Хто може дати гроші просто так?

Лінь, бідність і бездіяльність мотивує людей на найпростіші способи отримання грошей, нічого не роблячи. Це, звичайно, ганебно, дійти настільки, коли в голові з’являються думки шукати способи урвати гроші. Перше, що спадає на думку таким людям – взяти в борг. При цьому вони не гадають, що борг треба віддати. А якщо це банківський кредит, то віддавати доведеться з відсотками. Щоб спростити собі життя, люди беруть кілька кредитів. А коли настає час віддавати борг ламають собі голову над тим, де взяти гроші на халяву.

Якщо замислитись, то в цьому процесі є якесь раціональне зерно, адже справді існує ідея безоплатного отримання грошей.

Подробиці у статті.

ТОП-10 способів, де взяти гроші просто так

Хто може дати гроші просто так

Як людині отримати гроші на халяву. Що потрібно зробити, щоб без фізичних і розумових затрат просто так отримати гроші. Далі піде мова про ті способи, які дійсно дають можливість легально видерти гроші.

1.Спосіб перший: попросіть у людей гроші без повернення

Тут вам потрібно завоювати довіру і звернутися з проханням про гроші до родичів чи друзів про безкоштовну позику.

Можливо тільки хороші приятелі чи колеги відгукнуться на прохання та згодяться презентувати вам дрібну суму грошей, яка не буде борговою, і кошти не потрібно буде повертати. В цьому випадку необхідно продумати, що сказати, та як пояснити чому гроші так терміново потрібні.

Зрозуміло, що ніхто нічого не дасть, коли ви говорите, що маєте бажання купити інший шкіряний гаманець або оплатити гру в інтернеті. Інший варіант, якщо попросити кошти на лікування, то в цьому випадку люди більш охоче спонсорують такі проблеми. Але ви не повинні брехати про своє здоров’я, бо це неетично і підло.

2. Другий спосіб – попросити гроші у держави

Зараз в країні існує багато різних спонсорських програм надання допомоги бідним громадянам. Давайте звернемо увагу на найважливіші з них.

Міністерство соціальної політики та праці гарантує допомогу людям, які втратили роботу. Протягом усього періоду пошуку роботи людина отримує допомогу по безробіттю. Звичайно, це не великі кошти, і ви на цьому не розбагатієте, але це звичайно краще, ніж взагалі нічого.

Але цей варіант не для ледачих, тому що для реєстрації в міському Центрі вакансій вам потрібно буде надати купу довідок, а потім приходити туди кожен день і реєструватися.

Крім того, метою обліку безробітних є не забезпечення їх грошима, а допомога їм у влаштуванні на роботу.

3. Субсидії на комунальні послуги: держава дає гроші просто так

Людині часом здається, що субсидії не можуть мати ніякого відношення до доходу. Але якщо ви підрахуєте, скільки грошей на місяць витрачається на комунальні послуги, то стане очевидною причина тривалої фінансової кризи.

Субсидування комірного допомагає заощадити гроші, це означає, що в кишенізалишається трохи більше грошей на решту витрат.

4. Створення власного бізнесу – ще один спосіб отримати гроші просто так

Щоб почати свою власну справу з нуля можна звернутися до Центру зайнятості для отримання державної допомоги, яка передбачена для старту бізнесу.

Але тут важливо не тільки вибрати бізнес ідею і мати її на увазі в голові, її необхідно вміти кваліфіковано представити фахівцям Центру зайнятості, щоб вони могли оцінити чи варто давати кошти.

Для цього необхідно правильно написати бізнес-план, в якому ретельно розрахуєте витрати на початок бізнесу, точно покажите запланований дохід і час який потрібен на окупність проекту.

Щоб отримувати державне фінансування на подальший розвиток своєї справи потрібно не приховувати прибутки, та акуратно і в повному обсязі платити податки.

5. П’ятий спосіб отримати гроші просто так – це трохи напружити свою пам’ять

Звичайно, у вас не завжди були фінансові труднощі, можливо, в минулому ви комусь давали кошти в тимчасове користування, а боржники стали забудькуватими, то прийшов час нагадати їм про себе.

6. Візьміть банківський кредит: в банку ви можете взяти гроші просто так

Велика частина державних і приватних коштів утримуються на зберіганні в банках. Тому що вони є фінансовими установами в обов’язки яких крім зберігання коштів входить ще й надання кредитів, за це вони отримують дохід. Банківські установи можуть надавати позичальникам споживчі кредити, автокредити, іпотечні кредити на придбання житла та інше.

Крім державних чи приватних банків на фінансовому ринку працюють ще мікрофінансові установи. Вони відрізняються від банків тим, надають короткострокові кредити. Але при виборі кредитної установи краще звернути увагу на банки, бо в них нижча процентна ставка по кредиту і довгий термін кредитування.

Але в любому випадку необхідно враховувати такий фактор, що банк не роздає гроші всім підряд.

7. Скористуйтесь бонусом для своєї кредитної картки

Щоб отримати банківський кредит у короткостроковій перспективі, необов’язково кожен раз звертатись до банку, досить один раз витратити час і отримати спеціальну кредитку, яка має пільговий період користування.

Якщо ви своєчасно погасите свій кредитний борг, то ніяких зайвих грошей банк не візьме. Зазвичай кредитна карта має ліміт коштів в розмірі 5 тисяч гривень. Але вона також має програму лояльності: в випадку, коли позичальник вчасно сплачує боргове зобов’язання, то банк підвищує ліміт до 10 тисяч, а часом і до 15 тисяч гривень.

8. Зверніться по фінансову допомогу в мережу Інтернет

Не слід плутати заробляння грошей в інтернеті шляхом прохання фінансової допомоги з шахрайськими схемами, які наповнили всесвітню павутину. В даному випадку мова йде про звернення до людей за допомогою, тому вам потрібно продумати свій сценарій проблеми до найдрібніших деталей, щоб зацікавити співрозмовників своїм проханням і виділитися з інших людей.

Краще за все відвідати жіночі форуми, бо там співчутливі користувачі. Крім того там велика аудиторія і якщо попросити спонсорської допомоги, то навіть якщо кожна третя людина відправить вам 10 гривень, сума буде великою.

Тут головне правильно і жалісно сформулювату свою проблему і багато форумчан відгукнуться, щоб вам допомогти.

9. Відкрийте канал на Youtube

Відеоролики, зняті та опубліковані в Інтернеті, дозволяють багатьом людям стати впливовою людиною. Спробуйте і ви. Якщо у вас все гарно получиться, то Youtube буде вам платити гроші за те, що на ваших роликах буде їх реклама.

Тут головне якість відео і їх кількість. Чим їх більше, тим краще. А, ще велику роль відіграють підписники. Тут також, чим їх більше тим дорожча реклама.

10. Станьте актором при зйомці ток-шоу

Цей спосіб заробляння грошей серед халявщиків набирає популярність.

Якщо маєте час і бажання то прийміть участь у зйомках телевізійної програми. Розмір гонорару залежить від складності ролі, яку запропонує режисер.

Наприклад, людина яка приймає участь у масовці при зйомках телешоу має гонорар у розмірі від 250 гривень до 800 гривень. При масовці не потрібно щось особливе робити, вона вимагає тільки гідно виглядати і виконувати всі вимоги режисера.

Набагато більший гонорар отримує особа яка виконує головну роль, тут суми йдуть від однієї тисячі гривень і до кількох тисяч гривень.

Резюме

Якби там не було, але як бачим є безліч способів розбагатіти, отримуючи гроші просто так, задарма. Але пам’ятайте, навіть якщо людина отримає гроші просто так, як кажуть на халяву – це не факт, що нестабільні доходи змінять на краще її життя.

Кращі букмекерські контори для ставок на кіберспорт

Як збільшити охоплення в Інстаграм

Найкращі боти для торгівлі криптовалютою

error: Вміст захищений!!