Інвестиційні ідеї на ринку акцій | Інвестуйте з лідерами ринку

Давайте подивимося на цікаві акції, зростання яких можна очікувати в майбутньому.

Акції Ahold Delhaize

Ahold Delhaize є прикладом того, як COVID-19 також приніс ряд інвестиційних можливостей. Про це можна судити за результатами експлуатації. За перші три квартали 2020 року продажі виросли на 12,9%, чистий прибуток – на 15,4%, прибуток на акцію – на 19,6%, операційний прибуток – на 38,6%.

Ці відмінні результати були досягнуті в той час, як онлайн-продажі зросли на 53%. Інвестиції в онлайн-сегмент дозволяють бізнесу зростати, а акціонери отримують дивіденди і викуп акцій.

Компанія виплачує цікаві дивіденди в розмірі 4,1%, а з коефіцієнтом P / E 13 акцій це не дуже дорого. Крім того, Ahold скористалася поточною ситуацією і постійно збільшує маржу на свої продукти.

Компанія є одним з провідних гравців в області супермаркетів і, крім того, все більше розширює свої онлайн-послуги, які самі по собі коштують кілька мільярдів євро. Коротше кажучи, Ahold Delhaize – це захисна акція, яка отримує вигоду від кризи з коронавірусів, оцінюється дуже розумно і має потенціал зростання.

Інвестиційні ідеї
Informative Flyer Service Promotion Cartoon Flat. Social and Management Process Aimed at Meeting Needs and Requirements Client. Girl with Laptop Sits on Big Light Bulb from above. Vector Illustration.

Акції Tourmaline

Tourmaline – найбільший виробник природного газу в Канаді. У нього найнижчі витрати, а видобуток – найчистіша з усіх канадських виробників. Крім того, з 2013 по 2018 рік його викиди знизилися на 46%.

Завдяки низьким витратам компанія залишалася прибутковою, незважаючи на сильну конкуренцію з боку здобувачів сланцевої нафти в Північній Америці. Після торішніх проблем з цінами на нафту конкуренція з боку нафтових компаній значно ослабла.

Однак пандемія COVID-19 також викликала падіння цін на природний газ, які тепер знову ростуть, що також збільшує прибуток Tourmaline.

На відміну від багатьох конкурентів, Tourmaline має консервативний баланс з боргом в 27% активів і показником EBITDA в 1,3 рази.

Сильний баланс дозволить компанії рости в майбутньому і робити привабливі придбання. Балансова вартість акції становить 28,73 долара, а ринкова вартість акції – 17,31 долара. Компанія виплачує дивіденди в розмірі 3,2%, а коефіцієнт P / E становить 14,7.

Акції Berkshire Hathaway

Акції Berkshire Hathaway останнім часом відстають.

Проте, технологічна компанія Apple займає найбільшу позицію в портфелі, на неї припадає 47,8% портфеля акцій. Однак акції Berkshire Hathaway сильно відстають від показників самої Apple. Це, м’яко кажучи, цікаво, тому що Berkshire Hathaway не виплачує дивіденди, а реінвестує.

Фондові ринки США знову зростають, але акції Berkshire Hathaway стагнують. Частково з цієї причини оцінка впала всього в 1,3 рази в порівнянні з балансовою вартістю – рівнем, на який Уоррен Баффет вказував в минулому при викупі акцій.

Фондові ринки продовжили зростання з 30 вересня, а акції залишаються недооціненими. Це цікаве ідея для інвесторів, які хочуть вкладати кошти в економіку США.

Акції Sumitomo

Sumitomo – один з найбільших універмагів Японії. Процентні ставки низькі, тому можна очікувати, що оцінки стабільних диверсифікованих компаній також будуть високими.
Однак в Японії інша справа. Sumitomo працює в багатьох секторах. Діяльність компанії можна розділити на 6 категорій:

• Транспортні та будівельні системи
• Гірничодобувна промисловість, хімія і енергетика
• Нерухомість
• Металеві вироби
• Інфраструктура
• Медіа та цифрові медіа

Таким чином, компанія має дуже широкий портфель видів діяльності з декількома циклічними складовими, які в даний час знижують прибутковість. Однак в останні роки Sumitomo змогла отримати 10% окупності інвестицій в цю диверсифіковану діяльність.

Berkshire Hathaway також цікавиться японськими універмагами і недавно придбала 5% акцій п’ятірки найбільших, включаючи Sumitomo.

Акції Sumitomo в даний час торгуються за ціною, що перевищує їх балансову вартість в 0,7 рази. Це не сильно відбиває той факт, що компанія в цілому високорентабельних і виплачує дивіденди в розмірі 5,1%. Навіть при таких високих дивідендах близько половини прибутку зазвичай залишається для інвестицій в зростання.

Regeneron акції

Regeneron – перша медична компанія в цьому списку.
Дослідження нових ліків, безсумнівно, дуже важливі для якості життя людей. У довгостроковій перспективі охорону здоров’я – щодо привабливий сектор з хорошими результатами.

Завдяки передовим методам досліджень, розумною спрямованості і здатності швидко зупиняти безперспективні проекти, Regeneron незмінно домагався хороших результатів в розробці нових ліків.

Акції Regeneron щодо дороги з коефіцієнтом P / E 18,2. Однак це дуже якісна компанія. У портфелі продуктів Regeneron, включаючи EYLEA і DUPIXENT, 2 препарати від очних і шкірних захворювань, продажі яких швидко ростуть.

Інший важливий препарат – LYBTAYO проти раку шкіри, який, можливо, в поєднанні з іншими ліками, також може діяти проти інших типів раку.

Незважаючи на викуп власних акцій, що належать Санофі, з чистою грошовою позицією в 300 мільйонів доларів, баланс компанії як і раніше залишається надзвичайно сильним. З огляду на швидке зростання і потенціал нових ліків, коефіцієнт P / E, рівний 18,2, є відносно привабливим.

Акції CK Hutchison

CK Hutchison є важливою опорою компаній, що належать Лі Ка-Шінгу. Хоча штаб-квартира компанії знаходиться в Гонконгу, 57% прибутку надходить з Європи.
23% від загального прибутку надходить з Великобританії. Це означає, що питання Brexit важливіші для CK Hutchison, ніж заворушення в Гонконгу.

У листопаді CK Hutchison уклала угоду з Cellnex про продаж всіх європейських телефонних вишок за 10 мільярдів євро. Завдяки цій угоді CK Hutchison погасила майже половину своїх боргів.

Вартість компанії становить менше 35 мільярдів євро. Близько третини капіталу надходить з боргу, але з урахуванням передбачуваних доходів від портів, телекомунікацій та інфраструктури це дуже скромний рівень заборгованості.

Результати за півроку були непоганими. Причина в тому, що багато видів діяльності компанії дуже антициклічності і працювали практично однаково під час пандемії.
Незважаючи на це, прибуток впав на 29%. Коефіцієнт P / E 5,9 також привабливий.

Тут також цікавий валютний фактор. З моменту публікації останніх даних вартість євро різко зросла, а частка CK Hutchison котирується в гонконзьких доларах.
Конгломерати, як правило, зараз не популярні, але нагорода CK Hutchison зараз дуже приваблива, і інвестори отримають дивіденди в розмірі 5,5% в якості бонусу.

Акції Melcor Developments

Канадська нерухомість коштує недешево. Ціни різко зростають протягом тривалого часу, особливо в таких місцях, як Ванкувер і Торонто. Проте, Melcor в основному орієнтується на Альберту.

Цей регіон залежить від видобутку нафти і газу, і в останні роки ситуація була відносно складною. Це також відбилося на низьких цінах на нерухомість. Якщо ціни на нафту і газ знову зростуть, Melcor може виграти.

Не тільки за рахунок зростання орендних доходів, але і за рахунок зростання вартості землі під забудову, що належить компанії. Населення Альберти продовжує зростати, що в кінцевому підсумку вимагає будівництва нової нерухомості.

Балансова вартість Melcor становить 32,83 CAD, тоді як ринкова ціна після недавнього відновлення становить 8,05. Дивіденди знизилися приблизно до 3,98% в рік під час пандемії COVID-19. У третьому кварталі 2020 року Melcor знову зафіксував зростання продажів на 35%.

Акції Rio Tinto

Акції гірничодобувних компаній багато інвесторів вважають вельми спекулятивними. Виявлення нових родовищ корисних копалин дуже дорого і ризиковано.

Вигідно інвестувати в усталені гірничодобувні компанії і великих гравців ринку з достатнім досвідом і поруч стабільних прибуткових проектів. Низькі витрати на видобуток корисних копалин – необхідна умова життя гірничодобувних компаній.

Прикладом такої гірничодобувної компанії є Rio Tinto. Компанія спеціалізується на видобутку залізної руди, міді і алюмінію. Завдяки низьким витратам Rio Tinto може залишатися прибутковою в усі періоди економічного циклу. Фактично, Rio Tinto часто використовувала економічні кризи для покупки більш дрібних конкурентів за вигідною ціною.

В результаті кризи з коронавірусів прибуток впав більш ніж на 20% до 3,3 млрд доларів. Коефіцієнт P / E становить 17,5, а дивіденди компанії складають 4,93%.

Акції Газпрому

Основна причина, по якій США вже довгий час процвітають в скороченні викидів CO2, – це перехід з вугілля на природний газ, який набагато більш екологічний. «Газпром» – найбільший в світі виробник природного газу.

Однак російські акції за своєю природою дуже спекулятивні. Акції сильно постраждали від зниження цін на газ під час пандемії COVID-19. Однак зараз ціни на газ у всьому світі знову ростуть, що відіб’ється на економічних результатах компанії в майбутньому.
Дивідендна прибутковість становить 7,2%.

Нещодавно компанія ввела в експлуатацію новий трубопровід в Китай. Тепер, коли цей дорогий проект завершений, капітальні витрати значно впадуть. Це означає, що у компанії повинен бути достатній капітал в майбутньому для подальшого збільшення дивідендів.

Акції NN Group

NN Group – голландська страхова компанія. Звичайно, страхові компанії зараз в основному страждають від низьких процентних ставок.

З іншого боку, вплив пандемії COVID-19 на страхування було відносно невеликим порівняно з іншими секторами. Прибутковість NN Group поліпшується, а коефіцієнт P / E, рівний 6,1, дуже привабливий.

Схоже, що конкуренція на важливому для компанії голландському ринку знижується. Це означає, що в майбутньому прибуток може збільшуватися. Компанія виплачує 6,4% дивідендів і недавно відновила програму викупу акцій.

Акції Liberbank

Процентні ставки в країнах південної Європи як і раніше вище, і це вигідно банкам. Іспанський банк Liberbank значно знизив коефіцієнт прострочених кредитів (NPL), який в даний час складає скромні 3,0%, в той час як середній показник по сектору становить 4,7%. Банк уже виділив 76 мільйонів євро на ліквідацію наслідків кризи Covid-19.

Однак кількість нових іпотечних кредитів продовжує зростати. Інвестиційні фонди Liberbank також ростуть, і їх вартість за 4 роки майже подвоїлася.

Балансова вартість акції становить 1,03 євро, а ринкова ціна акції – 0,25 євро. Коефіцієнт P / E 10,1 також є сприятливим. Акції Liberbank як і раніше дуже дешеві. Компанія консервативна і, незважаючи на всі проблеми, залишається прибутковою. Таким чином, у банку є хороші можливості для виходу з кризи.

Акції Biogen

Biogen спеціалізується в першу чергу на неврології. Грунтуючись на своєму досвіді, компанія розробляє нові ліки і методи лікування. Компанія має цікаву історію з рядом революційних відкриттів в області медицини.

Ціна акцій за останні кілька років не змінилася. В даний час Biogen спеціалізується в першу чергу на лікуванні розсіяного склерозу, інсульту і хвороби Альцгеймера.

В результаті конкуренції у вигляді генеричних препаратів продажі впали на 4% в третьому кварталі, а прибуток упав на 18%. Однак нагорода також дуже дешева з коефіцієнтом P / E 8,2.

Баланс компанії становить 38,2 мільярда доларів, а борг – всього 2,8 мільярда доларів. Хороші результати в розробці нових ліків можуть викликати нову довгострокову тенденцію зростання.

Акції ForFarmers

ForFarmers – лідер європейського ринку кормів для тварин. Після невдалого 2019 року, незважаючи на кризу з коронавірусів, в 2020 році спостерігалося сильне відновлення.
EBITDA збільшилася на 35% в першій половині 2020 року, а прибуток збільшився на 81% до 21,5 мільйона євро. Компанія має міцний баланс з власним капіталом в 379 мільйонів євро і боргом в 51 мільйон євро.

Ринкова вартість компанії становить 502 мільйони євро. У першій половині 2020 року отримано прибуток у розмірі 21,5 мільйона євро. Коефіцієнт P / E становить 18,7, і компанія виплачує дивіденди акціонерам у розмірі 3,6%.

Акції Alphabet

Навіть серед технологічних гігантів все ще можна знайти інвестиційні можливості. Останнім часом ціна акцій різко зросла, і зріс прибуток.

У компанії Alphabet, яка відома в основному своєю пошуковою системою в Інтернеті Google, співвідношення P / E одно 34,4 порівняно дорого. Однак при оцінці необхідно враховувати потенціал компанії.

Alphabet в даний час вкладає великі кошти в розробку безпілотних автомобілів і хмарних сервісів. Інвестиції, звичайно, робляться на основі прибутку, але вони відкривають величезний потенціал на майбутнє.

Те ж саме і з Google Maps і YouTube. Тільки зараз відомий відео-сайт дійсно починає показувати свій величезний потенціал.

Основні операції принесли прибуток у розмірі 12,6 млрд доларів в третьому кварталі, збільшившись на 18%. Однак вартість нових інвестицій також різко зросла: збиток склав 1,1 млрд доларів у порівнянні зі збитками в розмірі 941 млн доларів роком раніше.

У Alphabet також, ймовірно, найсильніший баланс в світі з чистою грошовою позицією в 117,2 мільярда доларів. Розробка Other Bets за останні 12 місяців обійшлася Alphabet в 5,4 мільярда доларів, а операційний прибуток від Other Bets склала 40,9 мільярда доларів.

Поточна ринкова вартість компанії становить 1170 мільярдів доларів. Коефіцієнт P / E дорівнює 22, що прийнятно. Особливо, якщо врахувати домінуюче становище компанії на ринку, величезний потенціал зростання і нові проекти, які принесуть компанії значний прибуток в майбутньому.

Акції Норильського нікелю

Акумулятори та електричні двигуни підтримуються урядами багатьох країн. Паладій, платина, нікель і мідь в основному використовуються для виготовлення батарей.
І саме на видобутку цих 4-х металів робить акцент «Норільський нікель». Російська компанія виграє від зростання цін на свою продукцію і виплачує дивіденди в розмірі 5,1%.

Після великої аварії на нафтовому резервуарі на одному з комплексів компанії прибуток в минулому році впала, в результаті чого коефіцієнт P / E виріс до 20. У Росії у «Норильського нікелю» мінімальна конкуренція.

Крім того, завдяки високій якості шахт і низьким витратам на видобуток, компанія прибуткова навіть при більш низьких цінах на здобуті метали. Ціни на паладій продовжують рости, і відновлення цін на мідь може ще більше підтримати котирування акцій Норильського нікелю.

Російський ринок в цілому дешевий і пропонує багато можливостей для інвесторів. З іншого боку, російські акції за своєю природою дуже спекулятивні.

Акції Jardine Strategic

Для тих, хто все ще вірить в швидкозростаючий регіон Південно-Східної Азії, Jardine Strategic може бути цікавим вибором. Ця холдингова компанія, контрольована шотландської сім’єю Кесвік з 1832 року, пропонує доступ на цей ринок зі значною знижкою.

Jardine Strategic має складну структуру, яка захищає його від придбання. Фактична ринкова вартість з урахуванням цієї кругової структури становить 13,9 мільярда доларів. Компанія має довгу історію зростання дивідендів і балансової вартості.

Портфель компанії включає в себе великі імена, очолювані Astra, Hong Kong Land, Dairy Farm і Mandarin Oriental. Багато з цих компаній торгуються індивідуально на фондовій біржі і мають привабливі ціни. Jardine Strategic виплачує інвесторам дивіденди в розмірі 1,44%.

Акції Ralph Lauren

Акції компаній по виробництву одягу різко зросли в останні роки – особливо якщо ми подивимося на предмети розкоші або відомі бренди, такі як LVMH, Hermes, Nike або Adidas

Однак відмінні результати йшли рука об руку з ростом цін на акції. Бренд з швейної промисловості з набагато більш розумною оцінкою і настільки ж сильним балансом – це Ralph Lauren.

Швейна промисловість, звичайно, сильно постраждала від кризи з коронавірусів, під час якого закрилися магазини. Проте наступну зростання онлайн-сегмента дає компаніям з виробництва одягу можливість скоротити витрати і підвищити прибутковість в майбутньому.

Прибуток на акцію в розмірі 4,98 долара США була отримана в перерваному фінансовому році, що закінчився в кінці березня 2020 року. Протягом наступних двох кварталів була понесена велика втрата в розмірі 2,27 долара на акцію.
Однак великий баланс говорить нам про те, що компанія повинна гідно подолати цю кризу. Власний капітал становить 5,2 мільярда доларів. Ralph Lauren, з іншого боку, має довгостроковий борг в 1,6 мільярда доларів. Коефіцієнт P / E зараз становить 20, що відносно дешево в порівнянні з іншими компаніями в секторі одягу.

Акції Svenska Cellulosa SCA

SCA – найбільший приватний лесовладелец в Європі. Крім посадки дерев для лісового господарства, земля SCA використовується і для інших цілей – наприклад, для вітряних електростанцій.

Компанія має великий вільний грошовий потік і постійно розширює свої володіння. SCA недавно почала купувати ліси і в країнах Балтії.

Це дуже захисна акція, яка забезпечує відносно безпечний і зростаючий джерело доходу. Компанія має солідний баланс, а коефіцієнт P / E в даний час складає 30. SCA в даний час виплачує дивіденди в розмірі 1,41% і в довгостроковій перспективі планує збільшувати їх.

12 найприбутковіших ідей для бізнесу вдома

Як ефективно продавати товари і послуги по телефону?

Як заробити гроші в Інтернеті в доларах: 17 способів

Залишити відповідь

error: Вміст захищений!!