5 способів як накопичити гроші на мрію

Скільки існує людство, стільки в кожній людині сидить мрія як розбагатіти, як не залазити у борги та мати гроші на квартиру, автомобіль, поїздку на курорти та інше. Але, як стверджують психологи – кожна людина може покращити своє життя і досягти поставленої мети, щоб здійснити свою мрію. А почати потрібно з простого процесу накопичення коштів, але виконувати його серйозно та постійно.

І так, як розпочати процес накопичення грошей, застосовуючи прості, перевірені способи дізнаєтеся, прочитавши статтю.

Як накопичити на мрію: 5 цікавих способів

5 способів як накопичити гроші на мрію

Напевно дуже незвично звучить накопичити на мрію, проте психологи стверджують, що всі накопичення починаються з малого. І пропонують схему накопичення доступну будь-якій людині. У схемі 5 способів. Кожна людина може вибрати один або два способи з огляду на свої можливості. Але спрацьовує будь-який спосіб, тільки один швидше, а інший повільніше.

1.Метод округлення: почніть з решти

Цей спосіб годиться навіть дітям. Як він працює? Наприклад, вам дали решту у магазині 17 гривень. Округляєте цю суму: 10 гривень кладете у гаманець, а 7 гривень у скарбничку. Тобто ви округляєте суму грошей до рівної цифри. Якщо не виходить велику суму відкладати, можна меншу, наприклад, 15 гривень у гаманець, а 2 гривні у скарбничку.

Таким чином, щодня округляйте решту до рівного залишку, у вас поступово накопичиться певна сума грошей.

  1. Відкласти на чашку кави

Ви знаєте багатьох людей, які постійно купують в обідню перерву філіжанку кави. А ви не любите кави і ніколи її не купуєте. А ось уявіть, що ви щодня ходите до кав’ярні та купуєте горнятко кави за 15 гривень.

Психологи радять відкласти ці гроші в скарбничку, або на банківську карту у скарбничку.

І так відкладаєте 15 гривень у ті дні, коли ходите на роботу. Якщо порахувати, то за місяць вийде 15 х 24 (кількість робочих днів) = 360 гривень.

  1. Спосіб під назвою 365 днів багатства

В чому полягає цей спосіб? Потрібно накреслити таблицю від одиниці до 365 клітин, проставити числа тобто кожен день року і щодня потрібно відкладати рівну суму грошей, чи щодня або можна суму рівну номеру дня.

Наприклад, першого дня відкладаєте 1 гривню. На другий день відкладаєте 2 гривні, на 3 день – 3 гривні і так далі. Тож 31 числа відкладаєте 31 гривню.

З першого числа нового місяця знову починаєте відкладати, починаючи з 1 гривні. Таким чином, можна назбирати пристойну суму коштів.

  1. Метод накопичення – тиждень

У чому полягає цей метод. З понеділка почніть відкладати щодня за порядковим номером дня. У понеділок відкладаєте 1 гривню, у

вівторок 2 гривні, у середу 3 гривні, і так далі, у неділю відкладаєте 7 гривень. Таким чином, виходить безболісне накопичення, доступне навіть пенсіонерам.

  1. Останній, п’ятий спосіб називається «Простіше простого»

Щотижня відкладайте фіксовану суму. Головне у цьому способі системний контроль. Тобто контролюйте, щоб не було пропусків. Якщо важко відкласти заплановану суму, відкладайте меншу, але процес не зупиняйте.

Резюме

Що слід сказати про таку систему накопичення. Головне – це ідея

Як почати накопичувати гроші, кожна людина обирає за своїми можливостями.

Насамперед потрібен системний підхід. Тобто необхідно дотримуватися встановленого алгоритму дій.

Привчайте себе до дисципліни та не пропускайте жодного пункту встановленої системи.

Але найголовніше – це не витрачати накопичені гроші, поки не досягнете омріяної мети.

Основні признаки, що Ваш телефон прослуховують

Посередництво — чудовий спосіб заробітку

Як українцю зареєструвати бізнес у Польщі