Як створити колаж онлайн безкоштовно

Тут ми поговоримо про те, як створити колаж за допомогою інтернет-сервісів – онлайн безкоштовно. Здається, багатьом із вас колись доводилося зіштовхуватися з необхідністю створювати колажі з кількох фотографій.

Можливо, ви ведете свою групу в соціальних мережах, у вас є власний сайт (блог) або вирішили зайнятися заробітком на партнерських програмах. У всіх цих випадках вам знадобиться зробити колаж.

Є спеціальний додаток для створення колажів, яким користуються багато блогерів.

Сайт називається Avatan.

Ви можете створити фото колаж, поєднавши свої улюблені фотографії разом! А також зробити стиль Вашого колажу таким, який Вам заманеться, змінивши, наприклад, текстуру чи колір. Можна поєднувати один з одним безліч фотографій. Зручний інтерфейс дозволить Вам легко вставляти та видаляти фото в комірки колажів. І все це Ви можете робити в режимі онлайн абсолютно безкоштовно!

Це одна з найпростіших програм для створення колажів. Реєстрація на сайті не потрібна.

Avatan

До функцій цієї програми належать:

– редагування фотографій та картинок;
– ретуш;
– Створення стандартних колажів;
– Створення незвичайних колажів.

Основні функції програми

Завантажити картинку можна як з комп’ютера, так і з соціальних мереж, таких як Вконтакте, Фейсбук. Після завантаження картинок вибираємо шаблон. Можна зробити колаж з фоном та текстом. Крім того, є ще й інші функції. Після всіх змін змінюємо колаж на комп’ютер.

При збереженні можна вибрати формат зображення (PNG або JPG), якість – (від 1 до 10), зображення можна зберегти на комп’ютер або відразу відправити в соціальні мережі (Фейсбук або Вконтакте). Чим більша якість картинки, тим більше буде її розмір. Також за допомогою цієї програми ви легко зможете створити колаж з телефону.

Як створити коллаж онлайн безкоштовно

За допомогою цієї програми ви швидко створите стандартний або незвичайний колаж, використовуючи фотографії та картинки.

Як просувати сторінку в Інстаграмі в 2022 році

Безкоштовна реклама в Інтернеті

5 хитрощів супермаркетів для покупців