Актуальні інвестиційні можливості для новачків

Сьогодні ми з вами поговоримо на такі важливі теми, як фінансова грамотність та інвестиції. Саме завдяки цим двом речам Ви можете себе почувати фінансово незалежною людиною.

Давайте спочатку розглянемо які ще сьогодні є інвестиційні можливості?

актуальні інвестиційні можливості на сьогодні

Ось, на наш погляд, найголовніші з них:

– Під подушку, панчоху, «заначку»

Врятували це, звичайно, можна назвати інвестиціями. Але багато людей зберігають свої заощадження вдома, нікуди їх не вкладаючи. Іноді навіть називають ці свої заощадження “на чорний день”, жах (у таких природно чорний день якось настає). Адже гроші – найкращі працівники, вони їсти не просять, не хворіють і працюють 24 години на добу!

– банки (депозити, вклади)

Думаю, ви зі мною погодитеся, що зараз зберігати свої заощадження в банківських депозитах дуже невигідно і не розумно, а іноді навіть небезпечно. Зараз річний відсоток прибутку з банківських депозитів у разі на 5-7 % перевищує річний відсоток інфляції країни. Тому інвестування в Банк не примножить Ваш сімейний бюджет, у кращому разі збереже!

– Бізнес, що розвивається

Існують ще такий вид інвестицій, як інвестування у розвиток Бізнесу. Мається на увазі інвестиції не в свій, а в чийсь бізнес, що розвивається, під річний відсоток або за домовленістю. Цей вид інвестування досить ризикований тому, що за статистикою з 10 бізнесів, що відкрилися, через 3 роки виживають лише 3. У цьому випадку варто уважно вивчити бізнес-план проекту і укласти договір з бізнесменом.

Інша справа, якщо це великий бізнес, як Франчайзинг!

Але тут відповідно потрібні дуже значні інвестиції!

– Форекс (валютний ринок)

Багато хто з Вас напевно чув про форекс, причому часто це негативні чутки. Зараз Форекс справді на слуху і багато людей інвестують туди свої гроші. З наших знайомих, всі, хто займався форексом, виходили з мінусом.

Тому, ми собі зробили висновок, що інвестиції у форекс – це короткочасні і дуже нестабільні інвестиції.

Хоча є люди, які справді заробляють на форексі хороші гроші, але ці люди, швидше, не інвестори, а трейдери.

– ПІФи (пайові інвестиційні фонди)

Поширений вид інвестицій, особливо останнім часом. Зараз з’являється все більше і більше усіляких інвестиційних фондів, компаній, організацій. Цей вид інвестицій досить стабільний і в середньому дає 20-30%.

Важливо пам’ятати, що перед тим, як інвестувати в ті чи інші фонди, необхідно ретельно аналізувати інвестиційну можливість. Найбільш переважним у цьому секторі інвестицій є так звані хеджовані (захищені) фонди. Ці фонди зазвичай застраховані.

– Нерухомість

Безсумнівно, найстабільніший варіант інвестування завжди були і залишаються об’єкти нерухомості. Але погодьтеся, цей варіант також є одним з найдорожчих і далеко не кожному по кишені інвестувати в нерухомість. Завдяки корпорації INSpace, ми маємо таку можливість (про це в наступних постах)!

– фондова біржа (ринок цінних паперів)

Це саме та інвестиційна спроможність, яку використовує наша сім’я!

Дехто плутає фондовий ринок з форексом, але це абсолютно різні речі.

Фондовий ринок існує вже понад 200 років.

Минулого року через кризу стався обвал фондового ринку, таке трапляється 1-2 рази на сторіччя. Акції, які буквально 3 роки тому коштували 60-100$, зараз коштують 1-10$. Але якщо ми подивимося історію фондового ринку, то побачимо, що після кожного такого обвалу, незмінно йшло стрімке зростання.

Саме таке небувале зростання зараз спостерігається на Нью-Йоркській фондовій Біржі. У всіх новинах, по телевізору тільки й кажуть про це. Адже Нью-Йоркська фондова біржа – це фундамент усієї економіки США. Всі найбагатші люди світу, так чи інакше, стосуються фондового ринку.

На заході понад 40% звичайних людей інвестують у фондовий ринок, тому що у них добре розвинена фінансова грамотність.

Проте можливість інвестувати у фондовий ринок сьогодні має кожну розсудливу людину.

І для цього зовсім не обов’язково їхати до Америки.

Ви тільки вдумайтеся: Ви сидячи вдома перед комп’ютером, за філіжанкою кави або чаю можете купувати та продавати акції найвідоміших компаній світу.

Ви можете стати співвласником:

  • NOKIA,
  • Microsoft,
  • Mc Donalds,
  • FORD і т.д., купивши акції цих компаній.

І все це Ви можете зробити зі свого особистого онлайн офісу в будь-якому місці, де є Інтернет.

Хіба це не унікальна інвестиційна спроможність?

Саме таку інвестиційну можливість надає сьогодні для кожного корпорація INSpace!

PS: Бажаємо Вам правильно та з максимальною вигодою інвестувати та примножувати свої кошти

Який бізнес відкрити на власному подвір’ї

Історія виникнення біткоїну ( Bitcoin )

Як вести сімейний бюджет щоб завжди були гроші

error: Вміст захищений!!