Що таке контент-маркетинг?

Стратегія контент-маркетингу – це один з аспектів, який відрізняє цих успішних маркетологів від їх менш успішних колег. У плані дій розглядаються різні способи використання цього маркетингового підходу на шляху клієнта, життєвому циклі клієнта або точки дотику. 72% маркетологів, які набрали найбільше балів, кажуть, що ніколи б не добилися цього без гарної стратегії.

Якщо ви тільки починаєте або займаєтеся цим бізнесом якийсь час, ретельно, крок за кроком розробляйте свій план контент-маркетингу.

На це є кілька причин:

Щоб не відставати від конкурентів: більшість маркетологів створюють принаймні одну порцію контенту кожен день. Інфографіка, огляди продуктів і керівництва дають їм все необхідне для створення цільових міні-кампаній. Ви будете попереду конкурентів з надійною стратегією контент-маркетингу. Будьте винахідливі і створюйте контент, який виділить вас. Не чекайте натхнення. Візьміть під свій контроль свій блог і просто насолоджуйтеся ім.

Підвищення впізнаваності бренду: впізнаваність бренду впливає на рішення покупців при виборі між конкуруючими компаніями. Стратегічна тематична реклама допомагає підвищити впізнаваність бренду і репутацію компанії. Креативні елементи показують людям, чим є ваша компанія і якими цінностями вона керується.

Маркетологи часто вкладають більше половини свого бюджету в стратегію лідогенераціі. Що ти можеш зробити? Проведіть дослідження, визначте контент, який ви хочете створити, і виберіть правильний канал поширення.

Що таке контент-маркетинг

Стратегічний підхід до контент-маркетингу – це поширення створеного вами релевантного контенту і побудова позитивних відносин з клієнтами.

Маркетинг, який фокусується на створенні і доставці контента чітко визначеної аудиторії, може залучити трафік на ваш сайт і заповнити вашу воронку продажів потенційними клієнтами.

Смартфони і соціальні мережі стали частиною повсякденного життя, тому було б непогано мати стратегію контент-маркетингу, яка залучає нових клієнтів. Пам’ятайте, що ви постійно боретеся за трохи уваги користувачів!

Використовуйте контент-маркетинг, щоб зміцнити лояльність ваших клієнтів. Взаємодійте зі своїми клієнтами на кожному етапі їх купівельного шляху. Коли клієнти лояльні до вашого бізнесу, вони будуть рекомендувати ваші продукти і послуги, не чекаючи нічого взамін. Немає нічого важливішого підвищення лояльності клієнтів. Розробіть стратегію, яка дозволить вам постійно утримувати клієнтів.

Створення плану контент-маркетингу для отримання довгострокового прибутку

Пройшли ті часи, коли було досить написати повідомлення в блозі і опублікувати його. Контент-маркетинг – це комплексний підхід з безліччю варіантів. Вам не обов’язково пробувати всі типи контенту – просто надайте своєї цільової аудиторії той контент, який їй потрібен. І виберіть для цього відповідний канал. Якщо у вас немає плану дій, краще створити його якомога швидше.

1. Встановіть свої цілі

Чітко поставлена ​​мета підвищить вашу продуктивність. Щоб ваша маркетингова стратегія була успішною, вам необхідно добре знати свої бізнес-цілі. Ви не можете створювати контент, не вивчивши всі його аспекти. Звичайно, цілі і завдання відрізняються від компанії до компанії. Однак є такі, які легко можуть включити в свій план компанії будь-якого типу. Наприклад, залучення потенційних клієнтів або збільшення активності в соціальних мережах.

2. Знайте свою аудиторію

Як тільки ви зрозумієте, чого хоче ваша аудиторія від вашої компанії, ви зможете створювати контент, який їм сподобається. Якщо вам потрібен цільової контент, який насправді є доказом того, що ви дійсно розумієте своїх читачів, зверніться до соціальних мереж. Facebook або Instagram надають величезні обсяги даних.

3. Виберіть основний канал контент-маркетингу

Канали контент-маркетингу – це платформи, які ви можете використовувати для зв’язку зі своїми клієнтами. Погляньте на ці 3 канали:

Власні ЗМІ для поширення контенту. В основному це веб-сайт / блог вашої компанії. Ви публікуєте матеріал там, де у вас є повний контроль. Люди хочуть бачити, що ви активні, і ви намагаєтеся надати їм джерело інформації.

Платні ЗМІ для поширення контенту. Плата за поширення контенту стала звичайною практикою. Тут ви платите за поширення свого контенту. Ви можете запустити кампанію Google AdWords або вибрати платну рекламу в соціальних мережах. Іноді цей підхід більш ефективний, ніж спроби націлити органічний трафік.

Як підібрати колір для свого бренду

Криза з’їдає бізнес? Ось декілька важливих порад

Як відкрити бізнес в Інтернеті?

error: Вміст захищений!!