Як створити власний канал Youtube?

Привіт, друзі! У цій статті розповім вам, як створити свій канал на Ютубі, навіщо потрібно створювати канал на Ютубі і які премущества дає наявність каналу на Youtube, якщо ви хочете заробляти через інтернет.

Навіщо створювати свій канал на Ютубі

Якщо ви прийшли в інтернет всерйоз і надовго, то напевно розумієте, що в інтернет-бізнесі, як, в-общем, і в будь-якій області, важливий комплексний підхід.

Наявність свого каналу на Ютубі є одним з трьох “китів”, на яких тримається заробіток в інтернеті. Два інші “кита”, це свій сайт і соціальні мережі.

Про них читайте мої статті “Навіщо створювати свій сайт” і “Реєстрація в соціальних мережах”.

Що ж стосується каналу на Youtube, то він дає такі переваги:

як створити свій канал на Ютубі
Professional camera shooting young smiling female tutor or coach making presentation or recording master class tutorial for channel, woman business vlogger filming video training for blog or website

Це безкоштовний відеохостинг.

Тобто ви ні копійки не платите за зберігання ваших відео, навіть навпаки, він допоможе вам збільшити ваші доходи;

Ви можете підключити монетизацію будь-яких ваших відео та заробляти, навіть не маючи інших ресурсів і взагалі не думаючи про заробіток. Досить викладати хороші відео, які будуть подобатися людям;

З помошью відео, розташованого на Вашому каналі в Ютуб, Ви можете відмінно ілюструвати статті, які публікуєте на сайті. Це додасть Вашому сайту привабливості і допоможе зібрати додаткові передплатників;

За допомогою каналу Ютуб можна непогано заробити. Про способи монетизації каналу на Ютубі читайте мою статтю “Як заробляти в Ютубі на своїх відео”.

Як створити свій канал на Ютубі

1. Реєстрація облікового запису в Google

Для того, щоб отримати можливість створити свій канал на Ютубі, треба мати акаунт в Google. Аккаунт в Google, а також величезна кількість інших можливостей ви отримуєте автоматично, як тільки створюєте поштову скриньку gmail.

Детально розписувати процес реєстрації поштової скриньки я не вважаю за потрібне, тому що простіше нічого не буває.

Щоб вам не шукати, даю тут посилання на сторінку реєстрації в Google.

2. Створення каналу на Youtube

  1. Крок 1. Заходимо в аккаунт Google;
  2. Крок 2. Натискаємо “Додатки Google” в правому верхньому кутку і в випадаючому вікні вибираємо “Youtube”; Знаходимо значок YouTube і тиснемо на нього.
  3. Крок 3. На головній сторінці YouTube натискаємо “Мій канал”; Тиснемо на “Мій канал”
  4. Крок 4. У вікні вводимо Ваші ім’я та прізвище і натискаємо “Створити канал”.

Пишемо свої ім’я м прізвище

Ім’я та Прізвище краще писати свої справжні, так як іноді Вам може знадобитися пред’явити паспорт і у Вас повинна бути така можливість.

Вітаю! Ваш канал готовий! Тепер ви знаєте, як створити свій канал на Ютубі і які це вам дає переваги.

Як запустити Android-додаток в браузері?

Залишити відповідь

error: Вміст захищений!!