Кінотеатр для маленьких дітей на дому

Всі ми любимо фільми, мультики … все, без винятку – і навіть маленькі діти (звичайно, однорічних ми не беремо, а дітей вже більш усвідомленого віку). Адже це не просто цікаво, але ще і зручно – поставив касету з мультфільмом своєму чаду, і він зайнятий на півтори – дві години переглядом улюбленого фільму.

А як бути тим, хто весь час на роботі, але переживає через те, що дитина побачить по телевізору щось не те: адже навіть денна програма новин іноді показує жахливі сцени, навіть вибух може вплинути на дитячу психіку.

Саме такі чинники спонукають до вигадування нових бізнес-ідей, таких як організація кінотеатру для маленьких дітей на дому …

Організуйте кінотеатр на дому. Саме чудове – це те, що вам не потрібно виходити за межі власної квартири. Ви зможете все організувати у себе вдома. І вам навіть не потрібно чиясь допомога. Т. як, це бізнес – виключно для вас, одного.

Як же все організувати, щоб ваш кінотеатр завжди користувався популярністю?

По-перше, для такого кінотеатру буде потрібно телевізор. Причому сучасний, який не так сильно шкодить на дитячі оченята! Саме на це ви і повинні звертати увагу батьків.

Друге, це відеотека.

Кінотеатр для маленьких дітей на дому

У вас повинні бути зібрані всі старі казки, фільми, вітчизняні та зарубіжні мультфільми. Також варто стежити за новинками, щоб своєчасно їх демонструвати діткам.

Для того, щоб у вас був доступ до все фільмам – найкраще підключити свій домашній комп’ютер до Інтернету – тариф безлімітний. Тоді у вас з’явиться можливість завантажувати будь-які фільми, казки і мультики хорошої якості.

Ще вам буде потрібно зробити зручний, затишний зал для маленьких глядачів. Одного м’якого куточка буде мало – тому продумайте внутрішнє облаштування своєї квартири так, щоб там могло комфортабельно розміститися мінімум 10 дітей.

Батьки повинні вас знати особисто, щоб не боятися відпускати до вас дітей – тому краще всього буде. Якщо ви з усіма познайомитеся – обійдете квартири, обдзвоните і розкажіть про свою ідею.

Напевно, її схвалять. Адже ви зможете тоді показувати не тільки розважальні, а й навчальні, історичні. Все це повинно здійснюватися тільки з дозволу батьків.

Навіть можна придумати спосіб замовлення фільмів для перегляду (для різних вікових категорій дітей). Плюс ви повинні давати гарантії того, що діти дійсно будуть дивитися фільми, а не гуляти, розважатися і т. Д.

Не забувайте про те, що справжній кінотеатр ще має і кафе – попкорн, солодка вата, морозиво, соки і вода … Ви теж повинні надати хоч щось, щоб діткам було чим поласувати .. Знову ж таки, тут не обійтися без батьківських зборів – адже комусь із дітей не можна солодке (діатез), а кому -то не можна взагалі попкорн …

Як про вас дізнатися? Дуже просто – почніть з власного будинку. Обійдіть всіх, у кого є діти і розкажіть про свою затію. Дайте гарантію. Батьки будуть раді тому, що ви організуєте «времяпребиваніе» їхніх дітей. Тільки не сильно завищувати ціни – адже це все-таки домашній кінотеатр, і квиток на сеанс не повинен коштувати дорого …

Тату-салон | майстер на дому ( бізнес-ідея )

Як швидко набрати 1 000 000 підписників в Інстаграм

Консультант по закупці товарів ( бізнес-ідея )

Як вибирати форекс-брокера

error: Вміст захищений!!