачу заявки на участь в програмі Google Adsense». Після того як підтвердять реєстрацію, починайте активно працювати на сайті для отримання доходу від програми Google Adsense.

Створення рекламних кодів

Після отримання «зеленого світла» від Google необхідно згенерувати код для встановлення його на сайті. Для цього заходите по опції «мої оголошення» на іншу сторінку і створюєте рекламний блок. Його можна буде встановлювати в різних місцях на сайті, де будуть відображатися вибрані рекламні оголошення Google, на них ви будете заробляти.

Вибір розміру оголошення

1). На самому початку потрібно заповнити поле з назвою об’єкта. Варто вказати місце розташування реклами, щоб її було легше ідентифікувати.

2). Далі – це вибір варіантів розміру оголошення. Google надає кілька можливих рішень, щоб вони правильно відображалися на сайті.

3). Третя дія – це рішення про тип відображуваної реклами, який можете вибрати:

• відображати банер і текстові оголошення;
• тільки банер;
• тільки текст.

На вкладці «Стиль текстового оголошення» є можливість вибрати готову колірну схему коду або створити свій, адаптований до зовнішнього вигляду сайту. Клієнтські канали дозволяють створювати групи рекламних блоків з певними налаштуваннями, такими як розмір сторінки або розташування блоків. Це дозволяє клієнтському каналу відстежувати ефективність, а також використовувати його в якості місця призначення реклами. Це рішення дозволяє рекламодавцю націлювати свої оголошення на ваші рекламні блоки.

4). Останній елемент – це резервні оголошення, які запускаються, коли немає оголошень від Google. За замовчуванням вони порожні. Однак ви можете вибрати відображення оголошень з іншої URL-адреси.
Розміщення реклами на сайті

На цьому етапі варто задуматися, чи буде реклама на сайті основним джерелом доходу або просто додатковим. Якщо дійсно хочемо отримати якомога більше коштів, варто розміщувати рекламу якомога вище. Однак рекламних блоків слід встановлювати в помірних кількостях, оскільки занадто нав’язлива реклама може відбити у користувача бажання залишатися на сайті. Пропоновані найбільш оптимальні місця для розміщення реклами:

• нижній колонтитул сторінки;
• бокові стовпці;
• поле під або над статтею;
• у тексті статті.

Щоб додати сайт в програму, після входу в свій обліковий запис виберіть опцію «сайти», потім «додати сайт». Чи можна встановити рекламу на сайті, пропустивши цей крок? Звичайно. Однак, якщо ваш ресурс не відповідає вимогам Google AdSense, то реклама не буде відображатися, і ви побачите в своєму аккаунті повідомлення про те, що ваш сайт ще не готовий до цього.

Яка проблема найчастіше зустрічається? Можливо, на сайті занадто мало контенту. Можливо, ви не додали політику конфіденційності або сайт не містить контактних даних. Для цього може бути багато причин. Почніть з доопрацювання свого сайту, і тільки тоді, з часом, ви почнете заробляти гроші.

На сайті можна розмістити не тільки текстову і графічну рекламу, але і пошукову систему Google. Великі рекламні оголошення є найбільш ефективними. При цьому потрібно пам’ятати, що кількість оголошень обмежена. Раніше Google спеціально вказував, скільки їх там могло бути. В даний час, якщо ви дасте занадто багато реклами, система просто не покаже її усю.

Скільки можна заробити на Google AdSense

Можливо, ви зустрічали в мережі скриншот сторінки сайту, який показує, що власник сайту заробляє кілька тисяч доларів на місяць в програмі AdSense. Отримати такий результат дуже складно, але для багатьох сайтів AdSense може виявитися найкращим джерелом доходу. В основному це стосується сайтів з тисячним контентом і великим трафіком. Є кілька факторів, які впливають на заробіток – це популярність і тематика сайту.

Сайт із забавними відеороликами може бути дуже популярним, але його дохід може бути низьким, в той час як сайт з фінансової, страхової або туристичної тематики може заробити в багато разів більше при тому ж трафіку.

Оптимізація – перевірка того, який макет креативу дає найкращі результати Google відображає рекламу, пов’язану з тематикою сайту. Так що має значення контент. Після вставки реклами ви можете спостерігати, який дохід приносять окремі сторінки або окремі оголошення. Ви можете розмістити різні креативи в одному місці і судити, які з них найбільш ефективні. Google платить за кожен клік по рекламному оголошенню, але це не означає, що ви можете робити це самостійно і заробляти гроші. Аккаунт може бути заблокований за такі дії.

Як оптимізувати заробіток за допомогою Google AdSense

Щоб отримати максимально можливий дохід від реклами на своїх сторінках, вам потрібно витратити на це деякий час. Завдяки відповідним діям кількість кліків можна збільшити. Ось що ви можете зробити:

1). Додайте рекламу вгорі сторінки – користувач повинен бачити її, не прокручуючи сайт. Найкращі результати можна отримати від наступних форматів:

• 750 × 300 пікселів;
• 750 × 200 пікселів;
• 750 х 100 пікселів;
• 336 × 280 пікселів;
• 300 × 250 пікселів.

2). Використовуйте блоки посилань – це інша форма реклами, ніж банери. Блок бажано розмістити на боковій панелі сайту, де він найбільш ефективний.

3). Тестові кольори – ви можете налаштувати кольори так, щоб реклама виглядала ідентично вашому сайту, але це не означає, що така реклама принесе вам максимальний прибуток. Зверніть увагу на різні кольори і виберіть ті, які дають найкращі результати.

4). Налаштуйте мобільну рекламу – переконайтеся, що реклама відображається не тільки на комп’ютері, але і на інших пристроях.

Google AdSense – це програма, яка дозволяє отримувати високі доходи, але вимагає популярного сайту і оптимізації відображуваної реклами. Чи буде це приносити вам дохід дізнаєтеся про це тільки тоді, коли проведете тестування.

Щоб наочно уявити, як це виглядає насправді, приведу приклад з практики. Припустимо, що за один клік отримуємо 1 долар. При цьому кожен день сайт відвідують 1000 користувачів, і тільки 9 осіб натискають на банер (перевірена статистика). Не важко підрахувати місячний заробіток, він становить 270 доларів. Але про такий заробіток можна тільки мріяти. Щоб сайт відвідувало 1000 осіб в день, необхідно мати більше 1000 індексованих статей. Клік в 1 долар може трапитись раз на місяць. В середньому один клік від 5 до 30 центів. Реально щоб отримати 100 доларів на місяць треба як мінімум 5 сайтів з трафіком до 300 осіб в день і тематикою – авто, банківська справа, фінанси, здоров’я, жіноча тематика.

Google Adsense: монетизація YouTube каналу

На каналі, який досяг порогу у 1000 підписників і 4 тисячі годин перегляду можна підключати монетизацію. Отже, коли у вас все зроблено, потрібно натиснути на опцію «подати заявку». В принципі нічого складного, все інтуїтивно зрозуміло. Дочекатися розгляду заявки на монетизацію каналу, це може пройти від одного дня до місяця.

1). Першим кроком, щоб включити монетизацію на своєму каналі, необхідно в меню натиснути на опцію «статус і функції», відкриється сторінка з попередженнями, у вас повинна бути хороша репутація на каналі. Натискаємо на кнопку «включити» і з’являється вікно монетизації, з інформаційною панеллю, в якій бачимо велику синю кнопку «зробити перший крок», натискаємо на неї, відкривається вікно, де опубліковано угоду з YouTube, яке потрібно прочитати. Тут говориться, що від всіх грошей, які вносять рекламодавці, ви як автор каналу будете отримувати 55 відсотків але і ряд інших правил, ставимо checkbox і натискаємо на опцію «приймаю».

2). Наступний крок це перехід до створення аккаунту Adsense, натискаємо на велику синю кнопку «створити аккаунт», відкривається панель створення аккаунту, де бачимо дві кнопки: «увійти» або «створити аккаунт». Навіть якщо у вас немає аккаунта, то, як не парадоксально але натискаєте на кнопку «увійти» і переходите на другий крок, де потрібно ввести інформацію про канал, який будете монетизувати.

На цій сторінці позначаєте мову контенту. За замовчуванням стоїть англійська, міняєте на українську. Натискаєте на синю кнопку «зберегти і продовжити». Відкривається нове вікно, де необхідно дати інформацію про свій аккаунт і про себе. Коли всі графи заповнені, натискаєте на кнопку «відправити заявку». Далі відкривається нове вікно, де потрібно підтвердити номер телефону. Отримуєте текстове повідомлення SMS і вводите код підтвердження.

Після цього відкривається сторінка «Загальні положення та умови Adsense». Ставите чекбокс «я приймаю угоду» і натискаєте на кнопку «прийняти». Все – ви відправили заявку на підключення до Adsense. Коли заявка буде схвалена на пошту прийде повідомлення: «Вітаємо, ваш аккаунт схвалений, тепер ви можете починати працювати».

Натискаєте на кнопку «почати роботу». Тепер потрібно включити рекламу на своєму каналі. Для цього заходите в менеджер відео, можна в окремій вкладці відкрити, вибираєте всі свої відеоролики і включаєте на них монетизацію. Після цього потрібно натиснути на кнопку «зберегти». Все, реклама включена.

Після виконаної роботи переходите на сайт Adsense, натиснувши по посиланню «google com/adsense», авторизуватися можна через свій канал. Якщо перейдете в розділ платежі, то побачите що тут практично нічого не зможете налаштувати, навіть не можна додати спосіб оплати, не можна подивитися інформацію про транзакції, активна лише опція «управління аккаунтом».

Чому? Тому що по суті аккаунт хоча і схвалений, але він ще не активований і не працює належним чином. Можна подивитися свої персональні настройки, бажано написати ім’я контактної особи і можете вписати свій контактний телефон. Після цього потрібно переходити до підтвердження аккаунту Adsense. Однак з нуля його підтвердити не вдасться, є два пороги про які потрібно пам’ятати – це поріг підтвердження і поріг оплати.

Поріг підтвердження – це мінімальна сума коштів на рахунку Adsense, після чого у вас запросять підтвердження вашої фізичної адреси, це коштує 10 доларів або 10 євро. Як тільки в аккаунті Adsense на вашому балансі буде така сума, вас попросять підтвердити свою адресу, яку ви вказали в налаштуванні.

Власне, як це робиться. Вам приходить Укрпоштою паперовий конверт від Google і в ньому знаходиться пін-код, який потрібно вписати в спеціальну форму. Посилання і вся інформація буде у вас на e-mail, коли отримаєте повідомлення. Але оскільки пошта України працює не завжди коректно, конверт може не дійти. Але, у вас є 3 спроби з певним інтервалом, орієнтовно місяць. Якщо ви тричі запросили конверт і він не прийшов, можете натиснути на кнопку «зв’язатися з підтримкою», і написати лист в підтримку Adsense, щоб уточнити свою ситуацію. Вони попросять відправити скан документів, що підтверджують вашу адресу проживання, підходить сторінка паспорта де вказана адреса.

Поріг для отримання платежу становить 100 доларів або 70 євро відповідно. Пін-код потрібно буде ввести після того як ви все внесли, все активували у вас починає вже повноцінно працювати програма Adsense. Після того як ви підтвердили аккаунт, можете в розділі «платежі» налаштовувати, редагувати, додавати, змінювати способи оплати, досить натиснути на кнопку «управління способами оплати» і налаштувати необхідні реквізити. Найпростіше отримувати гроші на банківський рахунок.

Резюме

Google AdSense – це простий інструмент для отримання прибутку на сайті. Конфігурація рекламного блоку інтуїтивно зрозуміла, і сама реалізація не викликає труднощів навіть у мало досвідчених власників сайтів.

Завдяки програмі AdSense можна отримувати певний дохід, але слід подбати про високу якість матеріалів, що публікуються на сайті, величезний трафік і гарну конверсію. Чим популярніший сайт, тим більше на ньому можна заробити. Однак створення великої кількості контенту – це довгостроковий процес, тому варто постійно розвивати сайт і постійно контролювати його видимість і активність користувачів. Заробіток Google AdSense буде збільшуватися зі збільшенням відвідуваності сайту.

Як я стала успішним менеджером по продажам

30 бізнес ідей з Европи та Америки

Сайт-візитка | Створення сайту-візитки під ключ

Бізнес з Китаєм ( Топ-30 товарів з Китаю у 2021 )

Заробіток в Інтернеті на лайках

Залишити відповідь