Інвестиції в зарубіжну нерухомість

Хтось доглядає собі житло з метою імміграції, а хтось вважає, що це непоганий варіант для інвестування.

Найбільшим попитом серед країнами є:

  • Іспанія,
  • Великобританія,
  • Італія,
  • Франція,
  • Німеччина,
  • Греція,
  • Кіпр і Португалія.

В основній своїй масі громадяни СНГ віддають перевагу країнам Європи – 90% угод, інші 10% припадають на США, Канаду, Домініканську республіку, Туреччину, острівні країни.

Звичайно, нас пов’язує з Європою не тільки територіальна близькість, схожий менталітет, а також спрощена візова система.

Затребуваність нерухомості за кордоном пояснюється вигідними умовами надання кредитів зарубіжними банками, і стабільної ліквідністю, і високою ймовірністю отримання посвідки на проживання.

Вартість нерухомості в Європі безпосередньо залежать від стану економіки певної країни.

Найбільш стабільними країнами є Німеччина, Англія, Франція. У популярних у росіян Греції та Іспанії ціни на нерухомість знизилися. Тому, якщо ви хочете купувати житло для проживання в цих країнах, то зараз саме час.

Інвестиції в зарубіжну нерухомість
Detail in Modern residential apartment flat building exterior. Fragment of New luxury house and home complex. Part of City Real estate property and condo architecture. Copy space. Blue sky

Для інвестування цей перiод дуже підходящий. Ріелторами відзначається інтерес до інвестицій в нерухомість Болгарії. Вартість квартир у моря можуть бути дуже привабливими, починаючи від 30 000 євро.

Перш ніж шукати об’єкт для придбання, необхідно визначити мету вашого вкладення. Якщо квартира або будинок купується з метою подальшої здачею його в оренду, в цьому випадку краще звернути увагу на середземноморські країни. У таких інвесторів користуються також популярністю Хорватія, Чорногорія, Туреччина.

15% російських інвесторів вважають за краще престижність житла можливість його вигідного продажу, яку можна знайти в Лондоні, Парижі, Лазурний берег Франції, Італії, Австрії, Швейцарії, США.

Існує ще одна категорія інвесторів, які вкладають інвестиції в нерухомість ринків, що розвиваються, таких як Таїланд і Шрі-Ланка. Вартість житла тут відносно не висока, але з огляду на бурхливе зростання економік цих країн, є перспектива росту вартості житла.

При оформленні операції з придбання нерухомості за кордоном краще користуватися кваліфікованою допомогою юристів і ріелторів, звичайно, це будуть зайві витрати, але зате ви гарантовано будете захищені від шахрайства.

до речі, зарубіжні банки надають досить приємні умови для іпотечного кредитування, а ставка за таким кредитом може складати 3-4% в рік на відміну від російських банків з їх пропозиціями в 15-25% річних.

Як заробити на реставрації антикваріату

Як розкрутити бізнес — покрокова інструкция

Фотокниги ручної роботи як ідея для бізнесу

error: Вміст захищений!!