Віддалений заробіток: як заробити гроші сидячи вдома

Отже, ви шукаєте способи заробітку грошей в Інтернеті. Для цього ви перечитали безліч порад від людей, які пояснюють, на чому можна заробити. Хоча, більшість з них не змогли знайти свою нішу і не заробляють ні копійки. Не кажучи вже про тих, хто заробляє на перепродажі курсів, про заробіток в Інтернеті і пропонує його купити. Але, перш за все, вам потрібно розуміти, що в Інтернеті заробляти гроші непросто. Немає такого способу, і ніколи не було, незважаючи на те, що ви читали, рекламу про заробіток великих грошей, нічого не роблячи. Це обман. Як стверджують успішні інфобізнесмени, що для отримання доходу в мережі їм довелося докласти багато зусиль і часу. У них були безсонні ночі, вони витратили безліч годин на навчання, щоб заробити свої перші гривні.

Про те, як створити свій заробіток в Інтернеті, який реально приносить гроші, читайте в статті

Як заробити в Інтернеті: 4 стратегії, які працюють сьогодні

як заробити гроші сидячи вдома

Багато українців освоїли простори мережі Інтернет, і часто задаються питанням – як заробити гроші онлайн, щоб створити додатковий дохід? Часті фінансові кризи в Україні, скорочення співробітників та інші життєві проблеми змушують українців шукати схеми додаткового заробітку.

Активний і пасивний дохід: актуальні способи для українців

Перш ніж вибрати спосіб заробітку, потрібно знати, що є два види доходу в Інтернеті: активний і пасивний дохід.

• Активна форма доходу являє собою трудові процеси, які вимагають, щоб людина щось робила для отримання прибутку, наприклад, продавала зроблені вироби ручної роботи, писала статті на продаж, створювала відео для заробітку або грала в покер.

• Пасивний дохід – це регулярне надходження грошей, після створення популярного ресурсу, який заробляє автору на рекламі. Наприклад, дохід, отриманий від реклами, на яку клацають читачі веб-сайту, або дохід від дивідендів, які надходять від інвестицій. У такому випадку, після створення сайту і наповнення його корисною інформацією, автору потрібно тільки кілька разів на тиждень розміщувати нову цікаву інформацію.

Пасивна форма доходу найвигідніша для користувача. Завдяки їй людина може отримувати дохід навіть тоді, коли спить або подорожує. Причому, вона не тільки приносить гроші, вона також дає свободу. І, справа не в тому, що активні системи доходу погані, а в тому, що Інтернет схожий на ніколи не замкнену вітрину магазину. Він завжди включений, тому користувач може використовувати його для отримання постійного доходу.

Пропонуємо список кращих способів заробітку в Інтернеті з точки зору їх економічного потенціалу, простоти і надійності.

1.Контент-менеджер – затребувана спеціальність

Спеціаліст зі створення контенту на замовлення завжди потрібен компаніям які мають сайти. Тому якщо фразу «контент-менеджер» написати в пошуковику, то побачимо десятки пропозицій від інтернет-магазинів, брендових компаній і порталів, які готові прийняти на роботу такого фахівця. Суть його роботи полягає в тому, що він розміщує вже приготовлену інформацію на сайтах, і сторінках в соціальних мережах. Контент-менеджеру зазвичай платять за кожен розміщений пост, іноді він працює на погодинній оплаті праці або на оплаті за виконану роботу за договором. Якщо набратися трохи досвіду і розробити свою стратегію, то можна заробляти пристойні гроші.

2. Спеціаліст в області рекрутингу

Слово «рекрутинг» більше знайоме людям, хто займається підбором кадрів на ринку праці. Якщо сказати точніше, то рекрутинг – це бізнес-процес, який спрямований на підбір фахівців для роботи в компанії. В Україні це не є поширеним видом заробітку, але він має перспективу у зв’язку з розвитком промислових підприємств. Але, як би там не було, на українському ринку існують портали, де компанії дають оголошення про вакансії і пропонують хорошу винагороду за роботу при пошуку потрібного фахівця. Той, хто знайде потрібного фахівця, і той буде прийнятий на роботу, отримає гроші згідно з домовленістю.

Заробіток з дому

3. Заробіток в мережі віддалено з дому в якості фрілансера

Численні біржі в Інтернеті дають можливість людям виконувати певну роботу і отримувати за це гроші. Тут спостерігається такий позитивний фактор, як зростання своєї професійної майстерності. На цих біржах замовники дають завдання, які потрібно виконати протягом дня або протягом зазначеного часу. Суть роботи досить проста – виконавець виконує завдання з урахуванням вимоги замовника, наприклад, набрати текст, написати статтю, зробити відео, оформити презентацію, за це він отримує оплату. Після того, як виконавець приступить до виконання замовлення, система заморожує гроші на рахунку замовника, призначені за виконану роботу. Тому тут немає ризику, що виконавця обдурять, і не заплатять за роботу. Чи можна на фрілансі заробити? Все залежить від вартості завдання і часу його виконання.

4. Заробіток на блозі від реклами Google AdSense

Цей спосіб пасивного заробітку в Інтернеті вважається простим і рекомендується новачкам, які мають свій розкручений блог і монетизують його за допомогою реклами Google AdSense. Концепція дуже проста: створюєте блог вузької тематики, просуваєте його в мережі, набираєте читачів, і як тільки з’явиться трафік, встановлюєте рекламні коди від AdSense. Заробіток грошей піде тоді, коли відвідувачі почнуть клікати по рекламі.

Важливою перевагою цього способу заробітку є те, що вам не потрібно щось продавати або запрошувати рефералів, головне завдання зробити так, щоб користувач клікнув по рекламі. Тут дуже важливо налаштувати рекламні блоки так, щоб вони спокусили користувача натиснути на рекламний банер.

Віддалений заробіток

Саме за таким алгоритмом працює система найбільшої в світі рекламної мережі – Google Adsense. Заробіток на рекламі від Adsense дуже популярний серед юзерів, дякуючи тому, що там дає рекламу велика кількості рекламодавців, та проста система отримання прибутку. Все починається з реєстрації і, налаштування блогу згідно вимог Adsense. Коли адміністрація схвалить ваш запит, можете встановлювати спеціальний код на свій блог.

Тут вам не треба вибирати, який тип реклами показувати, тому що система Google робить це самостійно, відповідно до тематики блогу.

Таким чином, на блозі буде показуватися реклама цікава користувачам. А це дає великі переваги блогеру:

• Дорогі кліки. Чим більше реклама співпадає з темою блогу, тим частіше читачі на неї клацнуть. Є сотні тисяч компаній, що розміщують рекламу через AdSense на нішевих блогах.

• Рекламні оголошення відповідають ніші сайту, тому вони природним чином інтегруються на його сторінках.

• Ідеальний варіант коли створено нішевого блогу вузької тематики, який містить конкретну тематичну інформацію потрібну відвідувачу.

Наприклад, можете створити блог, на якому будете публікувати кулінарні рецепти або про тварин. Успіх цього типу заробітку залежить від трьох факторів:

  • • обраної тематики блогу;
  • • трафіку на ресурс;
  • • кількості кліків по рекламі.

Від обраної ніші залежить ціна кліка по рекламі.

Наприклад, на сайті про кішок AdSense може рекламувати корм для кішок. Однак на сайті про університетські курси обов’язково з’являться аспірантура і магістратура, їх реклама буде дорожча.

Щоб дізнатися, який потенціал з вибраної теми має AdSense, можна використовувати сайт підбору ключових слів.

Введіть тему і подивіться, чи часто її шукають в Google, і скільки рекламодавців будуть платити за клік.

Частина вартості кліка (68%) залишається у вас, а інша (32%) – у Google, тому, чим вище ціна за клік, тим більше грошей ви зможете заробити на блозі з цієї тематики.

Як заробляти гроші на курсі валют?

7 порад, як збільшити продажі в своєму бізнесі

Як знайти хорошу та прибуткову бізнес ідею